Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 2013 Şubat Ayı İstatistikleri  (Okunma sayısı 4567 defa)

Mustafa

• Forum Enthusiast
    • E-Posta
2013 Şubat Ayı İstatistikleri
« : Şubat 01, 2013, 10:35:34 ÖS »
Tanıtım maçı
1 Şubat Cuma
Grey Knights (Mustafa) vs Blood Angels (Arkadaşım)
Dawn of War&Emperor's Will
750pts
Grey Knights Victory

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
Ynt: 2013 Şubat Ayı İstatistikleri
« Yanıtla #1 : Şubat 08, 2013, 03:08:10 ÖS »
7 Şubat Cuma
CSM&DOC(Hür) vs BA(Cem)
1500 pts Deneme Maçı

Maçı erken bırakmam gerekti. Cem de centilmenlik yaparak maçı bana verdi. Ordu kurulumumu deneme şansını yakaladım. Liste bir turnuva listesi havasındaydı. Maçtan highlightlar ise;
- Helldrake marine karşı çok güçlü
- Bütün ordu marine avlamak için kurulmuş neredeyse
- Çok cultist bir işe yaramıyor, hani 20lik 3 grup almaktansa 10 luk 3 ya da 2 grup daha makul
- Sadece LR tank açmaya yaramıyor
- Obliterator, predator ve ya bir daemon prince lazım tanklar için.
Gözlemleri geçtikten sonra maçta olanlara gelirsek, Cem iki tane libby aldı bir tanesi haritanın her yanına ışınlanan codex libby diğeri dövücü BA libby, codex libby ilk tur helldrakein yanına ışınlandı ve bir glance hit verdi helldrakee. Benim turumda Helldrake libby nin kafasına soulblazeli ateşi vurupta invul tutmayınca ilk woundunu aldı libby. Tur sonunda ise ablaze olduğundan iki hit daha aldı AS tutmadı ve öldü. Sonra cemin turunda assaultçu veteranlar geldi libby ve priestle cultistlere girdiler ve çıktılar. Benim turumda LR yüzünü veteranlara çevirdi içinden Lucius ve tayfası indi. Shooting phase de doom sirenin ne kadar acımasız bir alet olduğunu fark ettim. 3 tane veteranı oldukları yerden söktü aldı. Close combattaysa chosen denilen varlığın hiçbir halta yaramadığını anladık. Maçı burada bıraktık. Ne skulltaker ne de karanak nasıl iş yapar bilmiyorum ama ordu genel olarak hiçte kötü olmadığını ispatladı.
I am Alpharius