Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Kapanış  (Okunma sayısı 45 defa)

Kerberos HQ(?)

  • YK GM
  • İleti: 100118
  • Primum intrare, novissime cadere.
    • E-Posta
Kapanış
« : Şubat 04, 2024, 12:44:53 ÖÖ »
GWCN(Galaxy Wide Communication Node) üzerinden, herkesin duyabileceği bir şekilde, şu mesaj yollanıyor galaksinin dört bir köşesine;

Kurt Babanın Gerçek Evlatları,

   O’nlar, bizi mükemmel asker olmamız için yetiştirdiler. Ama bizim yolumuz olan Kurt Babayı hiçbir zaman anlamadılar. Savaşta karşımızda durana acımasız birer ezel olsak da, kendi klanlarımızdaki karşılıksız bağlılığı göremediler. Bizler Kurt Babanın Evlatlarıyız, düşmanı savaşta ezmeye yemin ettiğimiz gibi, savaş kardeşimizi korumaya ve onurlu bir şekilde ölmeye de yemin edenleriz.
 
Şimdi kendilerini her şeyden üstün görenler, kendi seçimi ile bize katılan ve bizlerden biri olmayı tercih eden bir kız kardeşimizi, köle edebilmek için geliyorlar. Bizlerden öyle korkuyorlar ki, bizimle Kurt Babanın meydanında yüzleşmek yerine, birçok erkek ve kız kardeşimizi ellerinde silah ile ölebilme onuru dahi vermeden, dost olarak görünüp haince sırtlarından vurdular. Ben şehit edilen tüm erkek ve kız kardeşlerimin şahidiyim, her biri, silahsız olmalarına rağmen, teslim olmaktansa ölmeyi tercih etti. Kurt Baba bu cesaretlerini kut’sasın, Altın Saraylarının Kapısını bu onurlu savaşçılara açsın.

Bize dost görünen hainler, şimdi kendi şahsi çıkarları için, sözde evlatlarım dedikleri, Onurlu kardeşlerimizi sırtlarından vurdukları yetmezmiş gibi, NavTech gibi kokuşmuş, Onurdan nasibini almamış tüccarlardan oluşan bir gruba yaltaklanıp, Kız kardeşimiz Valkry’i köleleştirmek için tüm güçleri ile üzerimize geliyorlar.

Gelsinler… Evet sayıları bizden çok fazla… evet silahları bizden çok fazla… Ama onların yüreğinde bir Kurt’un ateşi yanmıyor. Bu eşitsizliği düşündüğümde söyleyeceğim tek şey, Kurt Baba onlara merhamet etsin, ama biz Kurt Babanın Evlatları O’nlara merhamet etmeyeceğiz.

Bu mesajı, eğer bu kut’lu savaşımızda Kurt Babanın Altın Saraylarına gitme onuruna erişirsek, bizden sonrakiler burada yaşananları bilsin diye sizler ile paylaşıyorum. Kendi kişiliğini bularak Kurt Babanın saflarına katılan Valkry’i ve Kurt Babanın yolunda hizmet etmek için onurlu ölüme göz kırpmadan giden Lazarus Regiment ‘ındaki Kurt Babanın Evlatlarına yapılan yanlışları hatırlayın. Bilinsin ki, yapılan yanlışlar düzeltilene kadar, artık Kerberos Kampany’nin bir subayı değil, sadece Kurt Babanın sadık bir hizmetkarıyım.
 
Eğer bunlar söyleyebileceğim son sözlerim ise bilinsin ki, “Kurt Babanın yolunda verdiğim her karardan ve Kurt Babanın kızı olmayı seçen Valkry’den gurur duyuyorum. Şüphesiz ki, O’nun yolda eğrilip bükülmeden giden ve bu yolda onuru ile ölenler, O’nun Altın Sarayında sonsuza dek var olacaklardır.”

Kurt Babanın gözü her daim üzerinizde olsun,

Kurt Babanın Sadık Hizmetkarı, Dominic Vasques

Ardından, artık oldukça tanıdık bir sesin, meydan okurcasına şu sözleri söylediği duyuluyor;

Lazarus Regiment unutmaz. Lazarus Regiment affetmez. Lazarus Regiment burada.
« Son Düzenleme: Şubat 04, 2024, 12:49:29 ÖÖ Gönderen: Kerberos HQ(?) »