Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Imperial Armoury - Eldar Corsairs Army, Titans, vb.  (Okunma sayısı 4277 defa)

Ruhi

• E-Posta
Imperial Armoury - Eldar Corsairs Army, Titans, vb.
« : Aralık 16, 2011, 09:54:27 ÖÖ »
http://www.forgeworld.co.uk/New_Stuff/IMPERIAL-ARMOUR-VOLUME-ELEVEN-THE-DOOM-OF-MYMEARA.html

Çok meraklandım. Bayağa aradım ve bulamadım. Var mı buna ulaşabilen?

Hani aramızda bu kadar eldar toplayan varken, özellikle corsair listesi kesin bir sürü bike'lı falandır diye düşünüyorum.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Imperial Armoury - Eldar Corsairs Army, Titans, vb.
« Yanıtla #1 : Aralık 17, 2011, 02:29:15 ÖS »
Corsair listesi bike'dansa daha çok Jump İnfantry üzerine kurulu.Çıkış tarifine December 16 denilse bile ben daha Tamurkhan kitabını bulamadım,bunu bulmak da zor olacağa benziyor.Yine de sağı solu aramak taramak lazım.

Not:War Walker niye ayrı bir sayfa olarak var acep Wasp,War Walker'ın türevi olarak mı var???

http://www.youtube.com/watch?v=KKCj38E8G-I
buyrun.

Gördüğüm kadarıyla Eldar Corsairs'in iki adet Troop ve iki adet Dedicated Transport seçeneği var.Dedicated Transportların Vampire Raider ve Wave Serpent olmalarını bekliyorum.Trooplardan biri kesinlikle şu Jump Pack'li çocuklar,iki özel kuralları var anlaşılan ve sanırım biri Heavy'leri Assaılt olarak kullanmaları.

Silah seçeneklerinde Corsair'lar kesinlikle Catapult'un yanı sıra Lasblaster seçeneğine de sahip olacaklar.

Şu ana kadar gördüklerim bu.Deli gibi heyecanlıyım,elim ayağım titriyor yahu  :)

IG ye not:CRASSIUS ASSAULT CARRIER İSTİYORUZ!!!!!
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2011, 02:45:43 ÖS Gönderen: Rhonanthor »

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Aralık 17, 2011, 06:49:23 ÖS »
Garip gurup ordu yapacaksam genestealer cult yaparım, kesinlikle şaşmam. Transport olarak Bentley arabalar kullanırım, HQ takım elbise giyer.

Dark Angel

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Aralık 18, 2011, 12:20:21 ÖS »
Yepyeni bir liste bu, IA Apocalypse Second Edition gibi.  Torrent seklinde yok henuz.  Biraz vakit taniyalim.

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Aralık 20, 2011, 01:28:44 ÖS »
The Corsair army is interesting with the option for most of the army to have Jet packs

HQ
Corsair Prince- lots of options, including nightfight, deep strike and orbital bombardment shinanigans
Corsair Blade Sworn Retinue- the Prince's best mates, nice CC unit
Corsair Void Dreamer- Psyker, can use either a destructive, defencive or LD enhancing power each turn

Elites
Voidstorm squad- Veteran CC unit, good source of melta bombs but fragile
Harlequin troupe- nothing new here
Eldar craftworld outcasts- single fast attack or elite unit taking from the Eldar codex
Dark Eldar Kabalite Warriors

Troops
Corsair squad- can be given Falcon or Venom as a transport
Wasp assault squadron- cannot excede number of corsair squads in the army
Jetbike squadron- scouts and can give leader a powersword/ fusion pistol

Fast Attack
Hornet Squadron
Nightwing interceptor
Night Spinner

Heavy support

Phoenix Bomber
Warp Hunter
Fire Storm

http://www.warseer.com/forums/attachment.php?attachmentid=123678&d=1324130297

As rumours go,uçaklarımız diğer codexlerimizden 1/3 daha ucuz,Wasp'larımız artık 24 e assault edemiyor,corsair ekiplerine her 5 kişi için 2 special weapon falan verilebiliyor(1 i melta veya flamer,1 i cannon veya launcher olmak zorunda rivayetlere göre),Falcon'da typo var,10 değil 6 kişi taşıyor.Jump pack'li birimler araca binemiyor ve tüm piyadeler jump pack alabiliyor.Corsair Prince tüm birimlerin Deep Strike ile gelmesini sağlayabiliyor.Uçaklarımızda Aerial Assault kuralı var.Phoenix'ler çift lance alabiliyorlar,her zamanki roketatarları duruyor.Tüm ordu BS 4 gözüküyor.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Aralık 29, 2011, 08:25:20 ÖÖ »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain