Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Maksat boş muhabbet  (Okunma sayısı 3448 defa)

Rhonanthor

• Misafir
    • E-Posta
Maksat boş muhabbet
« : Kasım 29, 2011, 11:38:07 ÖS »
Ama dayanamadım paylaşmak zorunda hissettim kendimi.

Bu akşam oturdum,2nd edition kitabı okudum.Yahu herkes ne kadar fluffmış,herkes ne kadar abartıymış öyle!
Buyrun avatarın statları:

WS10 BS10 S8 T8 W7 I10 A5 LD10 2+/4+

Immune to melta,flamer and plasma weapons and their grenade and missile equivalents.

Ah yahu bu adama utanmadınız mı Avatar demeye bildiğin Khaine'in kendisi olmuş bu!

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
Ynt: Maksat boş muhabbet
« Yanıtla #1 : Kasım 30, 2011, 09:00:48 ÖÖ »
Ama dayanamadım paylaşmak zorunda hissettim kendimi.

Bu akşam oturdum,2nd edition kitabı okudum.Yahu herkes ne kadar fluffmış,herkes ne kadar abartıymış öyle!
Buyrun avatarın statları:

WS10 BS10 S8 T8 W7 I10 A5 LD10 2+/4+

Immune to melta,flamer and plasma weapons and their grenade and missile equivalents.

Ah yahu bu adama utanmadınız mı Avatar demeye bildiğin Khaine'in kendisi olmuş bu!

Bir dönem hem 40k hemde fantasy için herohammer dönemi olarak geçmiş... Aynı edisyonda bir Blood Thirster statları :)

Ws10 Bs6 S8 T7 W10 I9 A10 Ld10 2+/5++
ilk round tabanına dokunan bir model I test tuturamazsa, 1 adet S8 hit yiyor, Bu statların üstüne elindeki silahlar +1S ve +1A veriyor... Terror kuralı var (ne olduğunu bilemiyorum) ve Uçuyor... üzerindeki zırh Terminatör Zırhı sayılıyor... hiç fena değil değil mi ? hani amcanın 1 tanesi S8 diğerleri S9 toplam 12 saldırısı var....

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Ynt: Maksat boş muhabbet
« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2011, 09:04:14 ÖÖ »
e ne anladım ki ben oyundan; koyalım canavarları karşı karşıya tokuşturalım. kim kazanırsa oyunu da alır zaten.