Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 28 Haziran Cuma - Kuşadası  (Okunma sayısı 6524 defa)

Barbar139

• E-Posta
28 Haziran Cuma - Kuşadası
« : Mayıs 16, 2013, 10:42:56 ÖÖ »
Gençler,

Kısa tutmaya çalışacağım, birçoğunuz biliyorsunuz, Nihan'la sonunda evleniyoruz  :) Düğün günü belli oldu, 28 Haziran Cuma günü Kuşadası "Batıhan Otel"de (evet isim öyle denk geldi yapacak birşey yok...) olacak. Pazartesi'den itibaren Nevşehir'de işe başladığımdan muhtemelen uğrayıp davetiye vs bırakmaya zamanım olmaz ancak tabii ki her Kule Sakini davetli  :)

Bununla beraber bizimkilerin bütçeyi çok sarsmamak adına sayıyı limitli tutmaya çalışıyoruz. Ben Kule grubuna 7-8 kişilik bir yer ayırdım, zaten hani mekanın Kuşadası'nda olması ve iş günü olması dolayısıyla da yaklaşık en fazla bu kadar kişi gelir diyerek bu rakamı verdim. Gelmesi sıkıntı olmayacak bir grup Kule üyesiyle o gün bile 3+ 5+ muhabbeti yapmak acayip güzel olur.

Şimdi, Kuşadası'na sade düğün için gelip, o gece geri dönebilirsiniz. Veya biz kalalım orada bir gece, ertesi gün beraber kahvaltı yaparız muhabbet ederiz diyenler için de otel, kişi başı 100 TL'den oda temin edecek. Bunun dışında tabii ki Kuşadası'nda başka herhangi bir otel veya pansiyon da ayarlayıp kalabilirsiniz.

Bu iş için Ruhi'yi organizatör atasam herhalde bana çok kızmaz. Gelmek istiyorsanız, nasıl yapalım diyorsanız onu rahatsız edebilirsiniz  :) Bu ay sonu veya Haziran başına kadar bir şekilde durum belli olursa, toplam sayıyı hesaplamak adına bana çok yardımı olur. Haziran başında da ben en son Ruhi ile konuşurum ve net rakamı öğrenirim.

"Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp..." vs vs  :)
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
Ynt: 28 Haziran Cuma - Kuşadası
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2013, 11:28:19 ÖÖ »
Tebrikler Batuhan.

Efendiler, bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar, sevgiler..
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2013, 12:14:33 ÖS »
hayırlı olsun batu. bi aksilik olmazsa ben gelmek isterim. otel tabelasınn önünde foto çekiliriz... :)

o değil de kule banneri yaptırıp düğünde açsak mı :P
War, war never changes...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2013, 12:30:09 ÖS »
kuleye ilk geldiğinde beyin yıkama işlemine ben başlamıştım,
kulenin adliyeye yakın mekanında,
o gün umut (empire/kieslev mi desydim :))+ ben (wood elf) vs Semih (Beastmen) sanırım Erdinç'in kumpanyasının bir maçını yapıyorduk.
Dayağın allahını yiyorduk.
Birden top sakallı ama parlak bir delikanlı girdi içeri, arka kapıdan arka sokakta kız yurdunun kızlarını keserken bıdı bıdı yapmıştık.
işte o delikanlı mezun oldu büyüdü askere gitti geldi işe girdi, bir de evleniyor.
 :'(
gururlu ebeveyn :P
First come first served modelde ben de gelmek isterim. Araba da olacağından transportasyona da katkıda bulunabilirim.
dey layt com and me wan go hom...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2013, 12:53:23 ÖS »
Nazik davet için teşekkürler. Gelirim dersem yalan olur zira işten saat 6.30 da menemen ovasının ortasında çıkıyorum (kötü spawning point işte) fakat ikinize de şimdiden çok mutluluklar dilerim, yakın bir zamanda görüşüp yüzyüze kutlama olanağına da sahip olurum umarım.

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 16, 2013, 01:26:07 ÖS »
Babamın nişanı ile çakışmazsa gelmek isterim ama söz veremiyorum. Onlar da töreni Kuşadası'nda yapacaklar ama tarih belli değil.

Ben şimdi buradan tebrik edeyim.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 16, 2013, 02:34:34 ÖS »
Tebrikler Batuhan... Gerçekten gelmeyi çok istesem de, işten çıkış saatim en iyi ihtimalle 18:30 benim kuşadasında olmam, en iyi ihtimalle 21:00-21:30... Akşamına geri dönmem gerektiğide göz önüne alınırsa... ne yazık ki katılamayacağım... ancak gönlüm sizlerle... Şimdiden her ikinize tebrik ediyor ve her ne kadar dinazorluğumu ortaya çıkaracak olsa da, "Allah fikir birliği verip, bir yastıkta kocatsın" demekten kendimi alamıyorum :D

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 16, 2013, 02:43:51 ÖS »
Tebrikler Batuhan. büyük bir aksilik olmazsa katılmayı istiyoruz irdeyle. aynı zaman da kadınlar plajının orda bir yazlığımız var. aksilik olmazsa kalma işini kule camiyası için orayı hazırlaya bilirim (7 yatak, 1 de iki kişilik çek yat var). bu şekilde gidiş dönüş meselesi daha rahat ola bilir. ay başında netleşir diye umuyorum.

aynı şekilde araç olcacağın bende dedicated transport işinde yardımcı ola bilir.
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2013, 02:45:51 ÖS Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

blackwinter

« Yanıtla #8 : Mayıs 16, 2013, 03:08:15 ÖS »
Tebrikler Batuhan. büyük bir aksilik olmazsa katılmayı istiyoruz irdeyle. aynı zaman da kadınlar plajının orda bir yazlığımız var. aksilik olmazsa kalma işini kule camiyası için orayı hazırlaya bilirim (7 yatak, 1 de iki kişilik çek yat var). bu şekilde gidiş dönüş meselesi daha rahat ola bilir. ay başında netleşir diye umuyorum.

aynı şekilde araç olcacağın bende dedicated transport işinde yardımcı ola bilir.

Looted GK rhinosuylami goturcen kardesim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Mayıs 16, 2013, 04:19:32 ÖS »
yok abi o Heavy slottunu dolduruyor. Onun için Trukk kulnacaz :D
« Son Düzenleme: Mayıs 16, 2013, 04:26:43 ÖS Gönderen: althar amadeous »
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mayıs 16, 2013, 08:33:28 ÖS »
Tebrikler ve mutluluklar abi :) Ben daha dönmemiş olacağım o yüzden gelemiyorum orada olsam kaçırmazdım..

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Mayıs 16, 2013, 10:02:19 ÖS »
Baran dönmüş oluyorsun abi yav.. Haziran başı gelmiyor musun?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 16, 2013, 10:41:52 ÖS »
Satış koydu, temmuzda geliyomuş.

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Mayıs 16, 2013, 10:43:19 ÖS »
Satış koydu, temmuzda geliyomuş.

things to do worlds to conquer..

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Mayıs 17, 2013, 03:52:12 ÖÖ »
Ben de gideceğim. İsterseniz birlikte plan yapalım; topluca gider geliriz, daha eğlenceli olur sanki. Rhino'yla deploy olur objective'i birlikte capture ederiz.