Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 30 Nisan 2011 Cumartesi Genel Kurul Toplantısı  (Okunma sayısı 2628 defa)

Dwolvin

• Ziyaretçi
30 Nisan 2011 Cumartesi Genel Kurul Toplantısı
« : Nisan 27, 2011, 06:35:08 ÖS »
Değerli Kule Sakinleri, 30 Nisan 2011 Cumartesi günü, saat 17:30'da yeni dönem yapılandırılmasına karar verilecek ve bulunduğumuz mekan (Shelter22'nin) geleceği hakkında konuşacağımız genel kurul toplantısı vardır. Hepinizi bekleriz.
« Son Düzenleme: Mayıs 11, 2011, 11:40:31 ÖÖ Gönderen: Eshevar »

Barbar139

• E-Posta
Ynt: 30 Nisan 2011 Cumartesi Genel Kurul Toplantısı
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2011, 09:50:19 ÖÖ »
Genel Kurul toplantısında yapılan en önemli iş yeni yönetimin seçilmesi oldu.

Kule Sakinleri Yönetim Kurulu 6 ay boyunca şu şekilde;

Eshevar
Oğulcan
Alkım
Yakup
Baran

Mekanın geleceği ve dernekleşme konuları da konuşuldu. Dernekleşmenin ayda kafadan 400 TL'ye mal olacağı gibi söylentiler var. Aynı zamanda dernekleşme sürecine gidilirse yeni bir kurul seçimi olacağından bahsedildi. Mekanın Ayşegül adında bir hanımefendi tarafından devralınması ve aynen Levent'in işlettiği kurallar çerçevesinde (Kule Sakinleri söz hakkına sahiptir vs)işletilmesi gibi teklifler getirildi.

Genel Kurul sonrası yönetim kurulu kendi arasında toplanıp, Ayşegül ile de görüşerek bu konuları daha detaylıca konuştu, netleşen konular varsa umarım bildirirler. (Napıyoruz, Ayşegül'ün teklifine olumlu mu bakılıyor, dernekleşme vs)
"If you're going through hell, keep going."

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2011, 01:56:20 ÖS »
Ya ben seçime katıldıktan 5 dakika sonra seçim vaatlerinde bulunmaya başladım, bunun başarılı bir taktik olmadığına karar verdim. Bu yüzden bir sonraki seçim kampanyamı açıyorum. Sana vaatler hazırladım:

1- Chaos Warrior WS3 olacak!
2- Bütün chariot'lar 9 gidecek, top işlemeyecek!
3- İzmirCon için Tepekule satın alınacak!
4- Her kule sakinine iki anahtar!
5- Her kule sakini milyoner olacak!

Garanti kazanırım lan.

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2011, 07:11:40 ÖS »
Baştan kaybettin ;D
I am Alpharius

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2011, 07:38:05 ÖS »
Selam! Hadi genel bir bildiri yapayım ben; mekanın devredilmesi halinde orada kalınması ve yeni mekan sahibi olarak geçecek Ayşegül ile anlaşılması konusunda bir sorun çıkmadı yani teklife olumlu bakılıyor hatta iki taraf için de yararlı olacak çözümler düşünülüyor.
Dernekleşme konusundaki başlangıç giderlerinin henüz bizler için çok fazla olduğunu zaten konuşmuştuk ama bir ön adım olarak yaptığımız işleri daha planlı programlı ve kağıt üzerinde belirterek hallederek genel bir süreç olarak dernekleşmeye hazırlanmaya karar verildi. Sonuçta daha farklı sorumluluklar getiriyor dernek işi ve bunu önce topluluk olarak kendi içimizde oturtmalıyız falan filan, çok fazla iş değil aslında ama böyle yazınca havalı duruyor.
Tüzük üzerine biraz daha konuşulup tartışılıp anayasa misali onu kullanmayı ve kutsal saymayı kararlaştırdık ki yakında herkesin gözden geçirmesi için son hali insanlara ulaştırılacak. Böylece fikir belirtmek isteyenler, önerisi olanlarla konuşup ortak karar verilmiş güzel bir şeye ulaşabileceğimizi umut ediyoruz.
Atladığım ya da yanlış anladığım bir şeyler olabilir zira not tutmadım toplantıların ikisi sırasında da, benim acemiliğimdendir; sürç-i lisan ettiysem affola.
ironk..