Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Olaylı Geçen 40K Akşamına Yorumum  (Okunma sayısı 4346 defa)

mereghost

• Katılımcı
    • E-Posta
Olaylı Geçen 40K Akşamına Yorumum
« : Temmuz 19, 2011, 11:45:48 ÖS »
İlgi çekici başlığın ardından, son 40k akşamı üzerine geyiklere devam edeyim.

Ben, Baran, Öğrenci Deniz, İsmail, Umut 40k oynamak üzere toplandık ettik. Biraz geç toplandık ama 2 tane maç attık.

Alkım da Infinity adamlarını boyuyordu o esnada, geç vakte kadar bizimle takıldı.

Ben Baran'la, Umut da Öğrenci Deniz'le maç yaptı.

Bizim maç baya heyecanlıydı. Grey Knights benden daha iyi ateş edip benden daha iyi close combat yaptı, bir süre öyle izledim oyunu. Yandan yandan yürüyen Paladin'ler, garanti çalışan Psychic Hood, bir halta yaramayan Vindicator gibi ilginç highlight'ları olan bir maçtı. Seize Ground'de 2-0 ben kazandım, ama baya bildiğin eğlenceli bir maçtı.

Diğer masada Öğrenci Deniz'in Word Bearer'ları can düşmanları Ultramarines'i tokatlamış. Üzücü haberler tabi, Umut melta'larının işe yaramamasından yakınıyordu en son. Maç sonunda "bir kırmızıdan diğer kırmızıya" gibi chaos chaos kelimelerle benden sigara almayı bile başardı, Deniz bugün günündeydi yani.

Bu çalışmamın adını "S4'ün Feryadı" koydum.

Uzun lafın kısası; 40k oynamak istiyorsanız, 40k nedir merak ediyorsanız, iki haftada sonra salı günü "4. Geleneksel 40k Akşamı" etkinliğine bekleriz.

Deeyo

• E-Posta
Ynt: Olaylı Geçen 40K Akşamına Yorumum
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2011, 12:25:36 ÖÖ »
Keski bulamayan alkım model üzerindeki suprueları dişiyle koparırken temalı fotoğraf için seni kutluyorum erdinç...
dey layt com and me wan go hom...

İsmayil

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2011, 02:25:48 ÖÖ »
ilk fotoğrafta harika bir gamesworkshop mekanı arkaplan adamı pozu vermişim.şahane..

Antimodes

• Misafir
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2011, 11:07:14 ÖÖ »
Oha, ne ara çektiniz be bu fotoları, dün işten haket yorgun çıkmışım ben. Ayrıca S4'ün feryadı varsa S10'lu dred'in İmparatoru var diyorum. ;D

Erdinç ve Deniz ile yaptığımız maçların arasında ki fark:

vs. Erdinç;
MoM: Melta

vs. Deniz;
MaloM: Melta

Hikaye 1.2'de saflarıma yaklaşan Biker Chaos Lord'a reservden (DoW) Rhino ile 6" ilerleyip meltgun+multi melta sıkan tactical squad ile başladı. Daha bir var mış bir yokmuş kısmında 2 atışta 2 hit, 2+'ya W zarlarında 1-1 ile kötü kurt yoluna devam ettimişti bile. ;)

Neyse, raporunu yazar zaten Deniz, ben lafı fazla bile uzattım.