Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Tepekule'ye Kadar Yapılacak Terrainler  (Okunma sayısı 2764 defa)

Ruhi

• E-Posta
Tepekule'ye Kadar Yapılacak Terrainler
« : Eylül 17, 2012, 09:20:48 ÖÖ »
Selamlar,

Terrain eksiğimiz var. Her zamanki gibi. Bir sürü ağaç var, ama hiçbirisi kullanılacak durumda değil, veya hala poşetinde. Hani daha önce birkaç kez yaptığımız gibi oturup turnuvaya kadar 5-6 ağaçlık yapmak lazım. İstekli var mıdır? Yoksa, gelecek haftasonu oturup yapalım diyorum.

A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
Ynt: Tepekule'ye Kadar Yapılacak Terrainler
« Yanıtla #1 : Eylül 17, 2012, 09:25:56 ÖÖ »
Selamlar,

Terrain eksiğimiz var. Her zamanki gibi. Bir sürü ağaç var, ama hiçbirisi kullanılacak durumda değil, veya hala poşetinde. Hani daha önce birkaç kez yaptığımız gibi oturup turnuvaya kadar 5-6 ağaçlık yapmak lazım. İstekli var mıdır? Yoksa, gelecek haftasonu oturup yapalım diyorum.

bende fazla ağaç var. bi ara hatırlatın getireyim e mi?
War, war never changes...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 17, 2012, 11:41:12 ÖÖ »
Eyvallah. Hatırlatırım üstat.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 17, 2012, 01:22:51 ÖS »
gelebilirsem ben yardımcı olurum...evde iki tane citadel woods Base'i var onlara uygun bir şeyler yapabilirsek süper olur :)

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 20, 2012, 07:58:23 ÖÖ »
Dün baseleri Semih getirdi. Burak ise bir sürü malzeme getirdi. Hani çok hoş binalar, bir de line of sight kapatacak kadar yüksek harika bir tepe var  (hatta gelecekte yapacağımız birkaç tepeyi öyle yapsak ne güzel olur diye düşündüm). Ayrıca bir sürü de ağaç var.

Orman yapımına gelecek hafta gibi geçebiliriz.

- Mark Twain