Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 8 Eylül TÜSOT 40K Turnuvası İstatistikleri  (Okunma sayısı 4843 defa)

Ruhi

• E-Posta
8 Eylül TÜSOT 40K Turnuvası İstatistikleri
« : Eylül 11, 2012, 05:45:40 ÖS »
Turnuvaya katılan arkadaşlardan, birkaç cümle ile de olsa oyunlarını anlatmalarını rica ediyoruz.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

blackwinter

Ynt: 8 Eylül TÜSOT 40K Turnuvası İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Eylül 11, 2012, 10:33:43 ÖS »
Ilk macimi yakup la yaptim. Space marine crimson fistler kalabaliktiklar.mdeepstrike devenmbir ordu oldugu icin onu yaptirmayacak sekilde dizilmeye calistim. Ortayi kapanin kazanacgi macta objektivi koremeye odaklanarak maci kazandm.

2. Mac enis ve imprarial guard a karsiydi. Bunlar daha kalabalikti ve kill point bir onceki oyuna gore daha onemliydi. Dizilimle 2 objectivi koruya IG leri olduemeye odaklandim. Ve kill point sayesinde mac aldim.

3. Mac acikan tyranidlere karsi idi. Macin basinda paladinlri instant death ile olduren tyranidlerden korktum. Land raidermi gobege surdum. Icnden cikip orayi olumune tutmaya karar verdim. Ancak aylin yorgunlugu sebebiyle ounu biraz erken birakinca ve otrta objektivi tuttugum icin maci kazandim.

3 macimida kazanip 2. Oldum buda ilginc oldu...

Hazirlayan ve oynayan Herkese cok tesekkurler.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: 8 Eylül TÜSOT 40K Turnuvası İstatistikleri
« Yanıtla #2 : Eylül 11, 2012, 11:13:28 ÖS »
Nerdeyse hiç bişi hatırlamıyorum o yüzden az bişi yazıcam

1.Maç IG vs Blood angels-cem

IG olarak kısa sürede cemin ağır toplarını indirdik. Oyun boyunca bir tane bile 4+ Lascannon kaçırmadım. Cemin zıplayarak gelen ünitesinin(11 marine) tek bir leman russ topuyla tamamen ölmesi ve diğer bir fast marine ünitesinin bnm lineımın sol tarafından adam biçmeye baslaması sıralarında..düdük sesi geldi 13-12 yada 14-13 aldım macı

2.Maç IG vs Gri Knights

Demolisherı yannıs bir strateji ile kenara koymam sonucu termi alacak hiç bişiyim kalmadı. Diğer marine gruplarına imparator ne verdiyse sıktım. Bu arada termiler IG kıyması hazırlamaktaydı. 8-1 kaybettim

3. IG vs Tau

fazla söze gerek yok. Her tarafımın troop kaynaması nedeniyle nerdeyse bütün objectivelere kostum. IG ve Tau ağır topları arasında ateş düzellosu yaşandı. Kitabın kapağını manticore kapattı. Tek atışta bir destroy bir weapon destroy immobilize hammer head aldı. Tau komutan mishape gitti ve deniz oyunu bıraktı.
The elves are watching