Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Warriors Of Chaos 8th edition dedi birileri  (Okunma sayısı 7188 defa)

Zero Origin

Warriors Of Chaos 8th edition dedi birileri
« : Şubat 08, 2013, 01:09:48 ÖS »
abi internette aradim buldum tam kitap degil ama arkadasin biri resim resim olarak uplamis buyrun buda sizin icin gelsin http://www.mediafire.com/?0b9qzzdi5b93fqn

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Warriors Of Chaos 8th edition dedi birileri
« Yanıtla #1 : Mart 05, 2013, 11:30:34 ÖS »
marauder çıplak 6 puan
great weapon   +3
flail                  +2
light armor         +1
shield                 +1

eskiden tam olarak kaçtı bilmiyorum marauderin puanı ama bu haliyle marauder great weapon horde işi biraz zorlaşmış sanki
The elves are watching

Zero Origin

« Yanıtla #2 : Mart 05, 2013, 11:39:02 ÖS »
ben yanlis bilmiyorsam 4puan tanesi +2great weapon icindi galiba ,yanlis hatirliyor olablirim bakam builderden,yok 1 puanmis greatweapon kendiside 5 galiba,yada ben cok yanlısım

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 06, 2013, 07:34:26 ÖÖ »
GW marauder 5 ya da 6 puandi. En az 50% puan artisindan bahsediyoruz yani. Ama bence en buyuk degisiklik, mark icin odenen puanin artik model basina odeniyor olmasi. Eskiden 30 puana koca birlige khorne mark verilebiliyorken simdi mark model basina yuk getiriyor ki dogrusu da bu.

Eski kitapla 300- puana yapilan 50lik standard khorne marauderleri su an 600+ puana yapilabiliyor yannis hatirlamiyorsam.
War, war never changes...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 06, 2013, 09:01:30 ÖÖ »
ve artık khorne markının frenzy vermemesi de cabası ;) Eskiden çıplak marauder 4 puan great weapon +1 puandı ve tüm üniteye +30 puana frenzy verebiliyordun... Şu anda great weaponlı bir marauder khrone rakı ile sanırım9 puana geliyr ve khorne markı charge ettiğin round +1 S veriyor...

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 06, 2013, 10:33:54 ÖÖ »
Şu anda great weaponlı bir marauder khrone rakı ile sanırım9 puana geliyr ve khorne markı charge ettiğin round +1 S veriyor...
yanında beyaz peynir kavunla frenzy oluyormuş
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mart 06, 2013, 11:52:47 ÖÖ »
hey gidi günler hey... Nerde o eski sadece Khorne Rakı ile frenzy olan Marauderler ;D ;D ;D Hızlı yazamamışım resmen...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mart 06, 2013, 01:02:02 ÖS »
Marauderin çıplağı 4 puandı, ayar oluyodum! clnarat puanına ws4 reroll panic büyük base adam olurmu lan diye, opsiyonlarına saymıyorum bile haliyle. Baktım güzel olmuş gibi ordu. Daha bi artık adına yakışır bir ordu görücez heralde karşımızda. Sadece yaratıkların çoğunluğunda(yeniler) t5 w5 gördüm, neden bilemedim. 205 ve 240 puana olanlar hani kolayca ölüversin diyemi yapmışlar bilemedim. Hani s5 çok zor bişey değil. Hani bize zor ama millete değil :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Mart 06, 2013, 01:31:15 ÖS »
Marauderin çıplağı 4 puandı, ayar oluyodum! clnarat puanına ws4 reroll panic büyük base adam olurmu lan diye, opsiyonlarına saymıyorum bile haliyle. Baktım güzel olmuş gibi ordu. Daha bi artık adına yakışır bir ordu görücez heralde karşımızda. Sadece yaratıkların çoğunluğunda(yeniler) t5 w5 gördüm, neden bilemedim. 205 ve 240 puana olanlar hani kolayca ölüversin diyemi yapmışlar bilemedim. Hani s5 çok zor bişey değil. Hani bize zor ama millete değil :D
O yaratıkların Ws ve İnisiyatifi bağlı oldukları heronunki ile aynı yani Chaos Lord'a bağlı olan arkadaş gayet Ws9, I7 gibi bişi... (ws i fazla yazmış olabilirim ama chaos Lord Ws'i işte) :)

Zero Origin

« Yanıtla #9 : Mart 06, 2013, 06:22:33 ÖS »
Abi simdi bakıyordumda full command bir 50kişilik chaos maruder ekibi khorne markı ile sadece great weapon verilince 580 puan o yuzden mutlulukla puanlari artmıs olması sevindirici bence :D

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Mart 06, 2013, 09:55:03 ÖS »
yeni oyuncak unbreakable demon prince bence...

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Mart 06, 2013, 11:53:09 ÖS »
Hemi de ucuyor :)

Saka bi yana bence cok fazla ucarca var bu listede
War, war never changes...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Mart 06, 2013, 11:59:45 ÖS »
Hemi de ucuyor :)

Saka bi yana bence cok fazla ucarca var bu listede

death from skies geliyomuş fantaziye
The elves are watching

Zero Origin

« Yanıtla #13 : Mart 07, 2013, 01:24:18 ÖS »
gelse sasmam valla demek istiyorum,aslında her ordu kasssa sacma sacma flyer unit koyabilir o zaman gayet beklendik bir GW satisi taktigi olusur

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Mart 07, 2013, 04:39:13 ÖS »
gelse sasmam valla demek istiyorum,aslında her ordu kasssa sacma sacma flyer unit koyabilir o zaman gayet beklendik bir GW satisi taktigi olusur

Saksı değiliz biz! biz de orduyuz! Uçmuyoruz, uçanları sevmiyoruz! Orduda 5 adet uçarsa savar olmasının sebebi de bu olsa gerek :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler