Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İlk Forgeworld Siparişlerim  (Okunma sayısı 3060 defa)

Ruhi

• E-Posta
İlk Forgeworld Siparişlerim
« : Mart 20, 2012, 09:10:57 ÖÖ »
Selamlar,

Dün Forgeworld'den Vendetta Convention kit ve Transfer siparişlerim geldi. İki parça laf edeyim diyorum. Keza ben çok merak ediyordum nasıl geldiklerine, kalitelerine falan.

- Forgeworld cidden çok hızlıymış diye iç geçirdim. Siparişi verdikten sonra iki gün içerisinde sipariş fully shipped durumda idi.
- 10 Günde falan geçti elime. Gayet uygun diye düşünüyorum.
- Kocaman, ama kocaman bir kutu içerisinde iki tane minik blister kutusu gerçekten görülmeye değerdi.
- Airmail ile göndermişler.
- Shipping ücreti: İstediğiniz malzeme * %15 veya standart shipping diye bir şey var. Denemedim ama hani muhtemelen %15'i yüksek gelir diyerek onu seçebiliyorsunuz.
- Kalitesi minyatürlerin: Farklı. Finecast vari bir döküm geldi. Fotoğraf çekesim var fırsatım olursa, ama yamuk yumuk, gayette kötü görünüyor. Seri üretim olmamaları nedeniyle biraz da öyledir diye tahmin ediyorum. Bakalım birleşince bir şeye benzeyecek mi..
- Transfer bayağa 1 A4. Hani o kadar büyük geldi. Sert, mukavva bir dosyanın içine yerleştirmişler falan.

Gayet rahat bir alışveriş oldu. Ama malum çok ciddi para. Belki poster falan söylerim diye iç geçirdim ama.. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Ynt: İlk Forgeworld Siparişlerim
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2012, 02:34:05 ÖS »
Hevesini baltalayasım yok da; o kadar para verip üstüne yamuk yumuk malzeme almak hoş bir durum değil. Dün gördüm; öyle az da değil şekil bozuklukları.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Mart 20, 2012, 02:36:07 ÖS »
Gelen minileri görünce Ruhi hiç bozulmadı ama ben ruhi yerine bile sinirlendim hani. Aynen geri gönderirdim "bozuk lan bu, beceremiyosanız yapmayın" notuyla...
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mart 20, 2012, 03:31:36 ÖS »
o kadar fena mı ya? foto pls

Yasar

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mart 20, 2012, 04:23:25 ÖS »
bence onlar düzeltilir abi, dün bi internet araştırması falan yaptım, düzeltilebiliyor. artı adamlar siparişe özel üretim yapıyorlar abi bunuda unutmamak lazım.

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Mart 20, 2012, 10:06:31 ÖS »
bence onlar düzeltilir abi, dün bi internet araştırması falan yaptım, düzeltilebiliyor. artı adamlar siparişe özel üretim yapıyorlar abi bunuda unutmamak lazım.

Saç kurutma makinası ile plastiği yumuşatıp elinle düzeltebiliyormuşsun.

Siparişe göre de para alıyorlar ama. İki düzeltmeyi pekala kendileri de yapabilirdi. Genel olarak görünüşlerini beğenmedim; üstüne bir de yamuk olunca sinir bozuyor.

Neyse, çok moral bozucu bir post oldu sanırım. Güle güle kullan Ruhi. Modele monte edip boyanınca gayet iyi durabilirler.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Mart 20, 2012, 10:15:59 ÖS »
Resimler. Benim keyfim kaçmadı hiç ama, hani ciddi tipleri.. Yamuk.  ;)

Kutu bu.

Temizlikten uzak olduğu buradan belli oluyordur. Hani ince katman falan kutunun sağ üstünde resimde belli gibi.

Eğiklik.

Lascannon'ın yamukluğu da burada daha net olabilir hani. :)

« Son Düzenleme: Mart 20, 2012, 10:18:09 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mart 21, 2012, 12:01:09 ÖÖ »
abi bununla ilgili karargahta bir başlık vardı sanırsam. sıcak suya atınca düzeliyo falan filan diye bir bakın derim
I am Alpharius

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Mart 21, 2012, 10:23:55 ÖS »
parçalar pek yamuk durmuyo gibi. iskelet yamulmuş parçalarda çok yamuk mu ruhi?

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Mart 22, 2012, 12:35:40 ÖÖ »
Resimde çok çıkmamışta canonlardan biri s çizerek kalbimi kazandı.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mart 22, 2012, 12:39:44 ÖÖ »
S biraz iddialı ama "J" diyebiliriz sanırım. :)

- Mark Twain

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Mart 22, 2012, 12:42:42 ÖÖ »
alttan bakınca biri için s diyebilirim çünkü "metal olsa bile eğilmez ki bu düzgün" diye epey incelemiştim kendisini :)