Savaş Çekici > Flames of War

Operation Sea Lion

(1/2) > >>

Barbar139:
İzmirCon'da ne yapalım konusu ne olsun dedik durduk, sonunda Axis ve Ally oyuncularının tarihsel bir sıkıntı olmadan oynayabilecekleri bir Total War olayına girişelim dedik.

Serkan abi afişi hazırlayacak, Levent kuralları yazacak. Ben de yatıcam. Baya bildiğin yatıcam. Yok lan kim katılıyor kaç puanla gelicek filan onları ayarlarım.

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Sea_Lion

Ruhi:
Boyalı olmayan model olayını ne yapacağız Batuhan? Levent neredeyse hiç katkı yapamıyor duruma gelir ya..

Ruhi:
Ben 1780 Paraşütçü, 1780 Tank ile oyuna katılabilirim. Daha da gerekiyor denirse, biraz zorlayabilirim kendimi.

DNA Maniac:
Boyayla ilgi bi kısıtımız yok, mümkün olduğunca boyalı olsun yeter, proxy pek olmasın dedik sadece, neyin ne olduğu belli olsun diye. Pazartesiye kadar bi beklersek ben bol bol dökümana boğucam sizi merak etmeyin ama haftasonu vizelerim var, pazartesiye kadar bi müsade :)

Barbar139:
Evet boya kısıtlaması olmayacak. Abi şimdi kim kaç puan gelir onu tam bilmiyorum, Levent bir kuralları göndersin, ondan sonra kim katılacak ve hani kasmadan rahat rahat kaç puan aralığında gelebilir onu isteyeceğiz. Sen mesela FoW oynuyorsan o gün muhteşem! :) (40K Apocalypse de var o gün, sen ve Mustafa 40K mı oynayacaksınız FoW mu mesela, hani kesin kararlar bir verilsin ona göre ilerleriz) Betül (veya son anda başka biri) mesela gelecek mi, haliyle Japon olmayacak ortamda, gelirse Ally mi olacak Axis mi, gibi gibi sorular yanıtlanınca olaya gireriz.

Rahat çıkılan max puan ve taraflarda kimler oynuyor belirlendikten sonra, muhtemelen taraflar kendi arasında rahatça puan bölüşür. (250'nin katları şeklinde belki) İşte toplam 5000 denirse mesela A oyuncusu 2000, B 1750, C 1250 gibi dağılabilirler. Levent, hallet bunları :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git