Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Yüksek Elfler  (Okunma sayısı 18729 defa)

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Yüksek Elfler
« Yanıtla #46 : Nisan 25, 2013, 06:00:19 ÖÖ »
Golge cok guzelmis ck gzl ckmssn cnm...
War, war never changes...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : Nisan 27, 2013, 12:03:19 ÖÖ »
tik tak tik tak

rumorlara göre bu gece pre order
« Son Düzenleme: Nisan 27, 2013, 12:21:11 ÖÖ Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #48 : Nisan 27, 2013, 02:12:56 ÖÖ »
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/armySubUnitCatsLarge.jsp?catId=cat440004a&rootCatGameStyle=wh

yeni high elfler resmi olarak satışa girdi(pre order)

asura ve ulthuana hayırlı olsun
« Son Düzenleme: Nisan 27, 2013, 02:18:26 ÖÖ Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #49 : Nisan 27, 2013, 02:21:48 ÖÖ »
Silver helm and ellyrian reavers artık core!

Artık asf değiliz...ama tüm missed cc hitleri rerollayabiliyoruz ve asl kuralını ignore ediyoruz...ayrıca herkes stucklanabilen parry save kazanıyor... eğer hand weapon shield kullanıyor ise ünite veya swordmaster ise 5+ parrysave alıyorlar

baska bir ilginçlik....büyücülerimiz lore seçme işini oyun baslayana kadar yapmak zorunda değil...

high lore acayip olmuş....ama bu kadar...sadece 3 sayfasını bulabildim
« Son Düzenleme: Nisan 28, 2013, 02:27:43 ÖÖ Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
The elves are watching

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #51 : Nisan 28, 2013, 11:09:53 ÖS »
http://6.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vdHIuc2NyaWJkLmNvbS9kb2MvMTI1ODQ5ODcxL0hpZ2gtRWx2ZXMtOHRoLUVkaXRpb24tQXJteS1Cb29r
Bunun wishlist olmadığına eminmisin ?... Yoksa oyunun yeni 7th edisyon Demon ordusu gibi olmuş... ASF yok ama ASFnin kullanılma amacı olan reroll to hit var.... Sword masters of Hoet 5+ CC wardsave, kaç ünite alabiliyor bilmiyorum ama büyülü meşale ile magical ve flaming attack kazanmak, High Channelling ile "Kullandığın her zar için 1/3 ihtimalle o zarı geri kazanma şansı!!!!", 18" içindeki tüm ünitelerine 5+wardsave (signature spell olduğu için garanti)... Darin magic ile dwarftan iyi büyü koruması (+6 zorluk arttırmak nedir ?) ...  Flames of Phionix 24" içindeki herkese yapılabilmesi... cılgın şeyler gibi duruyor... Hani daha asıl imba olduğu idda edilen Phionix lerin kuralları dahi ortada yokken (kaldı ki horde killer olmuşlar deniliyordu) bence oldukça güçlü... Tabiki öncelikle savaş alanında görmekte fayda var... Ama War seerda, GWnin  bu kitap ile şu ana kadar 8th edisyonda yaptıkları dengeli ordu kitapları trendinin dışına çıkılmış olabilineceğinden dem vuruluyordu...

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #52 : Nisan 29, 2013, 12:41:21 ÖÖ »
emin değilim...hani ararken buldum...rumorlarla örtüşüyor biraz sadece..sadece 3 sayfası okunabiliyor olmasından ötürü gerçek olabileceğini düşündüm.

birazda buldum diye kendimi avutmak için :D
« Son Düzenleme: Nisan 29, 2013, 02:14:08 ÖÖ Gönderen: Batik Sarap Mantari »
The elves are watching

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #53 : Nisan 29, 2013, 09:42:11 ÖÖ »
heyecanla army builder bekliyorum ben :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #54 : Nisan 29, 2013, 03:30:50 ÖS »
heyecanla army builder bekliyorum ben :)

birde bana sor..hergün bakıyorum internete ama henüz bişi göremedim.
The elves are watching

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
The elves are watching

Zero Origin

« Yanıtla #56 : Nisan 29, 2013, 11:10:04 ÖS »
su an valla cok saglam bir sekılde ariyorum neti ,4chandan tutun torrent sitelerine ,sadece taktikler falan var ,ama tabi ki onlarin en iyisi 1d4chan'da adamlar almıs okumus bayagi saglam yorumlar fikirler koymuslar ben cok begendim

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #57 : Nisan 29, 2013, 11:47:56 ÖS »
warriors of chaos un kitabı hala sadece jpgler olarak ve oldukça kalitesiz şekilde var inşallah highelf deamons gibi düzgün bir pdf olarak çıkar :)

Zero Origin

« Yanıtla #58 : Nisan 29, 2013, 11:58:06 ÖS »
warrior bulamadım bende hala ama deamon'ın kini buldum fantasy icin semih abi ,75mg bir sekılde atmayi deneyim istersen

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #59 : Nisan 29, 2013, 11:59:16 ÖS »
abi umarım düzgün bişiler koyarla hemen internete...şimdilik bir iki şey gördüm hosuma gitti....ASF gelmiş speed of asuryan gitmiş...bilmeyenler için söylüyorum: HE asf'si silahtan bağımsız çalışıyordu. Yani great weaponla bile asf vurup rerolluyorduk. Artık great weaponlı adamlar insiyatifler vuruyor ve rerolları yok.. Sanıyorsamda bütün ordu artık 3 sıra savaşıyor.
The elves are watching