Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Terminator Sorunsalı  (Okunma sayısı 16282 defa)

Aranel

• E-Posta
Ynt: Terminator Sorunsalı
« Yanıtla #30 : Temmuz 05, 2011, 04:24:52 ÖS »
meltayı vurunca tutturamazsa yine ölüyo problem yok yani :D

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Temmuz 05, 2011, 10:45:04 ÖS »
http://www.forgeworld.co.uk/New_Stuff/CONTEMPTOR_PATTERN_DREADNOUGHT_BODY.html

hacılar bu nedir ya 3. model dreadnought oldu bu sanırım, hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : Temmuz 06, 2011, 08:34:54 ÖÖ »
Çok şık modellmiş. WS5, Front zırh13 ve 5+ inv ile şukela bir arkadaş. Normal dred ile yan yana koydukları fotoda daha iri olduğu açıkca gözüküyor. Dred'in termisi diyebiliriz yani.

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : Temmuz 06, 2011, 08:59:26 ÖÖ »
kötüymüş bu yav..kurallarına göre puanı çok yüksek,modelde çirkin dreadnaughtların bi havası vardı bu hiçte tabut gibi olmamış..

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Temmuz 06, 2011, 12:26:34 ÖS »
bunu bence savaş gazileri için üretiler nitekim bunu sürmek için vücudun yarısının olmaması lazım
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #35 : Temmuz 06, 2011, 12:45:40 ÖS »
Hacı dreadnought zaten savaşta en başarılı şekilde parça pinçik olmuş SM leri içine koydukları ayaklı iyi zırhlı tabuttan başka birşey değil. Ondan dolayı gazinin boyutu değil işlevi önemli  ;) ;) ;) Ayrıca bu arkadaş necron olsa bu puana bundan 3 tane alırım düşünmeksizin

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Temmuz 06, 2011, 07:56:34 ÖS »
necron mühendizlik olarak seviyonuz böyle şeyleri farkındayım ama bu aletin efektif kullanımı 200-210 puana denk geliyor ki daha bunun bineceği drop pod'u saymadık(ki yazmamışlarda acaba binebiliyor mu?) hal böyle olunca 3 tanesi oldu 630 yuvarlak hesap 650 puan..şimdi hepimiz gözlerimizi kapatıp kendi ordumuzda 650 puana neler alabiliriz bi hayal edelim...

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : Temmuz 06, 2011, 08:40:20 ÖS »
çok hormagaunt hem de çok ;D
I am Alpharius

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Temmuz 07, 2011, 12:39:27 ÖS »
çuvalla bir halta yaramayacak ünite veya 2 mono... ben dreadnought ları rica ediim. Orduda şeye sürülecek bir adet ünite yok ki hacım, diğer ordular sempatik görünüyor haliyle  :-\

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : Temmuz 07, 2011, 12:55:25 ÖS »
çuvalla bir halta yaramayacak ünite veya 2 mono... ben dreadnought ları rica ediim. Orduda şeye sürülecek bir adet ünite yok ki hacım, diğer ordular sempatik görünüyor haliyle  :-\
Haklısın valla abi, ama yeni Codex gelecek dertler bitecek...
@Hür,
Tonla hormagaunt gayet güzel ama bu arkadaşlardan bir tanesine dahi çizik haricinde bir şey açamaz... S4(Assaultta) vs AV 13 polimiği... ;) nede  Rahino patllatır... bu puana bir Tyronofex alıp repture cannon ile arkadaşları curmak düşünülebilir o ayrı :)

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : Temmuz 07, 2011, 06:22:49 ÖS »
hayır ben onu patlatmak için değil, 650 puana neler alabileceğimi yazdım :D
I am Alpharius

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #41 : Temmuz 08, 2011, 12:14:57 ÖÖ »
necron mühendizlik olarak seviyonuz böyle şeyleri farkındayım ama bu aletin efektif kullanımı 200-210 puana denk geliyor ki daha bunun bineceği drop pod'u saymadık(ki yazmamışlarda acaba binebiliyor mu?) hal böyle olunca 3 tanesi oldu 630 yuvarlak hesap 650 puan..şimdi hepimiz gözlerimizi kapatıp kendi ordumuzda 650 puana neler alabiliriz bi hayal edelim...

3 defiler 1 land raider kulağa güzel geliyo. Hmmm... :)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #42 : Temmuz 08, 2011, 08:24:35 ÖÖ »
3 defiler 1 land raider kulağa güzel geliyo. Hmmm... :)

3 defiler senin için olmazsa olmaz zaten, onlarsız maça çıkmayacan, Chaos SM'i adam eden araç kendisi.

3 defiler'ın yanına 1 landraider alınabilinir, karşıdaki hangisini vurcağını bilemez land raider sağ kalıp işini yapabilir ama sen yine de alma bence. ;) :)

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : Temmuz 19, 2011, 11:16:05 ÖS »
Bir dakika bir dakika şimdi normal termiler 1 wound mu???????

Şaka mı bu yaw nasıl hayatta kalır onlar araç veya Deep Strike vermezseniz??? Tau da Guard da Eldar da Nid de "ne la bu kutu kutu adamlar? eğ abi topu biraz..." şeklinde süpürür gibime geliyor.

Birincisi 24 inç 40k için gayet ortalama bir mesafe.İkincisi oyunda zibilyon tane ap2 silah var,bunların çoğu da termilere atmaya değer şeyler.Ve ben hayatımda 5+ save'in adam kurtardığını görmedim.

Bana ciddi anlamda Nob Bikerlarına veya kamyona binmişlerina hazırlanan birisine kolay yem gibi gözüküyor.Hem o cici kutularınız area terrainde pek de ilerleyemiyorlar hatırlatırım.

Özetle düşüncem: Eğer bir birime 250 puandan fazla verecekseniz bu sizin vurucu ünitenizdir,puandan çekinmemelisiniz.3+ invul oyundaki en inanılmaz şeylerden biri,azcık pinti olmayın da şu adamları gökten mökten indirin.Ve ayrıca Land Raiderı çok seviyorum.Hep alın.Harika cover veriyor arkasındaki birimlere özellikle de wreck olunca.

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #44 : Temmuz 20, 2011, 03:06:30 ÖÖ »
abi deep strike zarı saklanabilen birşey,hemen 2.turn inmek zorunda değil adamların..tanklar genellikle en geç 3.turn susuyor 4. turn masaya ışınlanan assault cannonlı teminatör ünitesi bir anda ilaç gibi olabiliyor