Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yeni Chaos SM  (Okunma sayısı 6084 defa)

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
Ynt: Yeni Chaos SM
« Yanıtla #15 : Eylül 28, 2012, 01:24:41 ÖÖ »
Geri dönüş başlıyor...
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #16 : Eylül 28, 2012, 07:07:56 ÖÖ »
Kaç kaç kaç.. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

« Yanıtla #17 : Ekim 02, 2012, 05:58:43 ÖS »
ben bu adamı döverim.... o marinelerin kanı yerde kalmaz

angron, primarch of the world eaters:

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Ekim 02, 2012, 10:43:27 ÖS »
Abi gazını bozmayayım ama babayı döversin, adam şu anda demon prince, resimde göründüğü halini bizim ilkokul fotolarıyla kıyaslayabiliriz :P

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Ekim 02, 2012, 10:46:33 ÖS »
Olsun abi tüm chapter lar eskisi gibi tek bi çatı altında toplanırız, chaos un ağzını yüzü kırarız.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ekim 02, 2012, 10:49:57 ÖS »
Yav işte Tzeenth hep bu yüzden kazanıyor... (Bilmeyenler için not Tzeentch Umudun çapıtılmış hali ve aynı zamanda Boş Umudu da temsil ediyor) ;D ;D ;D

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Ekim 02, 2012, 10:52:19 ÖS »
 :D
, Bu boş bir umut değil abi, Emperor adına göreve hazırız !

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Ekim 03, 2012, 10:21:09 ÖS »
Gel genç dostum ufku olmayan warpımızın içinde sana da yer var. Gel seni arındıralım sahte tanrının, sahte imparatorun ışığından. gel sen yeter ki sana kapılarımızı açalım...
I am Alpharius

Mustafa

• Moderator
  • Forum Enthusiast
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Ekim 03, 2012, 10:24:40 ÖS »
Bu söylediklerinizi savaş masasında da uygulamaya çalışmanızı görmek isterim üstâd.

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Ekim 03, 2012, 10:28:30 ÖS »
önce ordu yapmam sonrada izmire gelmem gerek :D
I am Alpharius

blackwinter

« Yanıtla #25 : Ekim 03, 2012, 10:39:26 ÖS »
Abi gazını bozmayayım ama babayı döversin, adam şu anda demon prince, resimde göründüğü halini bizim ilkokul fotolarıyla kıyaslayabiliriz :P

forgeworld trafindan en yeni release edilen model. Hani bu baslikta statlarni iceren bir fotograf koymustum. O da zaten horus heresy anlatior.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : Ekim 03, 2012, 10:55:33 ÖS »
arkadaşlar boşuna tartışıyosunuz sonuçta hepiniz biz green skinlere yenileceksiniz. O çarpık suratlarımızla çirkin sarı dişlerimizle size öyle bir gülümseme yapıcaz ki ne warp denen çukur kurtaracak sizi nede o şık giyimli imparatorunuz. Orks Orks Orks!!!
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Ekim 04, 2012, 02:09:18 ÖS »
Bunlar pek güzel tartışmalar ya. Doktor'un ağzımı burnumu kırdığı günleri saymazsak Chaos hiç dikkate almadığım, dandirikten bir ordu olmuştur. Yenilenip adama benzemelerini büyük sevinçle karşılıyorum, hakikaten great enemy olsunlar bu sefer.

Ha bir de: http://www.mediafire.com/view/?0udhgebdab27eau

Hayır korsanlık yapan mı yok aranızda, çok mu yaşlısınız çok mu gençsiniz anlamadım.
« Son Düzenleme: Ekim 04, 2012, 02:29:17 ÖS Gönderen: mereghost »

blackwinter

« Yanıtla #28 : Ekim 04, 2012, 05:27:38 ÖS »
Bunlar pek güzel tartışmalar ya. Doktor'un ağzımı burnumu kırdığı günleri saymazsak Chaos hiç dikkate almadığım, dandirikten bir ordu olmuştur. Yenilenip adama benzemelerini büyük sevinçle karşılıyorum, hakikaten great enemy olsunlar bu sefer.

Ha bir de: http://www.mediafire.com/view/?0udhgebdab27eau

Hayır korsanlık yapan mı yok aranızda, çok mu yaşlısınız çok mu gençsiniz anlamadım.

şu dark angelları sahalarda görmek isteriz.
"Horus Rising"

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Ekim 07, 2012, 10:51:03 ÖS »
Bu arada Angron' un kanını döktüğü marineler kendi chapterının marineleri dikkat çekerim.
I am Alpharius