Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Grey Knights vs Dark Eldar  (Okunma sayısı 10560 defa)

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Grey Knights vs Dark Eldar
« Yanıtla #15 : Ağustos 09, 2011, 09:14:11 ÖÖ »
ork oyna en temizi gönül rahatlığıyla hata yapabileceğin kadar çok adam var,birde modeller inanılmaz  ;)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Ağustos 09, 2011, 01:06:47 ÖS »
Yada boş ver abi sen. Cidden, Dark Eldar, Grey Knights falan gibi renkli başlayan isimleri olan orduları. Gerçekten concepti olan, hikayeleri romanları falan olan, xeno olmayan bir tane ordu var oyunda.

IG.

Gel boşver bunları.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ağustos 09, 2011, 01:12:12 ÖS »
salihin hiç tarzı değil be abi IG

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ağustos 09, 2011, 02:34:51 ÖS »
Lütfen,Xeno olmama rağmen ben bile herkesin IG oynayabileceğini iddaa ederim.Hem salihten gayet Catachan olur bence  ;D

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ağustos 09, 2011, 03:30:17 ÖS »
bence aynı salihten bahsetmiyoruz  8)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ağustos 09, 2011, 04:10:13 ÖS »
evet abiler benim bildiğim sahil den de kataşan mataşan olmaz  ;D

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #22 : Ağustos 09, 2011, 04:26:09 ÖS »
Chaos Space Marines oynamayı düşünmemesine şaşırdım bende aslında.

Daha büyük, daha korkunç, daha güçlü.. Heh.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #23 : Ağustos 09, 2011, 04:27:26 ÖS »
Chaos Space Marines oynamayı düşünmemesine şaşırdım bende aslında.

Daha büyük, daha korkunç, daha güçlü.. Heh.

Hem de power armour giymiş DE kafasını yaşıyolar! ;D

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Ağustos 09, 2011, 05:00:48 ÖS »
yabancı forumlarıda araştırıyorum günlerdir. herkes dark eldarın ne kadar kırılgan ama hızlı olduğundan bahsediyor. hata kaldırmayan bir ordu olduğunu ama doğru oynanırsa çok iddialı olduğunu söylüyorlar.
GK içinse çok ölümcül bir hata yapılmadıysa oyunu toparlama şansının yüksek olduğundan bahsetmişler.

Salih'im bak burada biz ne yazdıysak gavurlar da aynısını demiş. Seni tanıdığımdan flufflarını ve modellerini eşite radde sevmesen zaten ikilemde kalmayacağını biliyorum. O yüzden hiç biri knight biri korsan filan muhabbetine girmiyorum.

İş gelip oynama tarzına dayandığına göre benim tavsiyem başlangıçta basit olanı seçmen. Dark Eldar çok ağır basmıyorsa GK'yı tercih et geç.

Son bir hatırlatma GK WHFB de oynadığın WoC'a benzer oyun kafasına sahip bir ordu. Dark Eldar ise apayrı.

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Ağustos 09, 2011, 05:28:24 ÖS »
abi fantaziye, hayal etmeye gerek yok yap ikisiylede 1000 pts lık deneme maçı gör, proxi mroxi ayarlanır DE için Baran da zaten süper boyalı ordu var rica edersen yardımcı olur sanırım

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Ağustos 09, 2011, 05:40:48 ÖS »
abi fantaziye, hayal etmeye gerek yok yap ikisiylede 1000 pts lık deneme maçı gör, proxi mroxi ayarlanır DE için Baran da zaten süper boyalı ordu var rica edersen yardımcı olur sanırım

+1 fluuflar sonuçta kapı önünde çay-sigara eşliğinde geyik için var önemli olan oyun planları ve modelcilik. bencede birkaç maç yap oyunu kavra, zaten 4-5 maç yetiyor ne nedir anlamak için whfb gibi kurallara boğulmuyor oyun tertemiz oynanıyor. sistemi çözdükten sonra oyundan ne istediğini anlarsın bi bakmışsın bayıla bayıla tau oynuyosun

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Ağustos 09, 2011, 05:44:52 ÖS »
Bu akşam Burock ile sözleştin sanırım, İstersen haftaya Salı 2 tane kısa deneme maçı yaparız. Bi GK bi DE oynar bakarsın.

baran

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : Ağustos 10, 2011, 09:45:35 ÖÖ »
Dark eldar ile son iki haftadır 4 maç yaptım. Codex marine ordum var. objektif tutmada iyiler beraberlik alabiliyorlar iyi kötü. ama karşı tarafı yok etmeye gelince az sayıda olan lance atışları ( ortlama 20 kadar) bunları 3-4 tanesi rakibi penetre edebiliyor çok iş yapamıyor. witchler ana vuruş gücün zaten onlarda CC ye girmeden kurşun yiyince patır patır dökülüyorlar. daha posion feel no pain vs tokınları almadan ölüyor çoğu. ben dark eldarı sevmedim. gemileri zaten kağıt boltgunla iniyorlar 5+ saveleri olsa bile hadi hızlı gittin 4+ al tonlarca atış yapıyor SM gemilerde 2-3 . turda hepsi iniyor. çok pro oynaman lazım  dark eldarı karşıdaki rakip iyise taktiklerini iyice araştırmak lazım. heroları falanda çok kötü. str 3 bi kere adamlar sm'e 5+ vuruyor. 4 atağı witchler iyimiş falanda iş yapmıyor. terminler hallaçlıyor 10 luk witch grubunu.

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #29 : Ağustos 10, 2011, 11:55:21 ÖÖ »
oha adam dark eldarı direk ezdi...  :P

http://rumorsofheresy.blogspot.com/2011/07/bolsgamescon-gt-tournament-report.html

eleman turnuvada 7 maçın 6'sını almış ve 1. olmuş, demek ki o kadar kötü değil mişiz  8)
"If you're going through hell, keep going."