Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 2013 Ocak ayı İstatistikleri  (Okunma sayısı 8142 defa)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: 2013 Ocak ayı İstatistikleri
« Yanıtla #15 : Şubat 01, 2013, 02:29:58 ÖS »
O diilde neden benim aldigim maci kisa hikaye kendi kazandigin maci zaman carki gibi anlatiyorsun...

Olm, bekledim sen yazarsın diye. Sen yazmayınca hadi yazılmamış kalmasın diye yazdım da onadan. Kazanan yazar; sahada kazanan sitede kaybeder. Kural bu. Sen de oturup adam gibi raporunu yazsaydın zamanıda... ;D

Abi, birde 2. Maç acaip zevkli deyip durmadık mı. İlk maç daha 2.1'de birmişti, orduyu görelim diye devam ettik be olm. Ne anlataydım daha fazla ilk maç hakkında. ;)

31 Şubat Perşembe
Grey Knights (Salih) vs Space Wolves (Umut)
Vanguard Strike & Purge the Alien
1500pts
Wolf Victory

Ben olsam bu maçı saymazdım 40000 yıl bi araya gelse böyle tarih oluşmaz :D

Eyvallah abi düzelttim. :)

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Şubat 01, 2013, 03:10:38 ÖS »
O diilde neden benim aldigim maci kisa hikaye kendi kazandigin maci zaman carki gibi anlatiyorsun...

Olm, bekledim sen yazarsın diye. Sen yazmayınca hadi yazılmamış kalmasın diye yazdım da onadan. Kazanan yazar; sahada kazanan sitede kaybeder. Kural bu. Sen de oturup adam gibi raporunu yazsaydın zamanıda... ;D

Abi, birde 2. Maç acaip zevkli deyip durmadık mı. İlk maç daha 2.1'de birmişti, orduyu görelim diye devam ettik be olm. Ne anlataydım daha fazla ilk maç hakkında. ;)

31 Şubat Perşembe
1500pts
Wolf Victory

Tarihi kazanlar yazar ;) :D

blackwinter

« Yanıtla #17 : Şubat 01, 2013, 03:51:13 ÖS »

31 Şubat Perşembe
1500pts
Wolf Victory

Tarihi kazanlar yazar ;) :D

Offff ne ayar yedim yaaaa :)
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Şubat 02, 2013, 09:15:22 ÖÖ »
- 31.01.2013
- Space Orkz(Özgün) vs Eldar(Semih)
- 1000pts - Vanguard strike - Will of the Emperor
- Eldar Victory (5-1)

Özgün Uzay Orklarını deniyordu ben de bizim motosiklet çetesiyle karşılarına çıktım genel listemdeki tek değişikliğim Ap2 2 atış yapan(Star cannon) Vyperları Ap6 4 atışa (Scatter Laser) çevirmek oldu.. Benim savaş alanında 5 özgünün 4 troop'u vardı... Orkların bir grubu kendi objektiflerine yerleşti diğerleri pres yapıp benim objektife yüklendiler... Bende 4 rounda kadar kendi tarafımdaki objektifi tutup orkların sayısını azaltmaya çalıştım... Fakat Big Boss'un içinde bulunduğu pain Boy'lı Mob ne delikanlı üniteymiş.. Tonla atış yemesine rağmen indiremedik adamları... (Sanırım romen mahallerinden buldukları) "Evy Armour be yaww" saveleri ve pain boy'un feel no pain'i oldukça etkili bir savunma oluşturuyordu.....;D  4. rounddan sonra orkun hızlı ünitelerini yok etmiş olduğumuzdan "aln bizim objektif sizin olsun diyerek tüm gücümüzle tek başına kalmış olan ork objektifinin üstündeki uniteye yüklenip orayı tuttuk... 5 te oyun bitmedi ve 6 ya uzadı... 6. roundda 3 kişilik bir intahar ekibi Boss'lu Nobz'un tutuğu objektifin yanına gelip objektifi tutmalarını engelledi ve maç böyle bitti yani bir round daha uzasaydı o amcalar boss'Un power-klaw'ı altında parça pinçi olacaklardı...

MoM: Nobz...üstlerine Eldar Arsenalinde bulunan S6 ne varsa sıktım adamlar ölmedi.. Hani eldar jetbike Consule den save olarak daha dayanıksızlar ama herbirinin 2 wound'u olması olayı dengeliyor...

MaloM: Benim jetbike gruplarını yöneten Warlocklar... Kardeşim tamam 4+ "Look out sir" zarı kaçırılırda hepsinde de 1 mi atılır ;D ;D ;D Hani İndependent karakter olsalar yine öleceklerdi....

Keyifli oyun için bir kez daha teşekkrler Özgün... Sanırım bir sonraki maçımızda heres kamyonlarla gelecek oyuna :)