Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 8-9 Ekim FRP Tanıtım Günleri Oyunları  (Okunma sayısı 5976 defa)

Ruhi

• E-Posta
8-9 Ekim FRP Tanıtım Günleri Oyunları
« : Eylül 23, 2011, 11:23:20 ÖS »
Oyunlar ve Kalan Yer Sayıları:

8 - Ekim Cumartesi

YAKAN VEBA

Hastalık, ufak kendi halindeki maden kasabası Duvik'e uğradı. Tarlada hasat ölürken, tüm kuyular kuruyor. Zorlu yaşama alışık kasaba insanları bile ölüm ile karşı karşıya. Salgının nedeni hakkında söylenti çok. Cadılardan, ejderlere, kötü büyücülere ve kızgın tanrılara. İnsanlar ölürken, son umut belki kasabaya nadiren gelen bir kervandaki muhafızlar.

Oyuncular da bu muhafızlardan bazılarını oynayacaklar. Karakter kağıtları, zar, kitaplar hepsi hazır olacak. Oyun için frp konusunda hiçbir şey bilmenize gerek yok. Beraber sohbet ederiz.

Oyun Yöneticisi: Ruhi

Kalan Yer: 0/4

AMONG THE HERETICS – WARHAMMER FB RPG

Niddlehaven kasabası yıllar süren kuraklıktan yeni kurtulmuşken daha büyük sorunlarla karşılaşmaya başladı. Önce halkı kasıp kavuran şu hastalık şimdiyse kaçırılma ve cinayet olayları... Belki bir gün sona erer bu çile, beklemekten başka ne gelir elden... Yoksa hiç bir şey yapmayıp böyle beklediğimiz için mi geldi bunca şey başımıza...

Oyun Yöneticisi: Baran Sözmen

Kalan Yer: 2/5

HIRSIZ VAR – MOUSE GUARD

Yaz boyu rutin görevlerini yerine getiren muhafızlara ilgi çekici bir ihbar geliyor; hırsızlık. Wolfepoint’ten gelen şikâyetler üzerine Gwendolyn bir araştırma ekibi kurar fakat daha ekip yola çıkmadan hırsızlık kendi yerleşkeleri olan Lockhaven’da da görülür. Ekibin araştırması içerden başlamak zorunda kalır ve bilmecenin çözümü göründüğü kadar kolay olmayabilir.

Oyun Yöneticisi: Aylin Ayvazoğlu

9 - Ekim Pazar

HUNTER THE VIGIL; İZMIR GÜNCELERI

Bir cinayet masası dedektifi, kaybolan eşini arayan bir akademisyen, ünlü bir fotoğrafçı ve bir rock solisti. İzmir’deki bir cinayetin izleri, bu dört kişinin yaşamlarını birleştirecek. Hava karardığında, sivrilen dişle in karşısında çığlıklarını tutmak zorundalar.
Oyun dört kişiliktir, karakterler unisex tasarlanmıştır, dolayısıyla kız-erkek oyuncu hiçbir karakter için fark etmez. Başlangıç seviyesi oyunculara hem FRP’yi hem de WoD’u tanıtan tek oturumluk bir oyundur. Oyuncularda deneyim vb özellikler aranmaz, başlangıç saatinde masada bulunmak yeterlidir.

Oyun Yöneticisi: M. Batuhan Tunçdemir

Kalan Yer: 0/4

PRINCES OF ARABIA

Ali Baba'nın Kırk Haramiler'i oyuna getirmesinin biraz ertesinde ama Alaaddin Sihirli Lamba'yı bulmadan hemen önce, kum fırtınaları ve otantik müzikleriyle Arabistan'da, maceraların en büyüğü için hazırlanıyor hırsızlarımız: Sultan'ın sarayından kızını kaçırma.

Oyun Yöneticisi: Eshevar

THE FRYING PAN - FALLOUT

Vault 76 sonunda açılmak zorunda kalmıştı. Yer sıkıntısı, son dönemde iyice artan nüfus ile birlikte dışarıya bir araştırma ekibinin gitmesini zorunlu hale getirmiştir. Ancak Capital Wasteland'in misafirperver olmayan halkından öğrenecekleri şeyler Vault 76'nın ne kadar açık kalabileceğini, içeride ve dışarıda kalanların kaderini belirleyecek.

Ölümün neredeyse kesin olduğu bu topraklarda, yaşamlarının değerleri asla anılmayacak bir grup, diğerlerini kurtarmak için yola çıkar. Kendisini yeni Birleşik Devletler ilan eden The Enclave'in kurallarını koruduğu bölgelerden, Brotherhood of Steel'ın demir yumruğunu yönettiği topraklara, Washington'ı tekrar keşfetmek zorundalar.

Oyun Yöneticisi: Yakup Çakmak

Kalan Yer: 1/5

Update: 5 Ekim 23.02
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2011, 11:10:17 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: 8-9 Ekim FRP Tanıtım Günü Oyunları
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2011, 12:04:46 ÖÖ »
Oyunlara katılmak için: [email protected]'a isim, soyad ve telefon numarası.
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2011, 08:30:12 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: 8-9 Ekim FRP Tanıtım Günleri Oyunları
« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2011, 07:34:41 ÖS »
Okulda tekrar bastırmaya çalıştık el ilanlarından ama olmadı, öncelikle bir incelemeleri gerekiyormuş kule sakinleri nedir filan diye.

Epeyce insan getiricez gibi.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2011, 06:26:05 ÖS »
Epeyce insan getiricez gibi.

Ya hakkaten ilgi var, hani oyunlar dolarsa insan artarsa diye ek oyunlar fln düşünmek gerek...

Bu cumartesi yani 1 Ekim'de 12:00de Şenlik Alanı'nda Ege BKFT tanışma toplantısı var. Ruhi, gelcen mi? Kule Sakinleri ne fln anlatırsın...
"If you're going through hell, keep going."

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2011, 10:29:17 ÖS »
Ek oyunu mekan kaldırır mı? Onun yerine 2 hafta sonra bir daha yapılsa bu sefer katılamayanlara öncelik verilse?
Tomb Kings
2189+

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 29, 2011, 08:33:37 ÖÖ »
Ek oyunu Cuma olarak düşünebiliriz, konuşmak lazım. Bir de Ruhi, şimdi gördüm, kalan yer 0 mı hakkaten senin oyunda?

Son bir ek, cumartesi günü toplantıdan sonra isteyenlerin oyunlara kaydını yapalım diyorum...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 29, 2011, 08:42:06 ÖÖ »
Veysel'in arkadaşları. 4 veya 5 oyuncu katılacakmış. Yani, evet.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 02, 2011, 11:02:29 ÖS »
Update;

Cumartesi aldığımız kayıtlar:

-Among the Heretics, 3 oyuncu
-Hırsız Var, 1 oyuncu
-Hunter, 3 oyuncu
-Princes of Arabia, 2 oyuncu
-Fallout, 3 oyuncu

Not:
-Hırsız Var'a adını yazdıran arkadaş Hunter'a da yazdırmış, şimdilik eklemedim, başka biri gelmezse alabilirim.
-Princes of Arabia'ya adını yazdıran iki kişi Salı'ya kadar kesin bir şey söyleyecekler.
« Son Düzenleme: Ekim 02, 2011, 11:12:13 ÖS Gönderen: Barbar139 »

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 04, 2011, 03:46:24 ÖS »
Evet arkadaşlar, artık dışarıya kıyak geçmeyi bitirmiş bulunmaktayız. Bütün Kule Sakinlerini bu haftasonu oyunlara bekleriz.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 04, 2011, 06:41:55 ÖS »
Update;

-Hunter doldu. (O iki oyuna da katılacak elemanı alıyorum)
-Hırsız Var, benle birlikte 3 oyuncu oldu.

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 04, 2011, 09:07:13 ÖS »
Bi kişi de Fallout'a yazın.

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Ekim 05, 2011, 11:06:36 ÖS »
princes of Arabia'ya bir kişi ekleyelim

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ekim 06, 2011, 12:47:55 ÖS »
Kıyak geçmeye devam yea! Daha ekonomi den insan gelecek.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 08, 2011, 11:40:57 ÖÖ »
abi ekonomiden kesin gelecekler varsa bir mail telefon bir şekilde ulaşsınlar, gerçi [email protected]'a ekonomiden mail geldi mi bilmiyorum...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Ekim 08, 2011, 08:30:38 ÖS »
Bugün açıkta kalan arkadaş umarım olmamıştır. Bayağa doluydu. Çok eğlendim. Bir sürü teşekkürler.

- Mark Twain