Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 16 Haziran Cumartesi - Mekan Düzenlenmesi  (Okunma sayısı 3392 defa)

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Ynt: 16 Haziran Cumartesi - Mekan Düzenlenmesi
« Yanıtla #15 : Haziran 17, 2012, 01:13:59 ÖÖ »
Matkabıma laf etmeyin; geçen mekanda olması gerektiği gibi kullanmamışsınız anlaşılan. Tam güç verince her şeyin üstesinden geldi işte.

Rafları taktık deyince yaptığımız iş yeterince iyi tanımlanmıyor sanki. İşte tam liste:

- Mekanın önü süpürülüp yıkandı. Taşlar parlıyor hatta; yarın gelin görün.

- Camlar silindi, kapı ve pervazlar da. Kepenk büyük bir kısmını engelledi ama kepenklerin önünde büyüyen toz ve çöp yığınını hallettik.

- Raflar değiştirildi ve sayıları arttırıldı. Ikış tepiş değil, ferah ferah duruyor artık terrainler.

- Her şeyin tozu alındı. Her şeyin: çöp dahil.

- Bütün mekan süpürüldü. Dip köşe daldık bildiğiniz.

- Masalar ağır deterjanla silindi, birkaç ton renkleri açıldı hatta.

- Kitaplıkların yeri değiştirildi, içleri yeniden düzenlendi.

- İşe yaramayan masalar depoya kaldırıldı. Mekan daha ferah oldu.

- İşe yaramayan ne varsa çöpe atıldı. Kalemliklerde bile ayıklama yapıldı. Sokaktaki konteynır doldu taştı.

Bu kadar emek harcadıktan sonra olur da o terrainleri ortada bırakan, öylesine bir köşeye atan ya da maç sonrası masalarını öylece bırakıp gidenleri görürsem sinirlenip sert bir uyarı yapabilirim. Aynı şey çöplerini mekanda gelişigüzel yayıp bırakanlar için de geçerli. Kule'nin her temizlik operasyonunda koşup geliyorum; haftası çıkmadan eskisi gibi olunca haliyle gerilip üzülüyorum. 

Günün bizim için eğlenceli olan kısmı ise allah diyen panda oldu. Levent'e sorun.

blackwinter

« Yanıtla #16 : Haziran 17, 2012, 01:33:39 ÖÖ »
Gercekten cok tesekkurler arkadaslar. Ellerinize saglik.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #17 : Haziran 17, 2012, 02:57:10 ÖÖ »
Masa başı çalışan adamım, hatta işe gitmek için bile evden çıkmıyorum. Bünyeye ani yükleniş sonrası ayaklarım filan şişmiş baya çılgın yorulmuşum.

Mekan inanılmaz temiz acayip süper vesaire bi yer oldu. Herkesin eline sağlık. İnanılmaz güzel oldu! Çok süper çok şükela oldu! Oha nede biçim oldu! Öf öf acayip oldu! Müthiş oldu! Oh yes oldu!

Siz yardım etmeyenler! para vir! raf aldık! Biz zaten verdik o bakımdan, pamıh eller cebe.

Gece gece beynim sulanmışta olabilir nuhun gemisini izliyorum...

DN: shelter ın duvarları hayvan gibiydi, matkap delemiyodu, bizim suçumuz değil. Devyarasa matkapla bile milim milim gidiyodu.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Dwolvin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 17, 2012, 05:05:22 ÖÖ »
Uğraşan herkese teşekkürler, pazartesi gidip göreceğim inşallah.

Ve evet artık yine foruma girebiliyorum.

MOAR DIRDIR