Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Irk & Gezegen Sınrılamaları  (Okunma sayısı 4131 defa)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Irk & Gezegen Sınrılamaları
« : Temmuz 19, 2012, 04:19:12 ÖS »
ilk soru benden gelsin psychicler haricinde dark heresy kitabındaki tüm carrier pathler oyunculara açık mı ? Ayrıca istediğimiz bir bir dünyadan olma şansımız var mı ? (Feral, İmperial gibi) yada bu konuda bir sınırlama var mı ? (Atıyorum İmperial feudal Japaneese bir gezegenimiz yok bu sebeple çekik gözlü bir adam oynaymazsınız gibi ?)

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Irk & Gezegen Sınrılamaları
« Yanıtla #1 : Temmuz 19, 2012, 05:52:02 ÖS »
- Tüm kariyerler açık. Bır sınırlama yapma gereği olursa muhakkak duyururuz.

- Gezegen konusunda bir sınırlama yok. Eninde sonunda hikayeniz, Tempestus Rex'de bitiyorsa her şey yolunda. Yani Feral world demek, ilkel bir dünya demek. Hepsi o. Biraz steampunk vari bir gezegenden de gelebilirsiniz, doğuştan sonra hep taştan alet kullanan bir yerden de.

- Çekik göz ile ilgili bir sorun yok, ama çekik gözlü ve japon vari bir kültürden gelme ise başka hikaye. Böyle bir ihtimal olsa da, binlerce yıl sonunda sarı ırkın, dünya'daki benzer bir kültüre sahip olma ihtimalleri oldukça düşük diye düşünüyorum. Ama hani gene böyle bir konuda son sözü Levent söyler.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 19, 2012, 10:53:42 ÖS »
Footfall a yani hikayenin başladığı yere gelmek için iyi bir hikayeniz varsa istediğiniz yerden gelebilirsiniz, sorun yok

Footfall u da insan imparatorluğunun sınırındaki "vahşi batı" diyebileceğimiz sınır bölgelerinden birinde bulunan bir korsan limanı gibi düşünebilirsiniz. Buna uyan her türlü background a açığız

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 19, 2012, 11:47:54 ÖS »
Semih, sana özel birşeyler ayarlaycam Abi, azcık sabret.

Levent de OK derse bendensin. ;)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 20, 2012, 12:36:22 ÖÖ »
Abi karakterimi yarattım, Şu an guild konusunda tam oturmamış olsa dahi, Tapınak yada Merchant Guildden (ki Merchant guild daha ağırlıklı gibi) bir adam oynayasım var... Feodal Japon kısmı sadece uç örnek oduğu içindi... Hani sonuç olarak feral Jungle World'den gelme bir adam düşünüyorum...

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Temmuz 20, 2012, 06:40:14 ÖÖ »
O zaman welcome to the jungle bro :-)