Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Aralık 2023  (Okunma sayısı 1319 defa)

Deeyo

• E-Posta
Aralık 2023
« : Ocak 08, 2024, 07:12:01 ÖS »
200 pts Friendly
Vampir Counts: Mirza - Lizardmen: Alkım
Lizardmen Solid Victory

Mirza'nın lig listesine karşı light lore ve Engine of Godslı ve kovboylu bir listeyle cıktım, hani vampir diye light lore aldım.

Baslangıcı Mirzaya vererek şok yarattım bence bundan kazandım.
Ejderhalı vampir sağdan yaklaşırken black knight helsteadli vampir ve helbatler soldan sarktılar. 1 turda salamanderlerle yemlediğim knightlara cold onelarla şarj edince orası biraz düzeldi. COldonelar overrun ile kopeklere girdiler onlara ya irresistable ile yandan kapana vargulfu kopekleri temizlerken kırdılar bir kaç turda da temizlediler. Sagda dragon vampire yem ettiigim saurus warriorlar fazladan 1 tur dayandı. Bu arada Slaan ve dadaşlar bir tur once boynuzuna taktıgı zombi kupeleriyle Ancient Stegadona yanlardan kapanan corpsekartlı iskeletlerin kombatına arkadan yetisti. Stegadona diger yandan da vargulf dadanmıstı tabi stubborn olmanın etkisiyle. Burayı da bu sekilde cozduk.
Helbatler skinkleri yemek için kac tur ugrastılar hatta 4 skink bir ara helbat dovdu. (I hate skinks!)

Son 3 turda helsteadli vampir ve Dragondan kacmak oldurmek için bakındım kacarı yoktu. Magic misile ile almaya calıstım miscastler atarak turları kapattım. eninde sonunda onden girdi ikisi de. Sansıma ilk turdaki atakları cok etkili degildi. Stegadon arkadan dragona girdi. Impactle ejderi aldı. Oyun da bu sekilde bitti.

Eyvallah Mirza
ManoM: Ancient stegadon. Ne impact koydu mubarek Engine of the gods da 1 er ikiser woundla adam avladı. Cold onelar da aynı sekilde, black knight kopek vargulf temizlediler
MaloM: Slaan 3 miscast atarak zayif bir oyun gecirdi. Helbatler de Skinklere karsi hatred kazanmıştır.
dey layt com and me wan go hom...