Modelcilik Ve Boyama > Genel

Flesh Hounds of Khorne için kullanılabilecek modeller

(1/3) > >>

Ruhi:
Selamlar,

Yav, Daemonlar havalı olmuş diyerek biraz Daemon alayım dedim. Malum Khorne modellerimin sayısı çok olduğundan bir girişeyim bu işe diye iç geçiriyorum. Ama baktım.. 5 tane Hound 30 Pound.. Meh yani. Metalleri daha ucuzmuş, baktım Pegasusta 71 kağıtlar. Ama hani gene meh yani.. Çok para.. çok parayı geçtim deymezler. Olmuşu daemonic köpek modelleri. Bir de 15 tane falan koysam masaya (ki tek başına khorne daemon oynama gazıdayım o yüzden 20 tane falan koyulur) 10 tane daha finecast almam lazım..

Neyse, kısacası bunların yerine kullanılabilecek modele ihtiyacım var. Hellhound işte yani. Karşılaştıysanız falan lütfen bir link falan atarsanız süper olur. Olmazsa da tüm fikirlere açığım (Hani aklıma ilk Chaos houndlar geldi mesala ama nasıl daha daemonic yapılır her öneriye açığım).

Şimdiden çok teşekkürler..

Deeyo:
kaos warhoundları olmuyor mu?

blackwinter:
chaos warhoundlarla oluyorsa. bende 15 20 adet var.

Ruhi:

--- Alıntı yapılan: blackwinter - Mart 26, 2013, 08:42:57 ÖÖ ---chaos warhoundlarla oluyorsa. bende 15 20 adet var.

--- Alıntı sonu ---

Ooooooo.. Süper..

Birkaç tane Chaos Spawn parçası ile bir uğraşayım diyorum. Süper.. Abi bir ara bırakabilirsen harika, über, süper olur.

DNA Maniac:
bbu arada deamon demişken senin amerikalıların olduğu raflarda bir adet başı boş deamon cık gördüm ben.

Konuya gelince, kulenin sattığı şu çok eski deamon lardan alıp kes biç ile diğerlerine eklemeler yapılır çok güzel olur diye üşüfüyorum, pink horror blue horror filan bişiyler var orda.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git