Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 7 Temmuz'da Ne Etkinliği Yapsak?  (Okunma sayısı 4112 defa)

Ruhi

• E-Posta
7 Temmuz'da Ne Etkinliği Yapsak?
« : Haziran 27, 2013, 09:30:04 ÖÖ »
Malum taşındıktan sonra etkinlik yapmadık. Zamanı geldi. Ne dersiniz?

NOT: Lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyin. Hatta yapın işte.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
Ynt: 7 Temmuz'da Ne Etkinliği Yapsak?
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2013, 11:52:29 ÖÖ »
Pathfinder oyun günü aramıza yeni kanlar katmak için başarılı olabilir diye düşündüğümden pathfinder dedim... Arada insanlara modelleri falan da gösterip Warhammer konusunda da reklam yapabilirmişiz gibin geliyor...

blackwinter

« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2013, 06:26:49 ÖS »
abi bence verimli bir etkinlik yapma zamanını kaçırdık.

herkes yazlıkta, izinde(temmuzun son iki haftası ben yokum vb...) falan. yaptığımız işten verim almak istiyorsak eylül ü bekleyelim derim.

Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 27, 2013, 06:50:17 ÖS »
Hiçbir şey değilse, hareket olsun diye bir şeyler yapmakta yarar var diye düşünüyorum. 5-10 kişi toplansak o bile bana yeterli hani. Bir şey yapmıyoruz yav bir süredir. Hani büyük açılış falan gibi bir şey aklımda yok keza uğraşacak adam da yok etrafta.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 27, 2013, 07:05:09 ÖS »
piknik kuleyi de vurdu haliyle, yazlıkların da mevsimi artık ama yine de bişeyler yapsak olur, bana en uygunu tanıtım günü geldi, frp dir magic tir, çünkü 3 insan gelse de 13 insan gelse de etkinlik bunu karşılayabiliyor. Diğer etkinlikler sönük kalırken tanıtımlar için herhangi bir sorun oluşturmuyor.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 28, 2013, 12:09:39 ÖÖ »
Bence etkinlikten ziyade bir açılış yapalım. Kek falan yapar getiririm. İçecek de alırız. Açılış sırasında her şeyin bir mini tanıtımı olur. Vakit de var, mekanı açılış şevkiyle derleyip toparlarız da.

wendigo

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2013, 12:54:05 ÖÖ »
Bence etkinlikten ziyade bir açılış yapalım. Kek falan yapar getiririm. İçecek de alırız. Açılış sırasında her şeyin bir mini tanıtımı olur. Vakit de var, mekanı açılış şevkiyle derleyip toparlarız da.
+1...ben turnuva dedim ama sonra düşününce yaz zamanı tatil zamanı zorlama olmasın
Bize her yer Nostramo

blackwinter

« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2013, 05:45:04 ÖS »

kek falan diyince çok sevimli geldi.. :)
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2013, 07:07:44 ÖS »
Bir kek hepimizi cezbetti.
Tomb Kings
2189+

sargon

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 28, 2013, 09:47:52 ÖS »
Hayır böyle bi durumunuz da yok ama

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2013, 12:19:33 ÖÖ »
Kule Sakinlerinin bugını buldum.

Bay V

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2013, 12:36:58 ÖÖ »
Mesela niye bu listede interaktif oyun günü yok? (Ben pfs oynamak istemiyorum ama frp oynamak istiyorum gibi?)

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Temmuz 04, 2013, 05:32:08 ÖS »
Kek sözümü unutmadım. Yalnız etkinlikten önce mekanı bir toplamak, temizlemek gerek. Dün gittiğimde zemin çok kötü görünüyordu. Ben uygun olamayacağım büyük ihtimalle cumartesi günü. Gönüllü arıyoruz.

Bir de yukarı kata lambaların takılması lazım acilen.