Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Blood Angels  (Okunma sayısı 25660 defa)

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
Ynt: Blood Angels
« Yanıtla #75 : Haziran 30, 2011, 02:38:38 ÖS »
yanlış hatırlamıyosam, BA nın reroll deepstrike rolls u vardı  ;D

Descent of Angle özelliği sadece assault marinelerin de var, termilerde filan yok.

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #76 : Temmuz 20, 2011, 10:56:50 ÖÖ »
Makinelere devam. Şimdiye kadar yaptığım en zor (uzun) model buydu herhalde. Her yerinden detay çıkıyor; önce altını ve kanatları yap, iç kısmı ayrı yap, motoru ayrı yap, dış kanatlar + iç kısım + motoru birlikte yapıştır (?!?!?)... Çok karışık ama çok eğlenceli, bir tane daha olsa şimdi oturur yaparım.

Zormuş lan.
« Son Düzenleme: Temmuz 20, 2011, 10:59:45 ÖÖ Gönderen: mereghost »

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #77 : Temmuz 20, 2011, 11:09:45 ÖÖ »
Ooo, daha dün akşam annesinin kollarında sadece alt kısım olarak yaşıyordu. Drop'a yakışır hızda toparlamış. Eline sağlık abi.

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #78 : Temmuz 20, 2011, 02:26:42 ÖS »
ellerine sağlık Erdinç cidden çok güzel olmuş... bir geri döneyim bende Tyranidlerimle koşacağım üzerinize :)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #79 : Temmuz 27, 2011, 06:57:33 ÖÖ »
Danke. Şimdiye kadar çok fazla maç yapamadım, toplam 5 ya da 6; umarım yakın zamanda aşırı arttıracağım bu sayıyı.

Evde modelleri boyayıp boyayıp Kule'ye taşıyorum, bu yüzden elimde ne var ne yok bilmediğimi farkettim. Bu yüzden gittim bir aile fotoğrafı çektim.

Geçen ayki aile fotoğrafı şöyleymiş:

Demekki fena gitmiyor.

Evde boyanmamış 35 tane daha model bana bakıyor. Yalnız mekanik kısım bitti ve pek de yeterli değil. Şimdi 3-4 Razorback, 3 Land Speeder, 3 Predator, 1 (2?) Storm Raven gibi abuk subuk miktarda makine, üzerine birtakım infantry almam lazım. Kurtar beni e-bay.

Warhammer 40k'nın 2000-2250 puan aralığında gerçekten kendini bulduğunu düşünüyorum, oraya gelene kadar daha bir bu kadar yolum var sanırım.
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2011, 06:59:19 ÖÖ Gönderen: mereghost »

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #80 : Temmuz 27, 2011, 08:41:36 ÖÖ »
Ellerine sağlık Erdinç ciddi hızlı ve güzel çalışıyorsun :)

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #81 : Temmuz 27, 2011, 11:58:26 ÖÖ »
baya iyi gidiyorsun erdinç tebrikler

dark eldar başlamama ramak kaldı, o kırmızı şeytanları köleleştirmek için sabırsızlanıyorum...
"If you're going through hell, keep going."

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #82 : Temmuz 27, 2011, 12:59:22 ÖS »
Ailecek bekliyoruz ;) :D

Eline sağlık Abi, en kısa zamanda kapışmak dileğiyle.

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #83 : Temmuz 27, 2011, 04:33:28 ÖS »
erdinç e-bay'de ucuz yollu toplu tank satımı yapan bi firma var linklerini atmıştım foruma, bi bak istersen ortak falan girebiliriz banada ağır sanayi hamlesi lazım

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #84 : Temmuz 27, 2011, 05:02:28 ÖS »
Bu kirli kırmızı numarası en iyi sonucu kocaman yüzeyleri ve bolca siyahı yüzeyi olan drop pod da vermiş heralde. Well done!
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #85 : Kasım 16, 2011, 05:05:40 ÖS »
Eline sağlık brother, çok sıkı çalışıyorsun gerçekten :)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #86 : Kasım 16, 2011, 10:46:03 ÖS »
Çok naziksin abi; eski ve tecbüreli bir brother'dan gelince bu sözler daha bir anlamlı oluyorlar.

salnihra

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #87 : Kasım 17, 2011, 09:34:44 ÖÖ »
Bu haftasonu gelecek misin Kule'ye?  Belki alırız uzaylıyı, haini karşımıza, veririz omuz omuza, iki vurur bir sayarız? ;)
Aşkta ve savaşta her yol mubahtır!

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
« Yanıtla #88 : Aralık 11, 2011, 02:48:25 ÖS »
Halil'den hızlandırılmış ders aldıktan sonra boyamaya devam edeyim dedim. Boya fırça falan filan, teçhizatı toparladım yine.

Arada farklı bir şey boyayım dedim, bir iki Eldar modeli aldım. Herifler güzeller ama biraz inceler. Bu sebepten detaylar biraz daha az, ama yine de baya eğlenceli iş. Vakit vakit farklı bir şeyler boyamak lazım (di mi Burak)

Aspect Warrior'ları orjinal renginde boyamak lazım diye düşündüm. Fotoğraftaki abiler, Dire Avengers, hali hazırda çok güzel bir renk şemasına sahip zaten.

Kafalardaki püsküller falan baya eğlenceli parçalar. Herifler hakikaten küçükler ama ya.

Alakasız bir not: Eldar oynamayı pek planlamıyorum, boyadıktan sonra modeller yatacaklar bir köşede. Bu adamlar benim işime yarar derseniz, boya işleri bittikten sonra konuşalım.

Bu vatandaşlardan sonra bir Assault Marine boyayayım dediğimde aradaki fark çat diye suratıma çarptı. Şimdi uğraştığım delikanlı bu, modeller arasındaki detay farkı anlatılamaz boyutlarda

Şimdiye kadar uğraştığım en güzel modellerin Blood Angels modelleri olduğunu düşünüyorum. Adamlar süperler ya! Şöyle bir 600 tl falan bulsam da orduyu tamamlasam, güzel güzel oyuncaklarım olsa... Bir an önce sırta pelerini geçirip zengin olmak lazım.
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2011, 02:50:03 ÖS Gönderen: mereghost »

Azactoth

• E-Posta
« Yanıtla #89 : Aralık 11, 2011, 10:47:55 ÖS »
Ellerine sağlık dire avangerlar da güzel olmuş ama assault marine de coşmuşsun... :)