Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: [Satılık] Dark Vengance - Dark Angelları + Dark Angel Upgrade Sprue'ları  (Okunma sayısı 2278 defa)

Ruhi

• E-Posta
Selamlar,

Arkadaşlar Dark Vengeance kutusundan çıkan Dark Angelları ve 2 tane battleforce'undan çıkan Dark Angel upgrade Sprue'sü satıyorum.

Kutudan bayağa malzeme çıkıyor hani çok güzel boyanmış resimleri şunlar:

Company Master / Captain

Librarian

Tactical Squad
(Plasma Cannon, Plasma gun, Plasma Pistol'lü sergeant, popüler seçimler değil ama shoulder padleri falan Dark Angel, havalılar işte)

Terminatörler (Death Wing)
(Assult Cannonlu Termi çıkıyor. Süper bir seçim, keza en popüleri bile olabilir 6th editionda)

3 Biker (Raven Wing)
(Resimlerde bir tanesinde plasma pistol görünüyor. Ama o değiştirilebilir sanırım normal bir pistola.)

Battleforce'dan çıkan (Dark angels upgrade sprue diye bir şey de var. O değil) Upgrade Sprue'sü (iki tane):
(Bir sürü ufak defek upgrade var. Daha çok bikelar için upgradeler ama acayip havalı şeyler(Silahlar, power weaponlar,  dreadnought, vb. makine için ufak ugradeler, vs. var) de var. Zaten bonus olarak ekleyeyim dedim.)

Fiyat:
130 TL gibi bir fiyat var aklımda.

Önemli Not:
Bunlar starter minisi. Yani bir-iki parça çıkıyorlar. Normal şartlarda on parçadan oluşan minyatürler, bu settekilerin ismen benzeri olsa da aynısı değil. İyi tarafı: Acayip kolay birleştirmesi. Kötü tarafı: Ulan şunun kafası bu olsun, elindeki silah şu olsun diyemiyorsunuz. Fiyat olarak bu set'in normal miniler alarak fiyatı TL'ye çevirsek bayağa falza olur herhalde. Nispeten uygun fiyatlı oluşu da ondan.

Neden Satıyorum:
Yav, ben seti alırken acaba içinden çıkan Angel'ları kendi kurduğum White Scars için kullanabilirmiyim diyordum. Sonra modellerin tamamının Dark Angel sembolleriyle fazla fazla bezenmiş olduğunu gördüm.

Ne zaman alabilirsiniz?
Modeller elime gelecek hafta içi geçer, hani en geç haftasonu gibi alırsınız diye düşünüyorum.

Ben yeni başlasam mı diyorum. Bu set nasıl?
Acaba başlasam mı diye içinizden geçiyorsa ve eğer modelleri beğendiyseniz, hiç kaçırmayın. 40K'ya başlamak için harika bir set. Puan olarak Captain'i saymadan 700 puan falan ediyorlar(Onunla 150 puan daha fazla). Hani bayağa oturup oynanır.

Hobiye yeni başlıyor iseniz; Boyalar, birleştirme, ilk boyama konularda yardımcı olmaktan acayip memnun olurum. Boya falan yardımı da yaparım yani.
« Son Düzenleme: Eylül 28, 2012, 12:39:10 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Hani oyunu bayağa hikayesinden de oyunuyoruz diyerekten.

Dark Angel'lar kimlerdir?

http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Dark_Angels
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
chaoslar?
I am Alpharius

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Ben isterim, geldiği gibi buluşalım.
« Son Düzenleme: Eylül 28, 2012, 03:55:32 ÖS Gönderen: mereghost »

Ruhi

• E-Posta
Selamlar Erdinç,

Abi miniler geldi. Hatta ben "Limited Edition" söylemiştim. Bunun limited olmasının sebebi özel bir modelmiş. İşte, güzel oldu dedim kendimce. Kısaca ekstra bir angel daha işte... :)

Bunları bugün Kule'ye getireceğim akşamüstü eğer bir terslik olmaz ise.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
ruhi eğer spruedaysa hala modeller fotolarını çekip yükleyebilir misin?
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
Yanımda değiller abi bir şekilde Yaşar'dalar oradan da yarın Kule'de olacaklar..  Ama nette süper birkaç bir şey var. Bakarsan güzel resimler var:

http://blog.giftsforgeeks.org.uk/?p=738

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
OHA! GW nasıl oldu da bu kadar başarılı bir starter pack çıkarttı diye kendi kendime sordum. SM' ler yine ruhsuz olmuş ama o CSM' ler motorlar ve termiler AAAAAAAAAA
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
Done Deal! Teşekkürler Erdinç.

- Mark Twain