Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Plastic Company Siparişi  (Okunma sayısı 4895 defa)

Ruhi

• E-Posta
Plastic Company Siparişi
« : Nisan 19, 2012, 05:26:16 ÖS »
Belki birkaç parça bir şey alacağım. Araştırdınız mı? Nereden sipariş en uygun görünüyor abiler?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Plastic Company Siparişi
« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2012, 05:50:24 ÖS »
kendi sitesinde maelstormdan daha fazla malzeme var ve toplu alım yapınca sanki daha ucuza geliyordu diye hatırlıyorum ancak çok ta emin değilim açıkçası....

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2012, 01:23:10 ÖÖ »
http://www.triplehelixwargames.co.uk/products.php?subId=324&mid=284
%10 + free shipping + loyalty point ( o da %3 sanki.) ama çok az şey var PSC de. Bunlar hem ingiliz hem amerikan, yada tam işte "allied" diye yapmışlar kutuları.

Şu da kendisi;
http://theplasticsoldiercompany.co.uk/index.php?main_page=index&cPath=1_37
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 27, 2012, 06:03:34 ÖS »
Shipping problemi çıktı Plastic Soldier Company'de, bende Maelstrom'dan söyledim 1 beşlik tank seti. Hadi bakalım, neye benziyorlar bayağa merak ediyorum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 27, 2012, 07:00:14 ÖS »
İnsanlar diyor ki içine ağırlık yapışıtırn. Yani içine 1 kuruş filan patexlenince sahada daha iyi duruyorlarmış.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2012, 12:27:20 ÖS »
İki PSC yorumu, ilki german half-track box set hakkında, diğeri panther box set hakkında, ama sanırım tüm tanklara genelleştirilebilir;

http://www.wwpd.net/2011/11/review-plastic-soldier-company-sdkfz.html

http://www.wwpd.net/2012/03/review-plastic-soldier-company-panther.html

Benim anladığım, half track kutusu çok iyi bir "deal" değil. Adam şey demiş "para sıkıntım yok, o nedenle battlefront tercih ediyorum, ama battlefront kutusundan 10/D opsiyonu ve bir dolu piyade de çıkıyor". Mg'lerin kırık olması dışında çok bir falso yok gibi, modeller güzel.

Tanklar konusunda insanlar daha iyimser, daha ucuz, neredeyse aynı detaylara sahip, tek sıkıntı hafifliği ve "crew" modellerinin kötü olması gibi göründü bana. Tank company oynayacak olup bi dolu tanka ihtiyacı olanlara ben PSC öneririm, yok başka şey oynayacam yanına da bir-iki tank desteği istiyorum diyenler ve "abi orjinal olsun, ağır olsun, 9/10 değil 10/10 olsun" diyenler için Battlefront.
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2012, 07:40:28 ÖS »
Evet adam yorumda açıkça pantherleri halftracklardan sonra yaptılar bariz gelişme var filan demiş, beni ikna etti pantherler için :D "3x time" demiş, benim için 5x olacağına eminim :D

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 14, 2012, 02:18:41 ÖS »
Sherman'lar geldi. Acayip heyecanlandım. Hem 76mm, hem standart M4A1 yapma hayalim suya düştü. Yeterince fazla turret opsiyonu yokmuş, ama plastiği falanbayağa güzel görünüyor. :)

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Mayıs 14, 2012, 09:29:56 ÖS »
yeterince turret yokmuş derken az açarmısın abi?

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Mayıs 14, 2012, 10:20:29 ÖS »
Yav, ben şöyle bir şey hayal etmiştim. Turret üstünde namluyu tutan yer(adı neyse işte) + Namlu fazla çıkarsa, üst tarafını değiştirerek hem 75 mm, hem 76mm yaparım. İstediğim gibi kullanırım. Öyle değilmiş. Ya, 75mm yapabiliyorsun tankı, ya 76mm.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mayıs 14, 2012, 11:26:00 ÖS »
Yav, ben şöyle bir şey hayal etmiştim. Turret üstünde namluyu tutan yer(adı neyse işte) + Namlu fazla çıkarsa, üst tarafını değiştirerek hem 75 mm, hem 76mm yaparım. İstediğim gibi kullanırım. Öyle değilmiş. Ya, 75mm yapabiliyorsun tankı, ya 76mm.

Haa yüzsüzlüğe vurdum diyosun ;D Gerçi turret opsiyonlu yapmak lazım o ayrı da, anca bit fln alarak olur o iş, hiçbir kutudan fazla turret çıkacağını sanmıyorum...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Mayıs 14, 2012, 11:34:03 ÖS »
Birleştirdim bir tanesini de. Yav, bir kere pek de kolay değilmiş birleştirmek. İkincisi güzel görünüyor. Hatta, doğrusu görüntü olarak Flames of War'un orjinal minilerinden daha iyi gibi. Üçüncüsü sağı solu kırılıyor, birleştirirken ciddi dikkat etmek gerekiyor. Dördüncüsü gerçekten çok hafif. İçine bir şeyler koydum ağırlaştırsın diye, ona rağmen hafif. Beşincisi mini hafif olduğu için güven vermiyor.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Mayıs 15, 2012, 11:32:13 ÖS »
İlkini yaptıktan sonra daha kolay oluyormuş. :D 5 tane Sherman M4A1'im var artık. Gayet de güzel görünüyor çocuklar.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Mayıs 15, 2012, 11:58:54 ÖS »
3 tane de kulede benim shermanlar var... 8 tankla Amarican Armoured company oynanabiliyor ;)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Mayıs 16, 2012, 12:52:24 ÖÖ »
Yav, çok komik geliyor bana İtalyanlardan sonra. 8 Tank 920 puan falan oluyor. Heh.

- Mark Twain