Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Infinity İstatistikleri  (Okunma sayısı 23829 defa)

Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #45 : Temmuz 12, 2014, 10:52:59 ös »
ilker ile en sonunda maç yaptık efendim

Panocenia neoterran army vs Nomad bakunin
250 pts
Bakunin wins

iki sektörel ordunun kapışmasında Bakıunin kazandı
Neoterran ordusu link medium infantry ve to'lu bir kaç line infantry ve MSV3'lü bir abinin liderliğinde gelmişti sahaya, Bakuninler ise Forward observer+GML kombosuyla gelmişti.

Maça Panocenia başladı, başladığı gibi de MSV3 lü abi sonradan yerleşerek bir morlocku indirdi, Zero ile kapışmasında ise flash kritikle gözünü aldı. Ancak bu sefer TO'lu line troop bu abiyi indirdi. Tur bana geçince tüm ekibi kurudğum işin peşine düştüm. İlkerin modellerinden link grubun bir tanesinin Lt olduğunu tahmin etmiştim. Benim markerlı moderatör repeaterı salladı. custodier forward gözlemlemdi  gml'li abi çaktı ve 3 tane bolt hakkın rahmetine kavuştu. Lt tahmini doğru çıkınca ilker msv 3 lü abiyi 2 order ile oynatmayı seçti. Oyunu sonlarına doğru iki tane küp toplamayı başardım ve yine FO sayesinde herkesi gördüm yada markladım. Bu sayed oyunu 2.2 ye 0.1'e kazandım bu arada GML'lde tüm adamlarını da indirmeye başardım.

Sağolsun Burak bana Link gruplarla nasıl başa çıkılacağını iyi öğretmişti, AoE etkilerle Link grubu 2 kişiye indirdik. Camo ve TO camolarla sağolsn deniz ve Batuhan iyi eğtimiş o noktada da panik yapmadık, ama ikinci TO Camo sürpiz oldu arka kanada sarkıttığımız Zero görevi yapamadan öldü. Neoterra ilginç bir kafaymış TO Light infantryler bol kullanılınca çok sürpriz etkisi yaratacaktır.  GML kombosu da nicedir nomadın medarı iftarıdır ama bana ilk defa denemek nasip oldu kutsal topraklar kutsal ay hehe.
dey layt com and me wan go hom...


Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #46 : Temmuz 24, 2014, 11:32:51 öö »
24.07.2014

Dün İlker, Burak, Ben kulede ilk defa ITS kurallarıyla infinity maçı yaptık
200 puana Vanilla Ariadna, Nomad Bakunin, Panocenia Neoterra orduları var idi.
Senaryo da Emergency transmission idi.

Bu senaryo da MAsanın ortasına doğru altıgenin köşelerine konulmuş konsollar ile senkronize olma ve ortadaki antene senkronize olup kontrol etmekten oluşuyordu. Bir iki tane de gizli görev vardı...
Yine ara verdiğimiz için yavaş yavaş oynadık 4 saatte dondurma molasıyla beraber 2 oyun oynayabildik. :D
İlk maçı ilker ile ben yaptım.
ITS'in 3 tur olduğunu öğrenince, Wip rolu kazanmama rağmen olabilecek tüm avantajlardan vazgeçip Başlama zarıyle beraber ikinci gitmeyi seçtim.
Bir önceki maçtaki setup Bu senaryoya uyduğu için GML listesiyle çıktım. İlker ise Boltları çıkartıp fusilier koymuştu, bir kaç tane de hackerı vardı...

200 pts Emergency transmission
Bakunin (Alkım) vs Neoterra (ilker)
5-3 Bakunin Victory

maça başlayan ilker sürpriz ile hmgli botu kenardan indirip, sineaterın arkasından dolanıp  benim link gruptan 3 kişiyi aldı. Daha ilerlemedi, sonra fusilierlerle bir binanın tepesine çıkıp bir konsolu etkinleştirdi. Tur bana geçince arkadaki hmgli tacbotu ignore edip, msv2li devayı marker ile FO'layıp GML ile avlamayı seçtim. 3 WIP'te FOlamayı başardım (gizli görev). son orderla da GML'yi bastım. İlker'in 3 hackerı da fail edince Tepesine tabağı oturttuk. Tabağın altından da ekstradan Hexas Hacker çıktı heh. Deva yaşadı ama Hexas öldü :).
Tur ilkere geçince bu sefer Tacbot yarım kaldığı işe devam etti, Önce vertigo zondu bozdu. Sonra Custodieri indirdi Bu arada Sin eater arkadan tarayıp adamı öldürdü :D. Deva bu arada kendi tarafındaki diğer konsolu da çevirdi. 2. tura geçerken hem benim taraftaki hem ortada çizgideki konsolları tehdit eden pek bir şey kalmayınca, benim taraftaki konsolları Camodaki FO'larla senkronize ettim Turu karşı tarafa verdim. İlker bu turda 2. hackerı bir modelimi scanledi (gizli görev) ile Antene yöneldi hem senkronize etti hem kontrol etti.
Tur bana geçtiğinde ortadaki bir konsolu da senkronize ettim, sonra FO ile Anteni kontrol eden Hackerı taradım. Bu sayede oyunu 5-3 kazanmış oldum. 4 puan konsollardan 1 bir puan gizli görevden, ilker ise 1 puan gizli görevlerden 2 puan Anten senkronizesinden.

ITS Senaryoları çok ilginç olmuş sadece bir tur adam indirmeye oynadım o da sadece görev yapmama engel olacağını düşündüğüm bir model idi.
Bir de şu kural çok etkiledi
" If one of the players starts his active turn in the Retreat! state,
the game will end at the end of that player’s turn."
Yani turuna Retreatte başlarsan o tur oyun bitiyor!. Dolayısıyla SAğdan gireyim 8 order ile tüm adamlarını harcayayım retreate sokayım sonraki turlarda rahat rahat görev yaparım dediğinde, düşman tek adamım kaldı ama onla 1 görev yaptın. Sonra ben kaçtım. AA 1.0 ben kazanmışım ne güzel oluyor. Real madrid 50. dakkada 4 gol atmasına rağmen maç bitti 5 gol gerekiyordu elendi. İlginç olmuş. En azından herkes eşit sayıda tur oynasa daha güzel olurmuş gibi geldi ya. Daha ilk defa oynadık hemen eleştiriyoz ayıp...

Diğer maç ilker ile burak arasında yazsınlar bakalım...
 
dey layt com and me wan go hom...


burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #47 : Temmuz 24, 2014, 02:25:46 ös »
23 Temmuz 2014 Çarşamba
200pts Emergency Transmission
Ariadna (Burak) vs Neoterra (ilker)
5-2 Ariadna Victory


ITS kuralları Ariadna'ya yarıyor sanki.  Specialist Troop lazım olduğundan TAG'dir, dev puanlı canavar adamlardır felan masaya pek gelmeyince bizim hırbolar iş yapabiliyor.

Senaryo gereği herkes, normalde kurmayacağı ordular kurmuştu, ki normali de bu aslında Infinity için. Bende 3 FO, 1 Engineer 1 tane de hacker vardı mesela ve masadaki en pahalı adamım 29 puandı.

İlker inisiyatifi bana verince, daha ilk turdan iki konsol senkronize edip antene bağlantı kurdum. Bu beni 8-0 öne geçirmişti ve bu andan sonra defansif oynamayı planlıyordum; ancak İlker'in Alkımla yaptığı maçta da oldukça efektif kullandığı HMGli Airborne amca hiç beklemediğim yerden gelerek bi turda hacker, traktor, FO ve engineer alıverince işler değişti. İlker'in turunu da 8-0 önde atlatmama rağmen çok spec. troop kaybettiğimden iş sıkıntıya girmişti.

İkinci tura çılgın iskoçun, impetuous orderi ile PanO airborne abiyi alması ile başladık. Arkayı sağlama aldıktan sonra doktorumu unconscious zouave'ye yollayıp onu dirilttim. Bu sayede hem Classified Obj.lerimden birini yerine getirmiş oldum hem de spec. elemanlardan birini dirilterek konsolları güvene almış oldum. Bu sırada antene connect olan chasseur'um hala ölmemişti ve anten üzerindeki hakimiyetim devam ediyordu. Classified Obj. başarım sayesinde skoru 9-0'a taşıdım bu turda.

PanO kendi turunda önce anteni kontrol eden chasseur'u öldürdü; ancak ölmeden önce anten civarına iki mayın bırakmayı başardı. Ardından cesur bir kararla Hexas hackeri benim hatlarıma sürüp, önceden benim senkronize ettiğim konsollardan birini ele geçirmek üzere hareketlendi. Bu cesur olduğu kadar zekice bir hareketti ve eğer başarılı olsaydı ilker bu turda 8-1 öne geçecekti; ancak planına sadık kalmayıp AROlara yanıt verince konsol senkronizasyonu için orderi kalmadı. Antenin kontrolünü yitirdiğim için bu turun sonunda skor 7-0 idi.

Son turda en önemli hedefim, benim konsoluma gelen hexas'ı indirmekti. cateran'ın irreg. orderi ile binanın tepesinden aşağıya inip (climbing plus ftw) hexası piştolle öldürünce biraz rahatladım. ancak bunun ardından dikkat dağılması ve inatlaşma neticesinde kalan tüm orderlerimi MSVli bebeyi öldürmeye harcadım. Sonunda öldürdüm de, bana bi faydası yoktu, tam mallık :) son turumu oynadıktan sonra 7-0 ile turu ilkere verdim.

PanO son turda koştur koştur konsol senkronize etmeye çalıştı. Eğer iki konsol senkronize edebilse oyunu alacaktı. Oyun başından beri kımıldamamış hacker ile zouave'nin koruduğu, ellenmemiş konsola koşturmak için üç order harcadı ama zouave'nin D.E.P.i suratında patladı. son kalan orderlerini link team ile bi konsolu sync etmek için kullandı ve oyun böyle bitti.

Oyunda daha önceden hç kullanmadığımız birlikler, silahlar ve özellikler kullandık. Mesela ben ilk defa doktor skilli ile birini kaldırdım, ilk defa flash pulse attım, ilk defa hacker aldım, ilk defa climbing plus kullandım felan. eminim ilkerin de benzer deneyimleri olmuştur. ITS senaryoları gerçekten ordu kurulumundan oyunun oynanışına kadar her şeyi değiştiriyor, tavsiye ederim.

MoM: Garuda Tacbot. Her ne kadar maçı ilker'e getiremediyse de bir roundda hem puan, hem spec troop, hem de order sayısı açısından bana korkunç hasar verdi.
MaloM: Hexas hacker. hiçbir işe yaramayıp malca ölmenin kitabını yazmak.
ZaroM: Biri, zouave'yi kaldıran doktor zarı. Bu zouave kalkmasaydı sağ kanadımdaki iki konsol ilker'in olabilirdi. Diğeri de oyunun daha ilk turunda chasseur ile attığım antenna connect WIP zarı. Bana maçın başında 2 puan getirdi.

Eyw abiler, yapalım bunu gene. hatta Batu geliyoken hazır hsonunu ayarlayın...

eidt: masamız şekil, önümden çekil :)
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2014, 02:34:04 ös Gönderen: burock »
War, war never changes...

Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #48 : Temmuz 24, 2014, 04:36:03 ös »
Bence Hexas son atışta senkronizasyon değil Shoot deyip FO'yu avlasaydı yine oyunu kazanırdı diye düşünüyorum...
dey layt com and me wan go hom...


burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #49 : Temmuz 24, 2014, 04:38:22 ös »
Bence Hexas son atışta senkronizasyon değil Shoot deyip FO'yu avlasaydı yine oyunu kazanırdı diye düşünüyorum...
shoot dedi zaten de atakları böldü.
War, war never changes...

Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #50 : Temmuz 24, 2014, 04:38:56 ös »
yok be abi WIP dedi ve rolu kaçırdı :)
dey layt com and me wan go hom...


burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #51 : Temmuz 30, 2014, 08:55:43 öö »
27 Temmuz 2014 Pazar
250pts Lifeblood
Ariadna (Burak) vs Military Orders (Deniz)
9-4 Ariadna Victory


ITS 'e devam beybiler. Random belirledigimiz senaryo lifeblood geldi onu da ogrenmis olduk. gokten 6 supply crate dusuyor ve masanin ortasindan dispersion uygulaniyor. amac once bu sandiklarin icini incelemek (normal wip roll) sonra da incelediklerini destroy etmek. destroy etmek zor yanniz. exp, DA, d-charges gibi cok spesifik ammo ile patlatilabiliyor sadece.

dispersion sonucu sandiklarin ikisinin ortadaki binanin ust katinda kalmasi ilginc oldu. zaman gectiginden detaylari hatirlayamiyorum; ancak oyundan aklimda kalanlar orta alandaki camo savasi ve mayin doseme operasyonlari oldu. nihayetinde hem bir fazla sandik patlattigim icin hem de bir classified obj tamamladigim icin oyun benim oldu.

MoM: TO camo minelayer. orta alanda taktiksel manevralar o bicim.
MaloM: para commando. ne dogru durust adam indirebildi ne 14 wip ile mayin discover edebildi. hatta baskasinin discover ettigi mayina HMG ile ates edip patlatamadi felan...
ZaroM: foxtrotun ilk turda attigi linked teami marklayan fwd obs. zari. hem class obj puani hemi de linked teame guided missile firlatmak...27 Temmuz 2014 Pazar
250pts Antennae Field
Ariadna (Burak) vs Military Orders (Deniz)
Ariadna Victory


guzel bir senaryoydu ama denizin sanssiz zarlari nedeniyle 2.1 de nerdeyse her seyini kaybedince oyunu biraktik... :(

eyw abicim...
War, war never changes...

burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #52 : Ağustos 04, 2014, 10:44:44 öö »
2 Ağustos 2014 Ctesi
300pts Frontline
Ariadna (Burak) vs Neoterran (İlker)
4-1 Ariadna Victory


İlk defa Frontline oynadık. Bu senaryo specialistlerden ziyade öldürmeye ve alan kontrolüne dayanıyor. Specialistler sadece classified obj.leri yerine getirebilmek için gerekli.

Hem İlker inisiyatifi seçtiğinden dolayı, hem OPler oyun sonunda hesaplanacağından hem de iki tane MSV L3'lü Aquila Guard korkusundan biraz defansif deploy oldum. Buna rağmen ilk turda iki camolu adamımı (SAS ve Chasseur) kaybettim ve mayınımı -inefektif şekilde- patlattım. Turun sonunda PanO çok avantajlıydı, özellikle yükseklik avantajı olan iki fusil sniper (link team bonuslarıyla) ve turunu yine yüksekte bitiren HMGli aquila guard ile.

Hem adam kaybından, hem de irregular trooplarımdan dolayı order sayım azalınca geç olmadan para commandoyu getirmek istedim. PanO link team'in yakınına inen amcaoğluoux (fransız ya), link team'deki doktor spec. charı öldürdü ancak bir sonraki orderinde allahın sniper fusilinin AROsuna yattı, peh... Bu dakkada bayaa umutsuzluğa kapıldım; zira PanO'nun uzun menzillileri tarafından pinlenmiştim. Tek çarem, kuvvetli olan sağ kanadımdan ilerlemekti. Önce Cameronian ile yardırarak -ve haddinden fazla order harcayarak- Deva ve G:Sync robotunu indirdim. Kalan orderlerle yine sağ kanattaki Vet.Kazak, Camolu tankhunteri felan ilerleterek oyun sonunda puan verecek bölgelere yerleşmeye çalıştım.

İkinci turda PanO uçarcası geldi ve arkası dönük Cameronian'ı yere serdi. HMGli aquila, order kaynağım line kazaklara ataklarını bölüştürünce biri kurtuldu felan. Ayrıca diğer manyak iskoçu da bu round kaybettim.

Kendi ikinci turumda önce PanO uçarcasını temizleyip orta alanda hakimiyet kurdum, ardından HMGli spetsnaz ile aquilayı tarayacak şekilde pozisyon aldım. birkaç order harcayarak aquilayı indirince cesaretlendim ve oyunun başından beri benim deploymentteki bir binanın tepesinde prone yatan caterana kalk lan dedim. maksat link team sniperlerini avlamak. İki atış da ıskalayınca fusillerden gelen ARO'ya cateranı da verdim, mis.

Son turda ilker, oyun sonunda en çok puanı verecek bölgeyi gözüne kestirmişti. Oyun başından beri askerliğin yan gelip yatma yeri olduğunun canlı canıtı olan TO Camolu Hexas, markee bürünüp benim deploymentime yakın stripe doğru ilerledi ve güzelce bi yere konuşlandı. Yine oyun boyunca hareket etmemiş olan bir diğer model olan diğer aquila da benim sağ kanadımdaki puan yığını V.Kazak ve Tankhunter'in daha da ilerlemesini engellemek için bir koridoru gözlemeye başladı.

Son turu oynamanın avantajıyla önce Hexas'ı discover edip puanını öğrendim ve Spetsnaz ile o bölgeyi benim tuttuğumu öğrenmiş oldum. Açgözlülük yapıp Tankhunter ile PanO deployment zonuna koşturmak ve oradaki bir scenery itemini patlatarak classified obj. yerine getirmeyi planladım; ama orderler yetmeyecek gibi geldi. Bunun üzerine önce hexas'ı V.kazak ile almaya çalıştım, olmadı (ki zaten gereksiz bi hareketti), sonra da oyun olsun diye tankhunter ile aquila guarda saldırdım. 2-3 orderde onu yatırdık (ki o da gereksizmiş :) ) ve oyun da öylece bitti.

Genel olarak oldukça sallamasyon bi oyun oynadık ikimiz de. İlker oyunun son turuna kadar bölgeleri fethetmek için bir hareket yapmadı, sonrasında ise biraz geç olmuştu. ben deploymentte hackerimi koymayı unutmuşum. model olmayınca işte... İki taraf da classified Obj.lerinin ikisini de yapamadı. bende bi görev zaten engineer göreviydi ki listede eng. yoktu. diğer görev olan sabotaj için de nefesim yetmedi. Sonuçta ben kendi deployuma yakın strip (1OP) ile orta stripi (3OP) kontrol ediyordum, ilker de kendi deployuna yakın olanı. Dolayısıyla oyun 4-1 bitti.

MoM: Yok desem yeridir. En çok adam öldüren HMGli Aq. Guard (ehe...) bile kendi puanı kadar adam öldüremedi. Yine de sniperli fusillere ayrı bir paragraf açabilirim burda. Süper area denial...
MaloM: Çoook... Kafasını kaldırır kaldırmaz yatan cateran, ARO'ya can veren para commando (HMG'nden utan), TO Camo güzeli Hexas, yatarca Aq. Guard, hacker deploy etmeyi unutan ben, spetsnaz'ı line kazak sanan ilker... (ki line kazak modeliydi, ehe...)
ZaroM: Para-Commando ARO ile ölmeseydi ordaki linkteami teker teker temizleyip İlker'i order krizine sokacaktım, ayrıca alan kontrolü çin de bayaa avantajlı olacaktım. Kısmet değilmiş.

Eyw abi...
War, war never changes...

Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #53 : Ekim 08, 2014, 12:13:38 ös »
6 Ekim Pazartesi
İlker Neoterra vs Alkım Bakunin
Lifeblood

İlker wins 10-0 (iki major görev+2 classified)


İLkerin Başlayıp Sineater+ iki camolu FO'yu ve Lunokhood sputniki indirmesi ile beraber göreve yapabilecek adam sayım 2'ye inmişti. TEpede MSV3'Lü hmgli abi ile TO camolu Sniperlı abiyi indirmesi ve supply createlerden iki tanesini ilk turda check etmesiyle zaten maça yenik başladık.
Benim turumda 4 modelde ben öldürünce daha classified ve iki check ederek oyunu alabilir miyim diye düşünüyordum ki ortadaki iki modeli bir türlü indiremedik. (gerçi MSV3 PAramedicin kritikine yattı :) ) Son turumda retreate girdim. Retreatte hareket eden abilerin hepsi TO camolu sniperdan ARo yiyince bıraktım. Çok süper hamle! topluca geri çekilirken sniper 6 modele yaylım ateşi yapıyor!

MoM: İlker helal! çok pis sürklase oldum.
Hareket of match: Createleri DA/EXP gibi ammnitionlarla patlatabiliyormuşuz. ikimizin orduda da yok diye düşünürken, ilker sniperın silahını DA olarak Createlere doğrultup 4 puan daha çaktı...
dey layt com and me wan go hom...


burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #54 : Ekim 08, 2014, 12:20:29 ös »
abi aquila guarda karşı ne yapabilirim ben de işin içinden çıkamadım :) sana karşı gene insaflıymış sniperle gelmiş. bana HMG dayadıydı kaç defa :)

bu arada, retreat tanımında, tüm modellerin impetuous olduğu fakat bu istemsiz hareketin kendi deployment zonuna doğru olduğu yazıyor. Dolayısıyla, aynı impetuous moveler gibi, retreatten kaynaklanan movelerini de coordinated olarak yapabilirmişsin diye düşünüyorum.

Hani sonuca etki edeceğinden değil de öle işte... :)
War, war never changes...

Deeyo

 • Moderator
 • İleti: 2452
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #55 : Ekim 08, 2014, 01:26:06 ös »
asında biraz yanlış oynadım, bir sürü religious model vardı retreate girmeyecek de, görev yapacak adam kalmadı,

Kalan tek hacker kişi 4-2 yürüyordu heh.

Neyse bundan sonra daha dikkatli oynarız :)
dey layt com and me wan go hom...


burock

 • İleti: 2126
 • War, war never changes...
  • Hobi Blogum - Garganthar
  • E-Posta
Ynt: Infinity İstatistikleri
« Yanıtla #56 : Ocak 11, 2016, 08:30:12 öö »
Infinity ulan!

9 Ocak 2016 Cumartesi
Ariadna (Burak) - JSA (Salih)
200pts
Transmission Matrix
Ariadna Victory


ilk tur salihindi. TAG hizlica ortadaki anteni domine etmek icin ilerleyince, cateran sniper AROsundan 2 wound yedi. bunun uzerine hizlica geri kacip engineerin remote ile 1 damajini onardi.

sira bana gectiginde salih ile trash talk'in kralini yapip TAG ile Cameronian'i sahanin ortasinda CCye sokacaz diye sozlestik. Assassin's Creedvari ziplamalarla TAGin uzerine atlayan Cameronian 2 CCde de krit atarak TAGi devirdi. maci biraktik.

Salih ile ortak projemiz JSAlardan elimizde boyali olan ne varsa onlari koyarak 200pts ordu yaptik. Hem modelimiz az oldugu icin hem de listede TAG oldugundan order acisindan sikintili bi listeydi. Lt olan TAG de yatinca is sacmalasti.

9 Ocak 2016 Cumartesi
JSA (Burak) - Combined Army (Baran)
200pts
Transmission Matrix
8-2 CA Victory


o kadar hazirlanmisken 2. maci yapmadan olmaz tabi. salih x-wing oynayan onur ve efeyi seyretmeye gidince warmachine dukkanini kapatan baran ile kapistik. ben bu sefer JSAyi aldim ve ilk defa onlarla oynadim.

oyunda resmen rezil oldum. antenler ayni zamanda repeater oldugu için TAG anten alanina girdigi anda dusman hacker tarafindan immobilize edildi. ne counter hack ne bissuru reset vaziyeti kurtarabildi. zaten 6 order varken zor tabi.

bi tek ilk roundda iki puan aldim ondan sonrasi hep baranin puanı oldu.  arada gelip sabotage ile classified puani bile aldi.

6-7 tane hacking basaran baran oyunu kazanmayi hek etti... ehehe... get it? HEK ETTİ... :)

eyw abiler.
War, war never changes...