Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: PROXY!  (Okunma sayısı 2924 defa)

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
PROXY!
« : Haziran 14, 2011, 02:39:35 ÖS »
ewet arkadaşlar yeni yere geçtiğimizden beri çılgınca proxy arıyorum ve bulamıyorum! Aklınıza gelen bir yer varsa lütfen sizde bakının. Yada aklınıza gelmesede bakının zira benim beynim döndü! Island of blood gelinceye kadar da bana proxy lazım hani...
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

sargon

• E-Posta
Ynt: PROXY!
« Yanıtla #1 : Haziran 14, 2011, 03:33:19 ÖS »
Bahaneyle iyi oldu aramayın herkes modelini kullansın!

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 14, 2011, 04:03:30 ÖS »
Bunu okuyunca aklıma gelen ilk şey iyi/kötüden ziyade "bakalım oyunları nasıl etkileyecek" oldu.

Bir iki hafta oldu galiba açılalı kule herhalde; bu kadar zaman proxy'lerin kayıp olduğunun fark edilmemesi iyi bir şey olmalı?

Barbar139

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Haziran 14, 2011, 04:11:44 ÖS »
Bence de hiç sorun yok böle devam derim ben... Hem yeni başlayan arkadaşları da bulaştırmamış oluruz proxy işine.
"If you're going through hell, keep going."

DNA Maniac

• Rage Against!
  • *
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2011, 06:27:20 ÖS »
hep beni üzün zaten siz, hıh.
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Haziran 14, 2011, 07:06:59 ÖS »
Yok lan seni üzmek için değil be :) Ama hakikaten artık çok ihtiyacımız kalmamış olabilir.

Yeni başlayanların entegrasyonu daha zor mu olacak, yoksa model miktarı daha mı hızlı artacak? Göreceğiz!