Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Battlefront Hedgerow problemimize çözüm bulmuş gibi..  (Okunma sayısı 2093 defa)

Ruhi

• E-Posta
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Ruhi

• E-Posta
Ynt: Battlefront Hedgerow problemimize çözüm bulmuş gibi..
« Yanıtla #1 : Ocak 23, 2013, 11:05:08 ÖÖ »
Geçen gün çıktı piyasaya, sipariş ettim. Eğer güzelse ki çok iyi görünüyorlar, önümüzdeki yıl içerisinde bir iki tane daha alalım diye düşündüm.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ocak 23, 2013, 01:58:39 ÖS »
Abey bunlar pahalı filan diyecektim ama yazmayı unutmuşum resmen. ama 3 tane olursa gerçekten çok güzel doldururlar masayı ya çok temiz olur. Benim pek şüphem yok iyi olduklarından :) Zaten pre painted filan.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Ocak 23, 2013, 02:49:14 ÖS »
Heyecanlandım bile ben ne diyorsun.. :) 36" uzunluk 3" yükseklik falan hani aslında bayağı iyi alan ediyor. Cidden hedef olarak 3 dersek, arada para toplar falan alırız diye düşündüm.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Ocak 23, 2013, 05:56:12 ÖS »
Bunlar çok çok iyi. Tabii ki para toplar alırız hatta her üç ayda bir fln yapalım bunu...
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Şubat 11, 2013, 04:28:15 ÖS »
Bugün geldi. Gerçekten çok iyilermiş. Birkaç güne mekana bırakırım.

NOT: Adamlar metalden yapmış. İnanılmaz ama 36" ve tamamı garip bir metal alaşımı.
« Son Düzenleme: Şubat 11, 2013, 08:30:34 ÖS Gönderen: anchorite »

- Mark Twain

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Şubat 11, 2013, 10:14:59 ÖS »
Bugün geldi. Gerçekten çok iyilermiş. Birkaç güne mekana bırakırım.

NOT: Adamlar metalden yapmış. İnanılmaz ama 36" ve tamamı garip bir metal alaşımı.

heyecanla bekliyorum! hatta getirince hemen test edelim :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler