Savaş Çekici > Warhammer Fantasy Battles

WHFB Hakkında Merak Ettiğiniz Ama Sormaya Korktuğunuz Yine de Sorduğunuz Herşey

<< < (2/147) > >>

Blind:
every enemy "character" ;D

Deeyo:
bu silaha sahip olan karakterin içinde bulunduğu CC'daki ünitene base kontakta olan kaç karakter var,
adam koymuş 5 tane goblin bossu üniteye geliyor, sen de bu silahı alıp seni bana sayıyla mı verdiler diyerek +5 atak 5 str ile girebilirsin, oha fantaziye bak.

Antimodes:
Sword of anti-heroes karşıda tek karakter varsa puanını çıkarmıyor ama 2 karekter var ise deliriyor. Gerçi S5 olan karakterin elindeyken karşıda tek karakter olsa dahi iş yapar sankim.

Ve evet Alkım'n anlattığı gibi senin üniten ile base contact ta olan düşman karakteri sayısı kadar +S ve +A alıyon.

DNA Maniac:
Hero puanları ucuz olduğu için bolca hero ile sahaya çıkan ordulara dehşet saçabilir bir silah... Ve hatta kendisi common magic item.

Barbar139:
Bu Feedback Scroll, rakip irresistible attığında da çalışabiliyor mu? Irresistible'ın tanımında "dispel etmeye dahi yeltenemez" gibi bir ifade var, Feedback Scroll açıklaması da "dispel etmeyi denemek yerine bunu kullanabilir" gibi bişey demiş. Ben olmuyor diye biliyorum, hani irresistible force ile yapılan büyülere herhangi bir şekilde müdahale edilemiyor ama bu item konusunda ikilemde kaldım...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git