Genel > Bültenler

Bültende Yer Almalı Diyorsanız

(1/1)

Ruhi:
Selamlar,

Yav, bülteni 3-4 haftada bir çıkartıyorum. Hani her 2 haftada bir etkinlik biraz yoğun oluyor diyerek 3 haftada bir(Magic hariç) yapmaya çalışıyoruz. Gerçi gene 2 haftada bir falan oluyor ya, neyse.

Bülten'de şunu unutma dediğiniz bir şey varsa buraya atabilirsiniz.

Hani 3 cümle, 1 paragraf yazarsanız direk copy/paste ederim daha iyi bile olur benim için. Aklınıza geldikçe buraya yazarsanız, bülteni hazırlarken buradan direk alırım.

NOT: Hani elimden geldiği kadar düzenli yazıyorum ama hani zannetmiyorum da atlarsam yazdıklarınızı falan şimdiden affolla.

tulmir:
gayet güzel yapıyorsunuz bu bülten işini üstat. sonraki sayılarda acaba Slow-Grow Ligine de yer versek nasıl olur? Hani önümüzdeki 2 aya felan yayılacak çünkü, şık olurdu

eidt: son sayıdaki yazışmaları gördüm şimdi, zaten konuşulmuş konu. ben o kısmı okumadam buraya yazmıştım, kusura bakma

Öz highlore:

--- Alıntı yapılan: anchorite - Aralık 12, 2013, 08:51:14 ÖS ---Selamlar,

Yav, bülteni 3-4 haftada bir çıkartıyorum. Hani her 2 haftada bir etkinlik biraz yoğun oluyor diyerek 3 haftada bir(Magic hariç) yapmaya çalışıyoruz. Gerçi gene 2 haftada bir falan oluyor ya, neyse.

Bülten'de şunu unutma dediğiniz bir şey varsa buraya atabilirsiniz.

Hani 3 cümle, 1 paragraf yazarsanız direk copy/paste ederim daha iyi bile olur benim için. Aklınıza geldikçe buraya yazarsanız, bülteni hazırlarken buradan direk alırım.

NOT: Hani elimden geldiği kadar düzenli yazıyorum ama hani zannetmiyorum da atlarsam yazdıklarınızı falan şimdiden affolla.

--- Alıntı sonu ---

Bülten süper gidiyor bence..Hani mızmızlak dışında takdirde etmek lazım diye düşünerek ekliyorum :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git