Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Terminator Sorunsalı  (Okunma sayısı 16287 defa)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Terminator Sorunsalı
« Yanıtla #15 : Temmuz 01, 2011, 08:05:38 ÖÖ »
Hamm, eywallah abi. Bizde poison bi tek bolterda var ondan kuralın bu cc deki reroll tarafı aklımda kalmamış.

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Temmuz 03, 2011, 10:45:53 ÖS »
abi ben şahsen termilerden nefret ediyorum ne zaman masaysa çıksa aamları kaldırtana kadar oyun sonuna kadar uğreşıyorum yine pek fazla kalkmıyorlar. tek ekskleri yavaş olmaları o durumu da bugün GK larla yaptığım maçta gördüğüm librarian ın adamları summon etme olayıyla çözmüşler harika valla dedim. Artık yeni codex e inş bunları dövecek bişiler koyarlar

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Temmuz 04, 2011, 03:12:27 ÖÖ »
koymazlar mı be abi..gw 2-3 kişilik olup minyatürü tek tek satılan orta ebatlı ünitelerden iyi para kıracağını anladı herkese ekleştiriyolar(thunderwolf cavalry,dreadknight,bi ton tyranid canavarı vb.) sizede gelir gubidik gubidik ölüm makinaları, tanesine 15-20 paund sayar alırsın

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Temmuz 04, 2011, 03:19:40 ÖÖ »
koymazlar mı be abi..gw 2-3 kişilik olup minyatürü tek tek satılan orta ebatlı ünitelerden iyi para kıracağını anladı herkese ekleştiriyolar(thunderwolf cavalry,dreadknight,bi ton tyranid canavarı vb.) sizede gelir gubidik gubidik ölüm makinaları, tanesine 15-20 paund sayar alırsın
aynen, aynen. 50 puanlık bir modele 15.5 pound saymak çok can yakıyo >:( hani iş yapmasa neyse hani bir de özellikle finecast çıkartırlar ki daha bir güzel bindirsinler ;D
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #19 : Temmuz 04, 2011, 08:38:37 ÖÖ »
Öğrenciler.. :P

Yav, bu terminatörler ölmüyorlar diyeceğim ama, plasma gun kesin çözüm. 3+ Invul olabiliyorlar mı bilmiyorum, o zaman fenaymış.

NOT: Ben hala motorsikletli ve doktorlu Nob'lar kadar hiç bir şeyin tehlikeli olabileceğini düşünmüyorum. 5 To, Feel no pain, bir sürü hız, yetmiyor 2 woundları var.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Temmuz 04, 2011, 09:37:14 ÖÖ »
3+ inv remove from game dışı herşeye atılıyor. o yüzden oyunun en dayanıklı ünitesi hala zırda stromshieldli terminlerdir. Grey knight terminlerinin iki wondlu olmasından bile daha gaddar diyebilirim.

Feel no pain gelen silahın str si vurulun ünitenin toughnessından iki kat fazla ise atılamıyor, power weapon a atılamıyor. o yüzden doğru silahlarla feel no painli adamlar o kadarda problem olmuyor. Birde woundda str nin iki katı silahlarda anlamını yitiriyor insta ölüyorlar. eternal warrior değillerse tabi.

Geçen bahsettiğim techmarine, master of forge ikilisi ise land raider tamirlerini denedim oluyor ama çokda efektif görünmedi bana. Son tahlilde mevcut stromshieldli terminleri sayısını 10 dan 13 (7 + 6) ya çıkarmaya veya 10 adet troop eklemeye karar verdim. Land raiderların ilk turda patlamasınıda normal karşılıyorum artık buna rağmen görevlerini yapıyorlar. Dün oynadığım oyunda 12" gidip patlyan land raiderın içinden çıkan terminlerim benim ve karşı tarafın turları (2.tur) ile iki üniteyi kaldırarak toplam 24" yürüdüler konsollarda iki kere 6 attılar. diğer bir tabirle tam olarak masanın öteki ucunu ulaştılar. Kaldırdıkları iki ünite ise karşı tarafın 2 HQ su idi toplamda 700 puan civarı bir ünite ve sadece 1 tanesi terminlerin öldü. Ve oyun bitti. Land raider + stromshield termin candır yaptığı işe puanı iyidir  :D

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Temmuz 04, 2011, 10:27:36 ÖÖ »
Ruhi, sizin lazer pointerları gözlerine doğrulttuğunuzda illa bişeye takılıp düşüyolar. Hani o kadar lasgun atışından kimse sağ çıkamaz :D
I am Alpharius

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Temmuz 04, 2011, 10:34:49 ÖÖ »
50 hit 20 wound gibi laflar sarf edilmeye başlayınca illa bişeyler 1 geliyor..termiler harbi çok cakalı ama kutulunamaz adamlar değiller

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Temmuz 04, 2011, 10:53:12 ÖÖ »
Aynen terminleri öldürmenin en iyi yolu kötü silahlarla bol atış yavaş yavaş eriyorlar.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Temmuz 04, 2011, 04:15:49 ÖS »
Yada kötü statlarla zibilyon adet CC atağı yapmak... hormagaunt, Striking Scorpions(Bu manyaklar assaultta 4 atak yapıyor :) Hemide S4) Orc Choppa Boyz... bunlarda bir çözüm... :)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Temmuz 04, 2011, 04:45:23 ÖS »
Abi ben land raider üretimine başladım, teknik resimler hazır, elimizde olmayan parçaların ithalatın da başladık. ;D

Ebay'den 2 lascannon ve 1 çift heavy bolter aldım. 2 lascannon zaten razorback'ten elimde kalmıştı. Baktım plati cardan razorback'i yapmak rhinodan basit. Razorbak ve rhino'da kullanmadığım kapaktır, seachlightter filan yapıştırdım mı işlem tamamdır. ;)

Termi çıkacak olursam ZPT'si de olsun bari. :)

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #26 : Temmuz 04, 2011, 09:53:55 ÖS »
Nurgle termi ölmez, chaos undivided(bölünmez) (oyh kuledeki vantilatör tepti çok kötü espriler yapıyorum)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #27 : Temmuz 04, 2011, 11:22:40 ÖS »
Abi ben land raider üretimine başladım

Bu lafın bir yerinde heresy var ama..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : Temmuz 05, 2011, 09:09:11 ÖÖ »
Nurgle termi ölmez, chaos undivided(bölünmez) (oyh kuledeki vantilatör tepti çok kötü espriler yapıyorum)
Ai yukarıdaki Toxin Sac Hormagaunt Math hammer'ına bir bakmanı öneririm... Hormagauntlar için S3 oldukları sürece T4,T5 hatta T10 hiç farketmiyor ;D (yaşasın poison 4+)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Temmuz 05, 2011, 09:11:33 ÖÖ »
Nurgle termi ölmez,

O değilde ben obliden korkarım, 2W'lu termi, ne lazımsa onu sıkıyor kafana. Aman aman başa bela.