Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 22 Haziran çarşamba  (Okunma sayısı 10125 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
22 Haziran çarşamba
« : Haziran 22, 2011, 10:14:04 ÖÖ »
PTT yi rahatsız edip yine sonuç alamadım. Dolayısıyla canım sıkıldı ve can sıkıntısına da en iyi bir maç gelir dedim. Akşam 7 civaresinde kulede olup maç yapasım var acelesi olmayan rakiplerle. Yanılmıyorsam kule açık olacaktı.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
Ynt: 22 Haziran çarşamba
« Yanıtla #1 : Haziran 22, 2011, 11:01:33 ÖÖ »
Hatta mümküsen kara orman savaşı yapalım
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 22, 2011, 11:24:33 ÖÖ »
sanırım ben geleceğim, senaryoyu felan seç Levent.
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 22, 2011, 11:30:33 ÖÖ »
2) Watch Tower(1500-2000pst), Order:Dwarf
mümkünse 2000pts yapalım ordumu hazırladım :)

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 22, 2011, 11:34:05 ÖÖ »
campaign'de bu senaryonun kuralları neydi bana özel mesaj atsana
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2011, 11:36:01 ÖÖ »
Ekstra kural yok abi. 2000pts watch tower

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 22, 2011, 06:34:04 ÖS »
Ve evet alkımında benimde şarjımız bitti. Batuhan açamıyor kuleyi. Anahtar sahiplerine sesleniyorum burdan: Mağdur etmeyin bizi :D

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 23, 2011, 12:18:56 ÖÖ »
Yakup'un vereceği kararlar

1. Kilit çoğaltılacak mı?
2. Çoğaltılacaksa; şu anki kilit asma kilit ile değiştirilecek mi? Değiştirilecekse onun anahtarını kim bulacak?
3. Değiştirilmeyecekse 20 TL'yi basan kilidi çoğaltabilme hakkına sahip mi?

3 anahtar az beyler, olmuyor, bir şekilde daha çok anahtar lazım...
"If you're going through hell, keep going."

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 23, 2011, 01:07:17 ÖÖ »
Değiştirilecek asma kilit. Uğraşamadım bi türlü o işle, cuma gü nü el atmayı düşünüyorum, yarın da doluyum.

Şöyle söyleyeyim, tahmini 10 kadar anahtar olmasını planlıyorum toplamda, hani sayının önemi yok ancak KAZ sorumluluklarını kabul edip yerine getiren insanlarda olacak sadece anahtar.

Edit: Ya genel olarak sıklıkla kuleye gidip, boş zamanı da çok olan herkese dağılması ama eski kuledeki gibi kontrolden çıkacak derecede çok kişide de olmaması gerektiğini savunuyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 23, 2011, 01:36:58 ÖÖ Gönderen: Dwolvin »

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 23, 2011, 04:07:52 ÖÖ »
uzaktan gelen adamın kapalı mekan karşısında işi daha zor binbir çile ile 1 saat yol yapıp sonra aynı hızla geri dönmenin ne kabus olduğunu iyi hatırlıyorum eski kuleden, anahtarı olan birini de *açsana abi kapıyı takılıyım biraz içerde* diye aramakta çok garip geliyo açıkçası..karşıyaka tayfası genellikle sözleşip geliyor birbiriyle karşıyakaya birkaç anahtar ulaşsa fena olmayacak.benim bu konuda favorim erdinç, galiba bu taraftaki üyler arasında en sık o mekana uğruyor

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 23, 2011, 07:43:04 ÖÖ »
Edit: Ya genel olarak sıklıkla kuleye gidip, boş zamanı da çok olan herkese dağılması ama eski kuledeki gibi kontrolden çıkacak derecede çok kişide de olmaması gerektiğini savunuyorum.

Boş zamanın yanına sorumluluk sahibi falan da eklemek lazım. Eski kule'de fazla anahtar olduğuna katılıyorum, ama insanların kapıdan dönmesini engelleyecek miktara da ulaşmak lazım. 3 gatekeeper acayip az, bir yerden sonra manyak olursunuz.

@İsmayil: Ben eskisi kadar sık uğrayamıyorum, ama sanırım yine en çok gelen benim. Ben KAZ olabilirim sanırsam.

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Haziran 23, 2011, 08:13:25 ÖÖ »

+1

@İsmayil: Ben eskisi kadar sık uğrayamıyorum, ama sanırım yine en çok gelen benim. Ben KAZ olabilirim sanırsam.

Organize olalım, ben 2 haftada bir salı akşamları Bostanlıdan araç kaldırmayı planlıyom abi, seni ve İsmoyu alıp geçeyin. KAZ olarak vereceğin derleme tolama görevlerine de yardımcı oluruz hem. ;)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 23, 2011, 08:59:06 ÖÖ »
ewet bu arada kaldım kapıda :)

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Haziran 23, 2011, 10:22:09 ÖÖ »
Ya şu an elimizdeki abuk kilit çoğaltılamadığından bu kadar az, değiştiricektim ancak fırsatım olmadı, özür diliyorum herkesten.

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 23, 2011, 10:44:35 ÖÖ »
Diğer asma kilidin anahtarı varsa bi yer değişimi yapsak ya? en ucuz en kolay çözüm olarak.