Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: İzmirCon?  (Okunma sayısı 11256 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
İzmirCon?
« : Şubat 08, 2012, 12:26:05 ÖÖ »
Abiler ben de kurtlanıyor olabilirim ama ufaktan bir bölüm açıp beyin fırtınasına başlasak diyorum, en azından con geyiği yapacak biryerimiz olsun

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: İzmirCon?
« Yanıtla #1 : Şubat 08, 2012, 05:39:23 ÖÖ »
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Şubat 08, 2012, 06:20:11 ÖÖ »
organizasyon sohbetlerinde neler dönüyodur şimdi :D
I am Alpharius

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Şubat 20, 2012, 10:19:57 ÖÖ »
İzmircon sitesinin acilen güncellenmesini, bunun düzenli olarak devam ettirilmesini talep ediyorum abiler. Reklamı yapılmaya başlandı, bu sitenin günlük update edilmesi şart artık.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Şubat 20, 2012, 01:37:55 ÖS »
Suç daha çok bende üstat. Daha düzenli update etmeye çalışacağım.

Saygılar ve teşekkürler.

NOT: Ancak hangi kısımların update'e daha çok ihtiyacı olduğunu düşündüğünü PM ile falan gönderirsen harika olur. Süper olur. Öncelik etkinlik ve sponsorlarda update diye konuşuldu.

NOT-2: Oyun kayıtlarını az biraz sonra açıklayalım istiyoruz. Hani tarih daha konuşulmadı.
« Son Düzenleme: Şubat 20, 2012, 01:44:42 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 20, 2012, 02:44:23 ÖS »
Oyun listesi ve etkinlik kısmının düzenli update edilmesi gerektiğini düşünüyorum; ziyaretçinin ilgisini çekecek, "çalışıyoruz" mesajı verecek kısımlar nitekim.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 20, 2012, 04:16:54 ÖS »
Foruma yeniden üye mi olmak gerekiyor?
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Şubat 20, 2012, 04:18:09 ÖS »
Eski üyeliğin duruyor abi.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Şubat 21, 2012, 09:15:14 ÖÖ »
Üç, beş el attım dün gece. Daha 5,6 hafta var ama hani oyun göndersek ya?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Şubat 24, 2012, 01:17:59 ÖÖ »
Beyler bayanlar, dikkatiniz buraya çeviriniz. İzmirCon kendiliğinden gerçekleşen bir hadise değil, ve İzmir'in bu en büyük "alternatif hobi" olayından bizzat bu topluluk sorumlu.

Site en son 10'unda güncellenmiş. Değişiklik babında 2-3 atölye etkinlik yazısı var sadece. Kayıtlar 10'unda açılmış, 14 gün oldu hala bir tane oyun görünmüyor - ki biliyorum en az iki kayıt var. Forum'da sadece merhaba merhaba yazıyor, facebook sayfası milletin gelemiyoruz mazeretleri ile ağlaşmasından ibaret.

İzmirCon çalışanları para kazanmaz, üstüne başı ağrır kıçı ağrır, manyak manyak işlerle uğraşıp durur. Organizasyon tayfasında her bir kişi bunu biliyordu, kendi iradesiyle girdi. Tüm organizasyon ekibini manyak manyak işlerle uğraşmaya davet ediyorum.

Bir de artık şu fantasy turnuvası işi konusunda bir karar verin, İstanbul ekibine hemen haber vereceğim dedim haftalar geçti.

Erken başladık ne güzel dediniz, şimdi geç kalmaya başlıyorsunuz. Hep birlikte: istediklerim yerine getirilsin!
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2012, 01:24:00 ÖÖ Gönderen: mereghost »

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Şubat 24, 2012, 02:24:16 ÖÖ »

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Şubat 24, 2012, 08:54:34 ÖÖ »
Hep pozitif, hep pozitif Erdinç. Hehe.

NOT: Erdinç'in eleştirilerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Keza kimse böyle Con gibi işleri bitene kadar eleştirmiyor. Ondan sonra yapılan eleştiriler için de oldukça geç oluyor. Diğer taraftan, benim Con organizasyon tayfasında 4. veya 5.  senem. Bu seneki takım, şimdiye kadarki çalıştığım ekipler arasında toplamda en çok çaba harcayan ve iş çıkartan diye düşünüyorum. Haydi bakalım. Eninde sonunda iş = yol x zaman. Harcanan çaba bu denklemde yer almıyor ya.

Sorun mu var? Mereghost'u suçlayın. :)

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Şubat 26, 2012, 11:10:34 ÖS »
Cmt toplantıda neler konuşuldu biri özet geçse?

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Şubat 27, 2012, 08:40:53 ÖS »
Oyunlar yazılsa mesela artıkta biz de oyunlara girebilsek hani :D
I am Alpharius

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Şubat 27, 2012, 11:28:44 ÖS »
Hep bu "@" işareti yapmak istemiştim.

@B.Levent: Cumartesi özetini nasıl yapacağımı bilemedim abi. Bugün iş yerinde zaman olmadığı için ne durumdayız gibi bir özet yazamadım abi. Affola. Ama zaman ayırıp, hani belki bir İzmirCon bülteni falan çıkartılabilir diye umuyorum.

@Blind: Biraz heyecan biriktiriyoruz. :) Şaka bir tarafta yavaş yavaş 11 gibi falan oyunlar açıklanacak. Biraz daha oyun bekliyoruz hem. Özellikle şehir dışı gelen ekipler netleşsin, vs. (D.Levent acayip iş çıkartıyor.  Hani *pat on the shoulder* yapmadan geçemeyeyim dedim. Acayip ama..)

- Mark Twain