Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Me Needs Bits!  (Okunma sayısı 2331 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Me Needs Bits!
« : Mayıs 26, 2012, 06:15:21 ÖS »
Karşınızda kocaman bir poroceyle duruyorum! WHFB oynayabilmek için daha çok model = daha çok para. Fekat GW nin anormal fiyatlara sattığı kocaman modeller var ve bunlar çok puan. Yani nedir ordumu daha kocaman hale getirirken "lan bu kadar parayı nerden bulacam" diye düşünmemek için yardımınıza ihtiyacım var. Bu sayede Para yı emekle değiştirmek mümkün.

Yapmak istediğim şey bir abomination; hiçbir halta benzemeyen bi hilkat garibesi.
Alıntı
A writhing mass of muscle, bone and mechanical components, the Hell Pit Abomination is a living mountain of misshapen flesh that towers over the battlefield below ready to crush, tear and devour anything in its path.

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat440087a&prodId=prod900157a

Elimde bir miktar parça ve iyi bir fikir var, gerisi için top sizde.

Bilimumum yaratık parçası özellikle ne kadar büyük o kadar iyi zira her türlü yaratığın parçalarından imal ediyoruz bu şeyi.

Lan tekrar okuyunca çok fakir edebiyatı gibi olmuş, kısacası hoard o bitz e bakmıcam bana bişiyler versenize :D

“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

vace

• Üye
  • My will be done!
Ynt: Me Needs Bits!
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2012, 06:51:29 ÖS »

Şunlardan 1 tanesi işini görür sanırım. Kuleye uğradığımda bırakırım. ;)
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 28, 2012, 12:24:00 ÖÖ »
Yes-Yes! süper olar, ruhi de demon getiricekmiş bir miktar, elimde fare ve ejderleri de koyunca hemen hemen tam olur. Bi eksiği Özgünün spawn parçaları olur. Evet gözüm var onlarda!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 06, 2012, 05:12:59 ÖS »
Merhabalar, tepekule savaşları da yaklaştığına göre artık bana bit versenize?

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Temmuz 07, 2012, 09:32:08 ÖÖ »
Aklıma bişey geldi belki kullanışlı olabilir abomination için. Kürdan kırıklarını greenstuffın ucundan azıcık gözükücek şekilde yerleştirip kırık ve dışarı çıkmış kemik efekti verebilirsin. kritik olay nasıl kırık durguğu tabi kemiğin. Bigün Chaos spawn convertlersem yapacağım bişey mesela benimde

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Temmuz 07, 2012, 12:44:09 ÖS »
nasıl becerebileceğimden çok emin olamadım onu. Ama spike hani.

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Temmuz 07, 2012, 01:37:31 ÖS »
Kurdan kullanmak biraz sikintili bir is olabilir arkadaslar. Bu tur agac urunleri, akrilik boyanin icindeki suyu emme egilimindedirler, dolayisiyla hem spreylerken hem de fircayla boyarken birden fazla kat atmanizi gerektirir. LBu da modelin diger kisimlarindan farkli bir goruntu olusmasina neden olur. Ayrica, kurdandan yapilacak spikeler kirilmaya cok musait olurlar.

Ha, diceksiniz ki sen balsa kullaniyosun. Ben balsa kisimlari genia yuzeyler olarak kullaniyorum ve modelden ayri boyuyorum. Modelin uzerinde balsa olmuyor.

Benim onerin sprue parcalari kullanmak olacak. Falcatayla isleyip egeyle sivriltirsiniz, mis.
War, war never changes...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Temmuz 07, 2012, 02:11:18 ÖS »
Ya da plastik kürdanlar var onlardan kullanabilirsiniz.
dey layt com and me wan go hom...

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Temmuz 08, 2012, 05:39:07 ÖS »
ben önce cilalayıp sonra boyamıştım o sıkıntıyı almak için ama kırılıyo evet ona yapıcak bişey yok.