Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 8 Mayıs Çarşamba  (Okunma sayısı 3168 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
8 Mayıs Çarşamba
« : Mayıs 06, 2013, 08:34:03 ÖS »
Birkaç kişiye Mouse Guard oynatacağım çarşamba akşamı. Buraya yazayım dedim şimdiden.

DNA Maniac

• E-Posta
Ynt: 8 Mayıs Çarşamba
« Yanıtla #1 : Mayıs 06, 2013, 08:37:15 ÖS »
Çarşamba fow günü! Batuyla maçlara devam, acaba diyorum 2v1 mi yapsak bi ara :D
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Mayıs 06, 2013, 09:50:07 ÖS »
Bizim oyunun vaktinden önce bitirirsiniz umarım. Denk gelmesin hiçbir şeye diye özellikle yazdım buraya.

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2013, 11:13:12 ÖS »
Bizim oyunun vaktinden önce bitirirsiniz umarım. Denk gelmesin hiçbir şeye diye özellikle yazdım buraya.

biz sessizce oynarız  8)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2013, 05:23:24 ÖÖ »
Kırk yılda bir frp oynatacağım, eğer gündüz oynama şansınız varsa rica etsem gündüze alsanız oyununuzu? Ben de dahil herkes dersten çıkıp gelecek, akşam oynamaya mecburuz. Sık yaptığım bir şey de değil. Gündüz vaktiniz varsa ve o zaman oynarsanız çok memnun olacağım.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #5 : Mayıs 08, 2013, 01:53:26 ÖS »
Karakteri heyecanla hazırladım... Akşamı bekliyorum. Bilmem ne zamandır FRP oynamadım ben de. Saygılar.. :)
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Mayıs 08, 2013, 02:54:05 ÖS »
Yanarmm yanarım 1 defacık bilem fare oynayamadığıma yanarım. Neyse, gün olur çıkarız aydınlağa. Bilinmez.

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 08, 2013, 03:01:48 ÖS »
Yanarmm yanarım 1 defacık bilem fare oynayamadığıma yanarım. Neyse, gün olur çıkarız aydınlağa. Bilinmez.

Uygun olduğun bir gün olursa haber ver bana, seve seve oynatırım. Hatta Kule'nin elderlerına özel bir oturum bile yapabiliriz denk getirirsek.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Mayıs 08, 2013, 06:39:42 ÖS »
Uygun olduğun bir gün olursa haber ver bana, seve seve oynatırım. Hatta Kule'nin elderlerına özel bir oturum bile yapabiliriz denk getirirsek.

Wayy, küsel fikir. Valla süper olur hakaten. Yeni mekanda RYO odası mı demiştik... Hımm... :D

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #9 : Mayıs 08, 2013, 06:52:20 ÖS »

Buna dahil miyim bilmiyorum ama ben de hep merak etmişimdir, şöle tek atımlık falan.
Tomb Kings
2189+

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #10 : Mayıs 08, 2013, 11:11:56 ÖS »
Lockhaven'ın kapıları elder, younger herkese açık. Uygun olduğunuz zamanı belirtirseniz illa ki bir şey ayarlarız. Kendi grubunuzu getirebilirsiniz veya ben başka oyuncular bulup yeni bir grup kurarım. Yeter ki birileri kuyruklular kervanına katılsın.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Mayıs 08, 2013, 11:33:24 ÖS »
Ben acayip etkilendim Aylin'in mouseguard oyunu için yaptığı hazırlıklardan.

http://kulesakinleri.org/main/index.php?topic=2669.0
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Mayıs 09, 2013, 12:20:37 ÖS »
Bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler!

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #13 : Mayıs 10, 2013, 08:57:05 ÖÖ »
yaw fırsat bulup bende oynamak istiyorum Mouse guard ama... nasıl zaman bulurum orası muamma... :(

Aureole

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Mayıs 10, 2013, 11:12:02 ÖÖ »
Yaz gelince İlkay Hanım bebekleri alıp tatile giderse oynayabiliriz Semih. Benim bayağı boş vaktim olacak stajı gelecek yaza attığım için. Ben size ayak uydururum.