Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Tyranids  (Okunma sayısı 3460 defa)

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
Tyranids
« : Ekim 27, 2011, 10:34:15 ÖS »
Şimdi bayramda yaklaşıyor neler alınacak edilecek derken aklıma bir soru takıldı. Tyrant guard kullanmayı planlıyorum listelerimde ancak çok pahalılar şu anda. Bu sonuçtan yola çıkaraktan tyrant guard yapmaya karar verdim. Aklımda 2 tane kocaman göz yapmak var. Ama fazla Tzeentch mi diye düşündürtüyo. Siz ne düşünürsünüz bu konuda fikirlerinizi alsam çok süper olur :D
I am Alpharius

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Tyranids
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2011, 03:19:23 ÖÖ »
giant rat,minotaur  vb. modellere tyranid bitleriyle müdahale etsen daha iyi sanki.dev göz hem fazla daemon hemde *göz* genel olarak tyranidde işlenmeyen bi tema

Azactoth

• Kerberos Kompany
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2011, 08:43:08 ÖÖ »
Tyrant guardlar (Close combat olan modellerden bahsediyoruz değil mi ?) diğer neredeyse tüm Tyranid modelleri gibi Warrior kutusundan convert edilebiliyor... tek problem warrior kutusundan sadece 1 çift rending claw çıkması... eğer e-bay den iki tane daha rending claw bulabilirsen, kendine gayet güzel tyrant guardlar yapabilirsin (Örnek olaran benim Hive Guardlara bak, sadece ön kollarına venom cannon yerine Styching Talon tak oldu sana tyrant guard :))

Blind

• For The Emperor
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 29, 2011, 01:08:18 ÖÖ »
olabilir aslında battalion alınca elimde 3 tane fazladan olacak 1 tanede ebayden alsam gayet 2 2 yapılır gibi. sağol semih abi :D
I am Alpharius