Savaş Çekici > Infinity

Infinity hakkında sormak istediğimiz herşey!

<< < (4/7) > >>

Deeyo:
wiki

Barbar139:
Haqqislam'ınsa belki "hassassin fiday" olabilir. O herif'in camosu değil "impersonation"ı var. Belki onun kuralı farklıdır adamın dibine girebiliyordur çünkü kural fluff'ı işte onun ekibinin bir parçasıymış gibi takılıyor hede hödö. O da nasıl iştir anlamadım, masaya "impersonation marker" koyuyorsun ve herkes orada bir fedai olduğunu biliyor, sonra yok aslında bu sizin ekibe sızmış da bilmemne. La git!

burock:
Ya alkim, alintilarini tekrar okudum simdi de, benim soruma cevap degil onlar. Orda diyor ki infiltrate ile enemy deployment zoneye giremezsin. Benim sordugum, dusman mininin zone of controlu.

Yani diyelim sen camo bi adamla infiltrate ettin diyelim 24" mesafeye. Ben kendi infiltratorumu senin bu camo markerinin ZoC icine deploy edebilir miyim?

Deeyo:
abi tamamen yanlış okumayla abuk bir cevap vermişim sorry bu arada bir hatamız daha. çıktı ben de bulanmadım bir şey

Deeyo:
Loss of Lieutenant:
Bu durumda Eğer Teğmeni karşı tarafın turunda kaybettiyseniz. 2 tane Regular orderınız oluyor ve bununla bir teğmen seçiyorsunuz ya da 2 orderı istediğiniz modele verip oynatabiliyorsunuz. Bunun dışında sadece Religious olan modeller Kendi orderlarını sadece kendilerine kullanabilirler. Impetious Orderlarda aynen uygulanır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git