Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Symrna Models - Facebook Grubu (200+ Üyeli)  (Okunma sayısı 2304 defa)

Ruhi

• E-Posta
Symrna Models - Facebook Grubu (200+ Üyeli)
« : Mayıs 20, 2012, 02:04:35 ÖÖ »
http://www.facebook.com/groups/smyrnamodels/

Evet, böyle bir grup varmış. Aktif de görünüyor. İsminden de anlaşılacağı gibi gayet İzmir tayfası.

Bugün Aylin ile birkaç Kartaca modeli almak için Hobby Time'a gittik. Tekrar sohbet falan edecektimki.. Kapının yanındaki bir gruptan bir ses geldi "T38" diye. Neyse içeri girdik ufak bir kalabalık.

Pek sohbet etmedik, ama içeride gayet yaşı 30+, modeller ile uğraşan ve sohbet eden insanlar vardı. 10 kişi falandı bugün içeride bu tayfadan.

Tank falan bayağa boyuyorlarmış. Neyse, kısacası rüya gibi.

Bu ziyaret bu adamlara nasıl ulaşacağımız sorusunu oldukça çözdüğü gibi, bir de Hobby Time'ın nasıl batmadığını üç beş anlamış oldum.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Symrna Models - Facebook Grubu (200+ Üyeli)
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2012, 06:39:54 ÖÖ »
şahane haberler

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2012, 09:53:04 ÖÖ »
Benim üniversite zamanlarımda uğraştığım şeyler...

Bir kaç kişi ordan gelir mutlaka...
Tomb Kings
2189+

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2012, 01:25:52 ÖS »
Veysel, abi senin tanıdığın varsa adamlara bir ulaşıp, bizim adımıza izin alabilir misin?

İzin derken şunu kasterdiyorum, adamların facebook grubuna veya hepsinin ulaşabileceği bir yere, "Selamlar, biz Kule Sakinleri'yiz, böyle böyle oyunlar oynuyoruz, ilginizi çekerse tanışalım, kahve içelim, tanıtım yapalım." tadında bir şeyler post etmek istiyorum. Bu her ne kadar normal bir şey gibi görünse de, hakkaten dünyada çok ilginç insanlar var, çok garip şeylere kızıp alınabiliyorlar, bunu engellemek istiyorum. Bir izin vs birşey çıksın, sonrasında ben temasa geçerim.
"If you're going through hell, keep going."

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2012, 01:28:22 ÖS »
İstersen direk merhaba deyip, birkaç kişiye özel mesaj atalım yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2012, 01:30:29 ÖS »
O da olabilir, Hakan Özdemir sanırım başları/elderları/BBR'leri birşeyleri en azından onu anladım ben, herkeste "Hakan Özdemiz tarafından davet edildi" fln yazıyor. Sen başı çek istersen üstat, hem konuşmuşsun adamlarla, senden sonra ben de yardırırım.
"If you're going through hell, keep going."

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2012, 01:57:25 ÖS »
Benim söylemek istediğim böyle model yapıştırır boyardım manasında idi. ;D

Benim geldiğim gibi ordan da meraklı kişiler gelir...
Tomb Kings
2189+

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 20, 2012, 04:08:11 ÖS »
direk o insanların üzerne orada çöreklenesi bi insan olmalıydın ruhi hayallerimi yıktın! akşamdan beri heyecanla internete ulaşmayı bekliyodum zira çok üzüldüm!

Ben kendimi nu konularda çok çekici insan gibi görmüyorum dolayısıylan size uzaktan moral desteği veriyorum, ama tabiki kuleye adımını atan insanların beynini bulandırmak içni elimden geleni yaparım!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Moderator
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Mayıs 20, 2012, 04:20:19 ÖS »
"Reworking Old Tamiya Panzer III + KV 1- 76mm gun Turret" gibisinden başlık filan var ne güzel :D

Ayrıca adam seni tanımış sanki ruhi :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler