Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: D20 - Pathfinder eklemeli - Belirsiz - 2  (Okunma sayısı 22426 defa)

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
Ynt: D20 - Pathfinder eklemeli - Belirsiz - 2
« Yanıtla #75 : Temmuz 21, 2011, 12:15:07 ÖS »
geçmiş olsun ruhi

çabuk iyileşmeni dilerim
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #76 : Temmuz 21, 2011, 03:35:16 ÖS »
Geçmiş olsun Abi.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #77 : Temmuz 21, 2011, 04:07:30 ÖS »
Gelmiş geçmiş olsun...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #78 : Ağustos 03, 2011, 12:51:15 ÖS »
Yarın oyun var! Bu haftasonu'da bir tane yapasım var ama bakalım.

Kesin yarın oyun var ama.

Öncelik tabi:

- Cenk
- Baran
- Yakup
- Özgün'de

gelmeyen olursa, diğer gruptan birileri alınabilir 4'ü tamamlamaya.

Saygılar.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Cenk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : Ağustos 04, 2011, 11:00:24 ÖÖ »
Haftasonu oyun olursa gelirim ama bu akşam yurtdışından gelen bir arkadaşımın doğum gününü kutlayacağız, kısacası gitmek zorunda olduğum bir şey. Bu gün  gelemiyorum,kusura bakmayın.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #80 : Ağustos 04, 2011, 01:27:05 ÖS »
Samurai on line eğer uyarsa gelebilirim... :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #81 : Ağustos 04, 2011, 02:03:04 ÖS »
Gel gel.. Adam dövelim, keselim, biçelim!
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #82 : Ağustos 04, 2011, 11:12:37 ÖS »
Samurai ofline :( Evet artık lanetli toprakları araştıran Ruhlardan biri eksik... Kakita Kanbei Wereratlerle yaptığı bir savaşta düştü...

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : Ağustos 05, 2011, 12:12:53 ÖÖ »
2'si.

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #84 : Ağustos 05, 2011, 03:14:44 ÖÖ »
fena olmuş yav japon kültürünü yeni yeni öğrenmeye başlamıştık cesetleri de bitirirler biz varıp çıkarasıya kadar..yeni karakter düşünmeye başladınız mı? yakup kardeşinin intikamı için gelen abi yeşil aslan oynarsan harika olur  8)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #85 : Ağustos 05, 2011, 09:20:09 ÖÖ »
Geçmiş olsun beyler.

Yaw, ilkin haritaya baktım "ooo bayaa açılmışlar." dedim içimden. 2 dk sonra 2 kayıp olduğunu gördüm.

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : Ağustos 05, 2011, 10:47:14 ÖÖ »
"abi" yeşil aslan diye bi şey yok ismayil.

Dur yeşil aslanlarla ilgili bi post olcak burlarda, bulursam kopi peyst, ama basitçe çocuk yürümeye başladığında ailesinden ayırıyolar bi daha da aile falan bilmiyo. Onun yerine direk imparator'un kendisini oynucam. Nihohohahaha!
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2011, 10:49:22 ÖÖ Gönderen: Dwolvin »

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #87 : Ağustos 05, 2011, 10:49:34 ÖÖ »
Abi, tek quest i takip ederek açtık haritayı... kayıp üç çocuğun peşinden gittik ve gittiğimiz yerde were rat lerle karşılaşacağımızı da biliyorduk (hani bir were rat'ı yolda kestik, sonra çocukların izini takip etmeye devam ettik) açıkçası hani hem plot (Kaçırılmış ve canlı oldukları bilinen çocukların peşinden giden LG karakter) hem de bizim bile bile lades dememizle oldu ölümler... En azından Baran'ın Druid'in kurtulmuş olması iyi oldu... Her ne kadar karakterimi kaybettiğime çok üzülmüş olsam da belkide Minerya campaing'i içine oynadığım beni en çok tatmin eden oyunlardan biriydi... hani ortalıkta dolaşmak değil, bir questin parçası olmak hissinden ötürü... İşin beni daha da üzen yanı Kanbei'nin were rat olmuş olabilme olasılığı, bu hem benim, hem de karakter açısından ölmesinden de kötü oldu... (hani dishonourable Samurai)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #88 : Ağustos 05, 2011, 12:38:49 ÖS »
Wererat samuray :o Anam anam! Aman tikkat edelim bundan sonra :)

Abi, wererat'lerin yuvalandığı yerler filan çok ağır bu levellar için, en azından AD&D'de öyleydi, werewolf filan değil her zaman wererat korkutmuştur beni. Sinsi herifler sonuç olarak. Tabii, karakter gereği pek de yapılacak birşey yokmuş.

Şunu da belirteyim 3 çocuğu wereratlerden kurtadığın bir quest mi yoksa geçen haftaki çapulcuların yerini tespit ettiğimiz ve koloni için uygun bir yer bulduğumuz quest mi seni tatmin eder dersen... Açık ara bizim oynadığımız yıkık liman kasabasını bulma questti derim. Esas olay üzerinde atılmış çok önemli bir adımdı çünkü.

Sonuçta keşif/koloni oyunu oynuyoruz, klasik prenses/kayıp çocuk kurtarma oyunu değil. Dolayısyla benim de beklemtilerim bu yönde, bu olay üzerinde bir gelişme olan questler beni daha çok heyacanlandırıyor.

Tabii klasik kurtarma hikayelerinin de olması süper birşey, herkese göre bir macera çıkıyor. Sand box yapısının güzel yanı bu zaten.

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #89 : Ağustos 05, 2011, 01:50:29 ÖS »
Abi birde şu diğer başlıkta yazmışsın ya yok ilerledikçe level artıyor vs... açıkçası böyle bir yapının olması bence çok mantıklı değil... hani bu kafayla bizim dağların ora geldik mi ? ya sktiredin çocukları bu dağlardan sonrası bizi aşar deyip geriye dönmemiz bad role playingden başka bir şey olmazdı (bence)... Hani affına sığınarak, bence Ruhininde biraz hatası oldu ... Queste başladığımız yer senin hesaba göre dağdan iki hex bizim outposta daha yakın ve atıyorum biz çocukların cesetlerini bulsak üzgün bir şekilde geriye dönecektik, ancak devamlı kaçan çocuklar ve peşlerinden onları kovalayan fare izleri bulduk durduk... Diğer oyuncuları bilmem ama ben genelde karakterlerimi heroic oynamayı seviyorum... Benim oynadığım yada oynayacağım hiç bir karakter böyle bir durumda geri dönmezdi... yada içerideki encounterda hani Yakubun karakteri yerde ve başında bir were rat ve üstünde bir giant rat varken bir Samurai olarak silah arkadaşımı bırakıp kaçmazdım... "yap yada yapmayı denerken öl" nitekim öylede oldu... hani işin tam backgrund'unu bilmiyorum ama büyük bir ihtimalle çocuklardan biri ya wererat kontrolü altında yada bir wererat'ti zaten... ama her ne kadar Semih olarak bunu ben görebilsem de bunu karakterimin bakış açısıyla görme şensım pek yoktu(eninde sonunda were rat'in ne olduğu dahi bilmeyen bir karakter oynuyorum) ben de o sebeple olayın akışına çok fazla karışmak istemedim... Neyse üzerinde ciddi kafa patlattığım ve hani severek oynadığım bir karakterdi en azından elinde kılıcı ile ölmesi bile güzel... Bu arada tabiki oyuncuları oyundan beklentileri farklı olacak benim için köyden gemi çalmak çok keyifli değildi çünkü karakterimin aslında tasvip etmediği bir şey yapılıyordu bu sebeple gemiye gitmek yerine dışarıda kalmayı seçmiştim ve sizi korumak adına dışarıya dikkatleri çektim... Yani maksat sizin gemiyi daha kolay çalabilmenize yardımcı olmak değil, sizin ölmenize engel olmaktı ;)