Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Minyatür Oyunları Tanıtım Günleri  (Okunma sayısı 8766 defa)

Barbar139

• E-Posta
Minyatür Oyunları Tanıtım Günleri
« : Nisan 05, 2012, 01:27:02 ÖS »
Selamlar,

Bu haftasonu değil, sonraki haftasonu, yani 14-15 Nisan günleri Minyatür Oyunları Tanıtım Günleri düzenleyeceğim.

12:00-17:00 arasında tanıtım oyunları oynatacağım, hazırlıklara haftaya başlıyorum, sadece şimdiden duyurayım dedim.

Cumartesi: Warhammer Fantasy ve 40K
Pazar: Flames of War ve Infinity (Infinity için adam lazım)

(Not: Bende Ege BKFT mail listesi var, Con kayıtlarının mail listesini ilgililerden rica ediyorum.)

Edit: Infinity tanıtalım mı? Ne dersiniz?
« Son Düzenleme: Nisan 05, 2012, 01:37:18 ÖS Gönderen: Barbar139 »
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: Minyatür Oyunları Tanıtım Günleri
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2012, 04:32:23 ÖS »
Fantasy için de flames of war için de yardım da bulunabilirim, ne lazımsa hani.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 05, 2012, 04:43:40 ÖS »
Con listesini çıkartırım. Karşılıklı sohbet edilmiş kişilere ulaşmak bence en önemlisi bu arada.

Afiş, cart curt istersen de; bu haftasonu yaparım diye düşünüyorum.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Nisan 05, 2012, 04:48:26 ÖS »
Ok abi, listeyi mail atarsın, afiş de, haftasonu bekliyorum, sen yapmazsan pzt ben muhtemelen daha kötü (ve evet, daha FoW odaklı ;D) birşey çıkarırım

blackwinter

« Yanıtla #4 : Nisan 05, 2012, 06:20:18 ÖS »
cumartesi günü WHFB tanıtımı konusunda yardımcı olabilirim.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

blackwinter

« Yanıtla #5 : Nisan 05, 2012, 06:22:29 ÖS »
bu arada bir facebook event i oluşturmak insanlara ulaşmak için etkili olabilir.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Nisan 05, 2012, 08:40:29 ÖS »
İnsanlar tweeter falan diyordu oradan da duyuru falan yapsak

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Nisan 05, 2012, 08:42:26 ÖS »
Tweeter, facebook, duyurmak için çok güzel yerler, fakat katılım istiyorsak bu telefonla olur. Özellikle hani insanların isimleri filan varsa elimizde telefonlarına ulaşalım, özel bir email atalım yada facebook da kendilerine özel mesaj atalım. Gerçekten katılım sağlama için önerim budur.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Zero Origin

« Yanıtla #8 : Nisan 05, 2012, 09:54:17 ÖS »
fantasy yada 40k icin mac yapip tanitma materyalide istersen cikaralim derim ne dersiniz ?

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Nisan 05, 2012, 10:13:59 ÖS »
Tweeter, facebook, duyurmak için çok güzel yerler, fakat katılım istiyorsak bu telefonla olur. Özellikle hani insanların isimleri filan varsa elimizde telefonlarına ulaşalım, özel bir email atalım yada facebook da kendilerine özel mesaj atalım. Gerçekten katılım sağlama için önerim budur.

Levent bence sen herkese facebook'ta pm atma becerisine sahipsin. Evet, evet, bu işi yapsa yapsa sen yaparsın!!!

Şaka bir yana, ben herkese toplu mail atacağım, Levent, sen de bu işin internet duyuru boyutuyla ilgilensene, grup aç insanlara duyur vs..

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Nisan 06, 2012, 12:42:36 ÖÖ »
hele bi pazar geçsin sınavlarım bitsin, sonra tekrar bakalım.

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Nisan 06, 2012, 01:35:58 ÖS »
(Infinity için adam lazım)

I'm in, burak ve ya erdinç ve ya semih abi ve ya alkım abi ikna edilirse bi de olur bence? bi de sınavım var o gün hani 3 gibi gelebilirim diye umuyorum..

Ruhi

• E-Posta
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Nisan 08, 2012, 11:02:27 ÖÖ »

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #14 : Nisan 08, 2012, 11:48:06 ÖÖ »
Neden 1 1 1 1 atılmış zarlar :P
Tomb Kings
2189+