Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Nisan 2012  (Okunma sayısı 6076 defa)

priest king

• Misafir
Ynt: Nisan 2012
« Yanıtla #15 : Nisan 24, 2012, 08:49:45 ÖÖ »
Evet kim o yaw ?  :P
What is your will, master ?
                                  Grave Guard

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Nisan 24, 2012, 09:27:22 ÖÖ »
abi herşey güzel de...yasin kim?
Enisciğim oyun kayıtlarına bile Yüksek elf diye isim atarsan, ismini öğrenmek insanların zamanını alabilir... ;) bir dost...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Nisan 24, 2012, 10:20:49 ÖÖ »
Alıntı
yasin kim?

Benim bir arkadaş vardı. Babası çilingirdi. Kısa boyluca şöyle 1.65 falan. Berbat araba kullanmasına rağmen, sürekli arabasını çalardı amcasının. Sonra Eskişehir'e okumaya gitmişti. Hala da orada. Hep İlyas derdim adama. Adı sanırım Yasin'di.

NOT: Düşündümde.. tersi de olabilir.
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2012, 11:18:35 ÖÖ Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #18 : Nisan 24, 2012, 10:24:25 ÖÖ »
Ben de tanımıyorum. ;D

Çok pardon nedense öyle kalmış aklımda...  :-[  :-[  :-[
Tomb Kings
2189+

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Nisan 24, 2012, 10:49:07 ÖÖ »
sorun değil :D
The elves are watching

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Nisan 30, 2012, 04:47:11 ÖS »
28 Nisan 2012
Chaos Dwarfs (Burak) vs Tomb Kings (Veysel)
2500pts Friendly
Dawn Attack
Chaos Dwarfs Crushing Victory

Kral var dediler geldik... Uçan öküz Ford Taunus'un ilk kez sahne aldığı bu müstesna günde, onu yalnız bırakmayan pek çok canazor ve bilumum canazor yamağı onu yalnız bırakmadı ve yeşil sahalara çıktı.

aslında dawn attack oynamamıza rağmen, gelen yerleşim zarlarından ötürü meeting engagement'e benzer bir dizilim oldu. İki ordunun da ağırlığı kendi solundaydı. Bismillah 1.1.de Veysel catapultu patlattı. Bunun üzerine, merkez/soldan taunus ile hızla çıkarak desteği olmayan chariot birliğini, sağdan da destroyer ile yardırarak -şanslı şarj zarım yardımıyla- casket'i aldım. Tomb guardları avoid ederek, içinde king olan 50lik iskelete önden destroyer arkadan da taunus ile girdim. Ateşe dayanıklı kral beim lordu nerdeyse hacamat ediyordu ama, bi şekil iskeletleri 2 roundda temize havale ettik.

MoM: Destroyer. Koştu casket aldı, döndü ushabtileri yıktı, o da yetmedi iskeletleri hallaç pamuğu gibi attı.
MaloM: SSC... Çok üzülüyom patlayan makine görünce.
ZaroM: 2.2.de destroyer 10 atması gereken şarjda 11'i yapıştırıp casketi aldı ve düşmanın arkasına geçti.

Eyw bro...

28 Nisan 2012
Chaos Dwarfs (Burak) vs Warriors of Chaos (Koray)
3000pts Friendly
Battle Line
Chaos Dwarfs Crushing Victory

Bi önceki rostere 2 wolf rider 2 makine bir de lvl1 fire bebesi ekledim, al sana roster. Koray bence support ünitelerine çok puan yatırmıştı. 2 şariyot, 2 warshrine, 2x 10luk marauder horsemen felan... Bunlar sahada olunca, ana bloklardan zamanı gelene kadar uzak durabildim.

marauder horsemen bebeler, makineleri babysit eden daemonsmithe koşturup cirit müsabakalarındaki hünerlerini göstermeye çalışınca, 1.2'de iki birlik de şarj yedi. bu birliklerden biri tek kişi kalıp oyun sonuna kadar kaçtı, diğeri ise arkadaki vurucu kaos babaların yolunu tıkayacak şekilde bir kaçış uygun gördü.

benim kurt binicisi bebelerden biri 1.2.de animosity tutturamayıp savaştan kaçtı. onunla aynı kanattaki destroyer hellcannona yardırdı, taunus abi de hızlıca düşmanın arkasına geçip büyü kasmaya başladı.

ben kendi sol kanadımı temizleyip hilal taktiğine girişmişken, hellcannon abiyi sinirlendirdim heralde, bi misfire, tüm büyücüler miscast atsın dedi. attık, korayınkilere bişiy olmadı. benim lord 2 level düştü, daemonsmith ise tanrısının yanına havale oldu. La noliy derken, öbür round bi de Ld tutturamayıp rampage ilen destroyere daldı. neyse ki destroyer kendisini yatıştırdı. Gerçi sinir ona bulaştı heralde, bu sefer o frenzy Ld tutturamayıp chosenlere daldı... :( Her ne kadar onları bayaa yamulttuysa da son woundunu müzisyen tarafından WoC lehine çevrilen combat res.e kaybedip külden bir yığına dönüştü. Artık nasıl bir klanetse o... :)

Chosenler, oyunun başından beri azmettikleri 3+Ws ve stubborn giftini nihayet aldıklarında 10 kişi civarına düşmüşlerdi. 5.2.de önden cüceler, arkadan ise taurus tarafından baskını yediler, düşmediler. 6.2.de yandan bull centaurlar girince yeter haywan dediler, öldüler.

MoM: Bull Centaurlar. Bir birlik atlıyı postaladılar. chariot+Warshrineden kombo şarj yediler, chariotu kırıp kırılan warshineyi yakaladılar. yetmedi, genişten alıp teee öteki kanattaki chaosenlere yandan kapanıp işi bitirdiler.
MaloM: Marauder Horsemen. Cirit bilmiyon bari yolu kapama...
ZaroM: 4.2.de destroyer frenzy zarını tutturamayıp chosenlere daldı, kendi sonunu hazırladı. Yoksa 5. roundda oyun bitecekti.

Eyw. Koray...

Buraya kadar okuduysanız, az sonra yazacağım şeyi görmeyi hak ediyorsunuz abiler. Günün -benim için- highlighti Görkem'den geldi. Taurus üzerindeki lordu gördükten hemen sonraki diyalog:

G - Abi, kanatlı bi bizon mu görüyorum orda?
B - Evt, neden bu kadar şaşırdın?
G - (Biraz düşündükten sonra) Normalde kıllı olan haywanların tüyü olması çok garip değil mi?
B - ...? (Gülüşmeler)
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2012, 04:49:01 ÖS Gönderen: burock »
War, war never changes...

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #21 : Nisan 30, 2012, 04:57:15 ÖS »
Ushabtiler hala mal mal gidiyolar bakalım ne zaman duracaklar, 7 mi 8 mi öyle birşey atsam ben yandan Destroyera girecem 2-2 attım :D Adam 10 atsa girecek 11 attı. ;D Çok çiiiz canavar o ayrı.

Teşekkürler maç için görmüş olduk...
Tomb Kings
2189+