Savaş Çekici > Warhammer 40k

Warhammer 40K Türkiye Ligi

(1/8) > >>

Blind:

--- Alıntı ---Lig süres ve maç sayısi :

3 ay sürecek olan ligde toplam her oyuncu 20 maç yapabilecektir.

Katılımcılar 20 adet maçı lig süresince istediği zaman yaparak bitirebilirler ancak ;
1) Aynı oyuncu ile 2 haftalık süre içerisinde 1 maç yapabilecektir.

2) Bir oyuncu kendisine gelen maç teklifini en fazla üst üste iki kere ( iki hafta) red edebilir. Maça cıkmaması sonucunda yenik sayılır, maça çıkmamasını gerektirecek özel bir sebep varsa hakemler son kararı verecektır.

Maç Süresi :

3 Saat

Ordu Puanı : 2000 puan + 300 puan side board ( upgradeler dahil )
Side board : Her maçtan önce oyuncu karşısındaki oyuncuya göre onun ordu listesini görmeden değişiklik yapabilecektir. Bu değişikliklere upgradeler dahildir. Özet : her maçtan önce 300 puanlık değişiklik yapabiliyoruz.

Proxy :

Gamesworkshop modeli ya da gamesworkshop modelinden convert edilmiş, aynı base ve size'a sahip olan modeller rakibin anlayacağı şekilde düzenlenmiş ise proxy olarak kulanılabilir.
Modeli olmayan ancak codexlerde bulunan uniteler kitaptaki anlatımına ve size-base kuralına uygun olarak convert edilip kullanılabilir

Modellerin boyanması koşulu nedir?

Lig sonunda ordunun tamamen en azından 3 renk boyalı olması durumunda oyuncuya extra 1 win verilecektir.

Lig başlangıcında ordunun proxyler dahil tümünün en azından astarlanmış olması gerekmektedir.

Lig giriş ücreti :

30 TL

Lig sonunda Ankara ve İstanbulda katılımcı sayısına göre top 4 ya da top 8 maçları yapılacak maçlar sonucunda Ankara 1.si ve İstanbul 1.si maç yaparak Türkiye birincisini belirleyecektir.

Her mekan'ın kendi ligi olacağı için maçlarınızı sadece kayıt olduğunuz yerde yapabilirsiniz. Mekanlar arasında maç lig süresince olmayacaktır.

İstanbul 1.2 ve 3. sünü belirlemek için top4 ya da top 8 yapılacağı zaman pegasus ve oyun mühendisinin ilk ikisi ya da ilk dördü birleşerek ilk dört ya da ilk sekizi oluşturacaktır

Top 4 - top 8 maçları eleme usulu olacaktır.

Ödüller :

1) Türkiye 1.si Oversoul ve Gamesworkshop sponsorluğunda İngiltere Notthingam GW HQ'suna gezi ve Gamesday'e katılım hakkı. Ya da gezi yerine 250 TL hediye çeki

2) Türkiye 2.si 150 TL Hediye çeki.

2) Şehir 2.'lerine 75 TL hediye çeki 3. lere ise 50'er TL hediye çeki

Tüm dereceye girenlere Pink Marine kupası !

Katılımlar :

Lig süresince herhangı bır hafta katılım yapılabılecektır. Katılımcı maçlarını yanı 20 maçı bıtırebılecegını kabul etmiş olacaktır.

Puanlama :

Kazanan 2 puan

Kaybetme ya da beraberlik 1 puan

Maça çıkmama ya da diskalifiye 0 puan
--- Alıntı sonu ---
Böyle bir olay var. Haberi olan var mı bilmiyorum. Eğer Paçin mekan açarsa orada yapılacakmış. Katılmak isteyen olur mu? Açıkçası ben ilk duyup ta İzmir / Kule Sakinleri' ni göremeyince çok bozuldum. Eğer olur diyorsak birilerinin Genco Abi' yle iletişime geçmesi lazım.

Deeyo:
Edit Edit Edit izmiri saymayana nedense hiç iletişime geçesim de yok, geçene de laf etmem.

DNA Maniac:
İzmirle iletişime geçmesi gereken, bu organizasyonu düzenleyen insan sanki...

Ruhi:
Bir türlü şu adamla görüşemedik. Hayır genel olarak sorunun ne olduğunu bilmiyorum.

Ticari olarak Levent'le sorun yaşadılar, sonra şu adamı tanıyanlara söylendi bir konuşsak diye.. Ne bileyim yav. Türkiye'de bir tane Warhammer distribütörü var elinde sonunda. Çok güzel bir olay ama bir türlü adamla görüşemiyoruz. Laf taşıma bile olmuş olabilir hani. Bir ara görüşelim derim ben. Hani adım atmaktan bir şey olmaz.

DNA Maniac:
Ya tamam benle sorunu varda, ben izmirdeyim diye bütün izmiri yok sayması çok saçma değilmi..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git