Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Gördüğüm en iyi Necron minyatürü :)  (Okunma sayısı 4381 defa)

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
Gördüğüm en iyi Necron minyatürü :)
« : Ağustos 26, 2011, 05:59:33 ÖS »

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Gördüğüm en iyi Necron minyatürü :)
« Yanıtla #1 : Ağustos 26, 2011, 06:17:00 ÖS »
harikaymış bu  :D

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2011, 07:10:24 ÖS »

Levent son 5 maçtaki istatisliğin nedir abi?
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 26, 2011, 09:45:23 ÖS »
cyclone a benziyor :)
The elves are watching

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 28, 2011, 03:56:18 ÖS »
Alıntı
Levent son 5 maçtaki istatisliğin nedir abi?

kibarca ağlaşma diyorsun yani 3 w 1 d 1 l sanırım :P

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 28, 2011, 11:10:30 ÖS »
Hehe.. Belki biraz  ;D Ama daha çok dürtmek hoşuma gidiyor.

Bence birisi Kule'de Sisters of Battle bile oynasa(çok da istiyorum oynamak ama takıntı halinde bir adam olduğumdan, vaz geçemiyorum IG'den) öyle çok sıkıntı falan çekmez diye düşünüyorum. Şu yüzden:

* Hani 1000-1500 puan aralığında oynuyoruz. 2000+'da gerçekten bazı ordular deliriyor. (Hani bilmiyorum ama mesala Tau biraz zayıflıyormuş gibi geliyor bana o puanlarda, tersine IG'de takım takım tanklarla falan daha da güçleniyor.)
* 'Ard Boyz listesiyle oynayanımız pek yok, hani oynayacak olsa o kadar minyatürümüz yok hemen hiçbirimizin. Keza cidden güçlü olduğu düşünülebilecek minyatürün aynısında bir sürü tane gerekiyor.
* O kadar kazanmaya yönelik oyunlar Kule'nin doğasında yok. Oyunları Kule'de öğrendik, ve hani kendimize göre öğrendik. Hani son fantasy turnuvası (diyeceksiniz bu 40K ama hani yaklaşımdan örnek vereceğm) sırasında, şöyle oyunlar oldu. Adam bir büyü, vs. ile 400 puanlık bir şey aldı. Direk kaçıyor. Yani futboldaki 1-0'a yatıyor. Warhammer'ı böyle algılamıyoruz biz.

Diyeceğim hani malum, Blood Angels biraz iyi, Tyranid biraz kötü, Black Templars feci, Necrons kötü falan da.. O kadar challange'dan uzak görünüyor ki Kule tayfası bana, ben o farkları çok da derin hissedebileceğimizi zannetmiyorum. Ha tabi bu gayet, oyunun açık ara en iyi ordusuyla oynadığımdan da olabilir.  8) Yada, oyuna 6-7 ay ara verdiğimden. Heh.

NOT: Bu arada, ben cidden bir 40K ligi istiyorum içten içe. Eylül'de falan başlayacak. Şöyle 2 haftada bir, bir roundu geçen. En iyi lig gidiyor Kule'de. Zaten bitirebildiğimiz bir tek onlar oluyor neredeyse.
« Son Düzenleme: Ağustos 28, 2011, 11:31:42 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 30, 2011, 10:07:45 ÖS »
Tamamen katiliyorum, bu bahsettigin durum kulede necron gibi aslinda meta gaming olayinda ezik ordularin sahiplerine de eglenceli zaman gecirme olanagi olanagi taniyor. Bu gercekten friendly match ortaminda cok iyi ama kule sakinleri olarak rekabet yetenegimizi dusuk seviyede tutuyor sanirim. Bu iyidir kotudur diye birsey demiyorum ama bu kafayla cok kupa madalya da alamayacagimiz belli oluyor  :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 30, 2011, 10:35:33 ÖS »
Hehe..  Aynen abi!

NOT: Yav, Levent bir de sen İstanbul'da oynayacaksın gelecek sene değil mi. Boşver yav, orada çok competitive oynuyorlar, sen gitme, kal İzmir'de. :)

- Mark Twain

Sulcalen

• Üye
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 31, 2011, 10:16:06 ÖS »
Dur bakalım günler neler gösterecek 

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 31, 2011, 11:23:43 ÖS »
Abi, hani senin için hayırlısı tabi de sonra özleniliyor yav.

Ciddi ciddi ben Tolga'yı, Mehmet'i, Emvah'ı falan sıkça anıyorum kendimce. Gitmeyin, boş verin, bir şey yok.

- Mark Twain