Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Weapon Training Talentleri ve Feralworld insanları...  (Okunma sayısı 3823 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Weapon Training Talentleri ve Feralworld insanları...
« : Temmuz 21, 2012, 03:25:07 ÖS »
Neden bilmiyorum ama benden başka sorusu olan kimse yok gibi :) Oynadığımız karakterin Back ground'una uygun olarak Kendi carrier'imiz altında bulunan Bir Weapon Training yerine Başka bir Weapon Training alabilirmiyiz ? Örnek Feral world'den gelen bir adam oynuyorum ve Basic Weapon Training (Primitive) ile oyuna başlmak istiyorum. Mesleğimin standart başlangıç Talentleri arasında pistol Trainin (Las) var... ben Pistol Training Las yerine Basic Weapon Trainin (Primitive) ile başlayabilirmiyim ? yoksa başlangıçta 400 Xp'in var ver XP'ni al demek mi daha doğru olur ?

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Ynt: Weapon Training Talentleri ve Feralworld insanları...
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2012, 04:02:27 ÖS »
Sistem açısından Ruhi daha iyi yanıt verir fakat background olarak her gezgengen uzakta bir sınır bölgesindeki çok karışık ve çalkantılı korsan kasabasını andırır bir gezegene gelip orada bir süre yaşama işlerini primitif dünya görüşü ve balta bıçak nasıl yaptığını anlatan iyi bir background gerekir baştan sölüyeyim

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2012, 10:48:06 ÖS »
Sistem buna maalesef izin vermiyor. Hangi gezegenden geldiğinize göre böyle Trait'ler değişmiyor.

Eğer lead-GM izin verirse başka tabi. Top Levent'dedir.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 22, 2012, 12:21:45 ÖS »
Oyun ve sistem tam oturmadan çok esnetmeyelim isterseniz o zaman biraz yol yapalım sonra tekrar bakalım

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 22, 2012, 10:54:33 ÖS »
Ok şöyle bir durum söz konusu, ilk oyunda ben Bow Kullandım ve bu alet Talent olarak, Basic Primitive Weapons altından kllanılıyormuş... Benim karakterimde de şu anda bu talent yok... Karakter yaratımı sırasında +5 Ws almıştım ve hiç close combat'e girmedim, GM'lerimiz içinde uygunsa, ilk karakter yaratımı sırasında +5Ws yerine Basic Primitive Weapons Telentini almış olayım (ki yay kullanabileyim), ilk Adventure sonunda aldığım Xp ile de +5 Ws'i almış olayım... :)