Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Para  (Okunma sayısı 2723 defa)

Dwolvin

• Ziyaretçi
Para
« : Mayıs 25, 2011, 11:58:35 ÖS »
Arkadaşlar yeni mekan bakıyorum, her gün çevrede dolaşıyorum, akşamları da internette sağa sola mail atıyorum ancak büyük bir problem var; PARA!

Elimizde olmayan nedenlerden ötürü (Shelter'in kapanması, yersiz kalmamız, eski aidatın yeni mekana çıkmamızı sağlayamacayacak olması) aidatlar ilk bir kaç ay için 20 lira olarak toplanacaktır.

Haziran aidatlarını bir an önce (mesela en geç cumaya kadar) bana 2 aidat olacak şekilde ulaştırmanız gerekmekte, bu ay mekan depozitosu, yeni yere çıkılması gibi nedenlerden ötürü 2 kat aidat topluyoruz. (OLEEEEEEEEY!)

Cumartesi'ye kadar parayı teslim etmemiş olanlardan parayı Site'ye girerken alacağım ya da sitede bulaşık yıkatarak çıkartacağım. Heh heh.

Ama cidden, para lazım.

Dwolvin

• Ziyaretçi
Power Word: PARA
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2011, 08:08:42 ÖS »
Arkadaşlar, biliyorum bi kısmınız eski mekanda aidat ödemeden sorunsuzca yaşayabiliyordunuz ama maalesef burada Ice Tea satamadığımızdan ve ödememiz gereken kiralar olduğundan sizden bir talebim var; Para.

Para dediğin nedir ki demeyin, başkaları veriyorken siz de verin. Sonra yok efendim ben veremedim, yok efendim herkes veriyor benim başım kel mi diye ağlamayın.

Money for the Commerce God! Coins for the Coin Throne!

Dwolvin

• Ziyaretçi
Ynt: Para
« Yanıtla #2 : Haziran 21, 2011, 11:15:17 ÖS »
Arkadaşlar, Temmuz kirasını ayın 1'inde ödemek zorundayız, Temmuz aidatlarınızı bu hafta içinde getirebilirseniz çok teşekkür edicem. Teşekkür edemediklerimin başına ekşiyeceğim.

İyi akşamlar.

Eshevar

• Misafir
    • Epipopanik
    • E-Posta
Ynt: Para
« Yanıtla #3 : Haziran 22, 2011, 11:09:53 ÖÖ »
Temmuz başına kadar veremeyeceğimi şimdiden belirtir, bu durumun kendim için değişmeyeceğininde altını çizerim; ekşinmem ama gerekirse ekşileşirim ^.^
ironk..