Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Taşınma  (Okunma sayısı 5634 defa)

Bay V

• Ziyaretçi
Taşınma
« : Mayıs 16, 2013, 03:30:43 ÖS »
Arkadaşlar, şimdi bildiğiniz gibi ufaktan taşınma işlemlerine başlamak durumundayız (önümüzdeki süre kısıtlı) ve Kule'de çok fazla kişisel eşya var. Bunların büyük bir kısmı eğer ki taşınma esnasında bizim takdirimize kalırsa kaybolabilir. O yüzden, 24 Mayıs Cuma gününe kadar kişisel eşyalarınız (dolaplarda, depolarda, sağda sola, Dernek sınırları içinde) lütfen sizin tarafınızdan Kule'den alınmış olsun.

Kule'nin ne zaman açık ne zaman kapalı olduğunu öğrenmek için beni arayabilir ya da çöpçatana bakabilirsiniz. İyi günler.

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Taşınma
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2013, 03:46:45 ÖS »
Malzemeleri direk yeni mekana taşımak istesek. Acaba yeni yer ne zaman açık olur.

Ayrıca içeri eşya koymadan önce bir bakmak isteyenler olabilir. Haftasonu bir ziyaret etsek ya mesala? Hoş olur.

NOT: Eğer ayarlayabilirsek Yaşar, Alkan'ın arabayla taşıyalım modelleri diyor. Hani bir zaman bildiririm bende.

Yahooo.. Yeni mekan yeni heyecan!

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2013, 04:03:57 ÖS »
Bildirim: Ben çarşamba alacağım mekandan modelleri (22 mayıs)

düt düttt
The elves are watching

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2013, 04:08:29 ÖS »
Arkadaşlar hepimiz hangi gün alacağımızı söylemeyelim lütfen; Yiğit ile konuşup bi gün ayarlamaya çalışacağım mekanı gezip görmek için, lütfen cumadan önce eşyalarımızı evimize ya da nereye götüreceksek oraya taşımış olalım. Taşınma bitince getiririz direk mekana götürmek fazla kalabalığa sebep olacaktır.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2013, 04:17:56 ÖS »
Eşyaları almak için bir son gün ve Alamayacak olan varsa söylesin başkası alır, buna rağmen alamayacak varsa şu yapılır gibi bir bilgiyi.

ve

Bunun dışında Taşıma operasyonu için gün(ler) belirler misiniz? Kendimizi iş gücü olarak ayarlayalım.
dey layt com and me wan go hom...

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 16, 2013, 04:52:15 ÖS »
Eşyaları almak için bir son gün ve Alamayacak olan varsa söylesin başkası alır, buna rağmen alamayacak varsa şu yapılır gibi bir bilgiyi.

O yüzden, 24 Mayıs Cuma gününe kadar kişisel eşyalarınız (dolaplarda, depolarda, sağda sola, Dernek sınırları içinde) lütfen sizin tarafınızdan Kule'den alınmış olsun.

Arkadaşlar, şimdi bildiğiniz gibi ufaktan taşınma işlemlerine başlamak durumundayız (önümüzdeki süre kısıtlı) ve Kule'de çok fazla kişisel eşya var. Bunların büyük bir kısmı eğer ki taşınma esnasında bizim takdirimize kalırsa kaybolabilir.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 17, 2013, 08:08:04 ÖÖ »
kendi eşyalarımı ve dolabımda bulduğum bir kırmızı d20'yi aldım eve getirdim...
dey layt com and me wan go hom...

blackwinter

« Yanıtla #7 : Mayıs 17, 2013, 09:36:28 ÖÖ »
yarın saat 15:00' da burakla eşyalarımızı toplayacağız.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Mayıs 17, 2013, 10:47:34 ÖÖ »
Eski edisyon Breton Knight modellerimi bir ayakkabı kutusu içinde Kule'de bırakmıştım, isteyen alıp oynasın diyerek. Taşınma sırasında direk yeni mekana götürürsünüz.
"If you're going through hell, keep going."

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 17, 2013, 09:46:51 ÖS »
Batuhan birisine aldırtabilir misin onları? Kişisel eşyaların tamamen çıkması en güzeli olacak zarar gelmemesi/kaybolmaması açısından?

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mayıs 17, 2013, 10:49:33 ÖS »
Batuhan birisine aldırtabilir misin onları? Kişisel eşyaların tamamen çıkması en güzeli olacak zarar gelmemesi/kaybolmaması açısından?

O zaman

Abi benim kutuyu da araya sıkıştırabilirseniz süper olur. İnci Ayakkabı kutusu, içinde Knight ve Trebuşe var sanırsam.

Olmadı atarsınız kamyonun bir köşesine götürürsünüz, zaten çocuklar her İzmircon'a aynı şekilde gidip gelmekten alışıklar. :)
"If you're going through hell, keep going."

blackwinter

« Yanıtla #11 : Mayıs 17, 2013, 10:59:02 ÖS »

O zaman

Abi benim kutuyu da araya sıkıştırabilirseniz süper olur. İnci Ayakkabı kutusu, içinde Knight ve Trebuşe var sanırsam.

Olmadı atarsınız kamyonun bir köşesine götürürsünüz, zaten çocuklar her İzmircon'a aynı şekilde gidip gelmekten alışıklar. :)

Hic sorun degil aliriz batu
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #12 : Mayıs 18, 2013, 09:08:57 ÖÖ »

Burak'ın Arap'larının orada benim sfenks var onu da atarsanız sevinirim.
Tomb Kings
2189+

blackwinter

« Yanıtla #13 : Mayıs 18, 2013, 09:45:11 ÖÖ »

Burak'ın Arap'larının orada benim sfenks var onu da atarsanız sevinirim.

atarız abi.

bu arada kuleye bizim evin taşınmasından kalan büyükçe koliler var onlarıda bırakıcam bugün ve hafta içi.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Mayıs 18, 2013, 11:45:17 ÖÖ »
fiziksel olarak eşyalarımızı ne zaman taşyabiliyoruz... Örnek artık karşıyakadaki mekanın anahtarı bizde var mı ?