Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: 16 Haziran Cumartesi - Mekan Düzenlenmesi  (Okunma sayısı 3393 defa)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
16 Haziran Cumartesi - Mekan Düzenlenmesi
« : Haziran 15, 2012, 01:35:24 ÖS »
Bir süredir konuşuyoruz, mekanın düzenlenmeye ihtiyacı var diye. Yarın bu işi halledelim. En önemli mesele Bauhaus ya da Koçtaş'dan yeni ve büyük raflar alınıp takılması, terrain'lerin bu yeni raflara yerleştirilerek bölümlere ayrılması ve terrain depolama işinin büyük ölçüde halledilmesi. Bu iş için iki şey çok kritik

1-Dedicated Transport
2-Matkap

Matkap Kule'de var dediler ama ben hiç görmedim, varsa bilen eden susmasın konuşsun, birileri getirebilecekse yazsın, yoksa almamız gerekecek. Transport işinde de yardım lazım, en kötü taksi ayarlanır haliyle ama rahat rahat gezmemiz açısından dedicated daha güzel.

5-6 kişi olsak rahat rahat hallederiz raf ve terrain işini. Saat 11:00 civarı gelinirse de erken başlamış ve bitirmiş oluruz.

Biliyorum sıcak, biliyorum güneş öldürüyor, ama daha fazla terrain kırılmaması ve görüntü kirliliğinin sona ermesi için büyük raf şart... Kimler gelecek bir ses ederse süper olur. Ben Fatih'i de kapıp geleceğim, birkaç bişey daha alalım diye önermişti...
"If you're going through hell, keep going."

Aureole

• To Lead, to inspire, to get lucky.
    • E-Posta
Ynt: 16 Haziran Cumartesi - Mekan Düzenlenmesi
« Yanıtla #1 : Haziran 15, 2012, 01:58:48 ÖS »
Benim matkabım mekanda; yerini de biliyorum. Bu akşam gidip görünür bir yere koyarım.

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 15, 2012, 02:29:07 ÖS »
Yarın programım az biraz karışık ama denk gelirse araba desteği sağlamaya çalışacağım
dey layt com and me wan go hom...

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 15, 2012, 03:01:57 ÖS »
Şu sıcaklarda bile olsa raf için can feda. Aylinin matkabı geçen mekanın sağlam duvarları karşısında çaresiz kalmıştı. Sabah bi gidip kontrol etmek lazım buranın duvarlarını deliyo mu diye. Ve hatta başka matkabı olan da ses etsin.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 15, 2012, 03:07:06 ÖS »
Şu anki rafları o matkapla yaptık yav.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

Öz highlore

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 15, 2012, 03:08:04 ÖS »
Şu anki rafları o matkapla yaptık yav.

matkap the king
The elves are watching

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #6 : Haziran 15, 2012, 11:52:35 ÖS »
Yarın 14.00 gibi Aylin ile mekanda olmaya çalışacağız. Çalışırız hani.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #7 : Haziran 16, 2012, 11:43:50 ÖÖ »
Evet az önce yaptığım telefon konuşması itibarıyla batuhanın kapıma dayanmak üzere olduğunu öğrendim. Yani evet o raflar yapılacak. Peki siz bu sırada nerde olacaksınız? işte bu çok önemli. Zira az kişi olursak var olan rafların sökülme ihtimalini gördüm. Vengence of Batuhan diyorum, gelin diyorum! Neyse bu kadar dedikodu yeter, gelin yani, kalabalık yapın, fikir verin, bi masa çekin filan bişiy artık. hade görüşürüz.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Wretched

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Haziran 16, 2012, 12:31:10 ÖS »
ben yalan oldum

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #9 : Haziran 16, 2012, 12:35:32 ÖS »
amma velakin ben gelemiyorum.

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Haziran 16, 2012, 10:30:21 ÖS »
Vengence of Batuhan

8)

Tüm raflar söküldü yerlerine yeni büyük raflar takıldı, tüm terrainler yeni raflara düzgünce koyuldu. Bundan sonra lütfen özen gösterin, terrainleri eskisi gibi rezil biçimde bırakmayalım, zaten yeni raflar hepsine yetiyor ek masaya vs ihtiyaç yok zira masaları kaldırdık oradan. Mekanı da düzenledik yeniden koltuğun ve iki dolabın yerini değiştirdik daha fazla alan elde ettik.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese (Levent, Fatih, Aylin, Özgün, Ruhi) teşekkürler...

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Haziran 16, 2012, 11:16:37 ÖS »
Acayip iyi iş çıktı diye düşünüyorum. Herkesin eline sağlık. Başta Batuhan tabi, bir de para babalığı yaptı falan...

- Mark Twain

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Haziran 16, 2012, 11:23:53 ÖS »
Tesekkurler agalar. Ukalalik olmasin da bir oneri:

Her raf / dolaba hangi terrainin koyulacagina dair bir name tag gibi bisiyler yapistirmak mumkun mu?

Karargahta bole yapiyolardi o bakimdan.
War, war never changes...

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Haziran 16, 2012, 11:57:35 ÖS »
Yapacağız, yorgunluk, işin uzaması vs bugün yapamadık. Zaten ilk düşüncemiz oydu. En kısa zamanda sizlerle...

Deeyo

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Haziran 17, 2012, 12:35:36 ÖÖ »
Elinize sağlık kusura bakmayın araç desteği sağlamayı planlamaktaydım ama olmadı.