Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: WHFB Hakkında Merak Ettiğiniz Ama Sormaya Korktuğunuz Yine de Sorduğunuz Herşey  (Okunma sayısı 116017 defa)

tulmir

• for the Lady and for the King!
    • E-Posta
ayni konuda tekrar sorum olacak. rica etsem bana Army Builder V2 icin WHFB 8th edition datalarini nerde bulabilecegimi de soyler misiniz? Web'te aradim bulamadim; ayrica Army Builder gibi guncel ve kullanilabilir baska programlar var midir?

tulmir

• E-Posta
gozumun dibindeki topic'i yeni farkettim ve dosyayi indirip keyiflen kullanmaya basladim; bana gosterilen sabir icin mutessekkurum. artik ben de Army builder kullanabilirim!!!

geekfart

• Misafir
    • E-Posta
yav benim umrumda değil de öğrenme maçlarını yapacağımız arkadaş over-excited kazanma konusunda. şunu yapıcam bunu yapıcam diyip duruyor. dwarf army'si var. rünler filan basacakmış bir sürü aklımda değil de şimdi. öyle bir konuşuyor ki vampire counts'un hiçbir şansı yok gibi karşısında. ne yaparsam kesin mors olur?

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
o rune basaacaksa sende vampirle bir seferde 5 tane adam öldürüp sonra aynı tur utanmadan 5 tane daha öldüreceksin :D
hani yukarıdaki örnek skavena karşı olmuştu ama eşdeğer versiyonunu cüceye karşıda yapabilirsin :)

Karşı tarafa liderlik zarını -1 penaltı ile attırırp tutturamassa reroll ettirmeyeceksin falan filan

gayet yenebilrisin, sıkıntı yok
The elves are watching

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Cüceler dişli rakiplerdir ama vampirler de öyle. İyi manevralar yapmadan kazanmak o hesaptaki kadar kolay olmuyor. Hem, yaşasın Skaven!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
bişimi ima ediyosun levent? :)
The elves are watching

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
bişimi ima ediyosun levent? :)

Zoruna mı gitti! :P Yok, aklıma ima edecek bişey de gelmiyor aslında :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

tulmir

• E-Posta
Merhaba arkadaslar. Ben Bertonnian atlarini sovalyelere magnetlerle tutturmak istiyorum, yani yapistirmak istemiyorum modelleri birbirlerine. Ama benim kafam karisti burada, her sey "(inch) hesabi. Bu islemi yapmam icin kac inch'lik magnetlere ihtiyacim vardir, biliyor musunuz? Ebay'de 1/4" X 1/16" ve 1/8" X 1/16" magnetler var alabilecegim.

Eger aklinizda daha iyi bir yontem varsa bu islem icin, paylasirsaniz sevinirim.
(Fanstasy ligi cok eglenceli gecmise benziyor, cuclere tebrikler!)

Deeyo

• Moderator
    • E-Posta
Soru 1: Kaçan Büyücü Dispel Yapabiliyor mu? (Channel yapamıyor öğrendik)

Soru 2: Hydra'ya özel bir soru Eratası FAQ'ı da var. Şİmdi Hydranın özel kuralı gereği, Handlerlar Shooting ve CC'de randomize edilen ataklardan etkilenmiyorlar tüm ataklar Hydraya gelmiş sayılıyor. CC'de de eğer düşman modeli hydraya ve Beastmasterlara değiyorsa bile model hydraya vurmak zorunda. Peki eğer model Hydraya değmiyorsa ve sadece beastmaster'a değiyorsa Beastmaster'a vurabilir mi? Vurursa Excess wound Diğer beastmaster'a geçebilir mi?
dey layt com and me wan go hom...

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
1)Kaçan büyücü casting yada dispell yapamıyor.

2) 8th edisyon ile monster and Handler kuralında ciddi bir değişiklik olmadıysa, sadece beastmasterlara dokunan adamlar beastmasterlara vurabiliyor... fazladan woundlarda diğer beastmaster'a geçebiliyor... (bu adamlar champion vs vs olmadıklarıdan...)

Yinede kural kitabına şu anda erişimim yok o sebeple benim cevapları %100 doğru olarak kabul etmeyiniz ;)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
1) kaçan büyücüyü adamdan dahi saymayınız!
2) aynen.

vace

• Üye
  • My will be done!
Sanki scroll kullanabiliyordu yanlış mı hatırlıyom... ::)
Tomb Kings
2189+

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Alıntı yapılan: FAQ
Q: Can a fleeing model dispel spells or use magic items? (p24)
A: No.
War, war never changes...

vace

• Üye
  • My will be done!
Soruyu hatırlıyom cevabı yanlış hatırlıyorum demek ki... ;D
Tomb Kings
2189+

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
Sanki scroll kullanabiliyordu yanlış mı hatırlıyom... ::)

Q: Can a fleeing model dispel spells or use magic items? (p24)
A: No
The elves are watching