Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Tepekule Savaşları II & ( Edit: Ağustos 25-26 diye tarihi değişti değişecek)  (Okunma sayısı 5217 defa)

Ruhi

• E-Posta
Selamlar,

Şu anda netleşti diyebileceğimiz tarih bunlar gibi görünüyor. Tepekule Aylin'e OK vermiş. Gene geçen seneki aynı yerde (Girdikten hemen sonra sağ taraftaki) yapılacak gibi görünüyor.

Format olarak TÜSOT çalışmaları bitirme noktasına gelmiş. Gelecek hafta gibi formatları açıklayacak. Daha önce de sohbet etmiştik, hani bu organizasyon TÜSOT parçası olarak yapılırsa hoş olur diye. Bir aksilik çıkmaz ise öyle de olacak.

Şimdi etkinlik için haliyle gönüllülere ihtiyaç var.

NOT: Bu arada, malum TÜSOT formatı belli olmasa da boyalı mini konusunda ısrarcı olacaklardır diye tahmin ediyorum. Hani fırçalara kuvvet.

Edit: Tarihi oynadım.
« Son Düzenleme: Temmuz 10, 2012, 02:46:49 ÖS Gönderen: anchorite »
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

stalth

• E-Posta
Ynt: Tepekule Savaşları II & 11-12 Ağustos
« Yanıtla #1 : Temmuz 06, 2012, 04:35:42 ÖS »
ben gönüllüyüm ancak, ertesi hafta finaller var yaz okulu hani öncesinde çalışırım da orada bulunabilir miyim bilemiyorum..

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #2 : Temmuz 06, 2012, 04:51:27 ÖS »
Ağustos'da Finaller mi var abi? Biraz açarmısın yaz okulu finalleri, vs. olayını. Herkesin aynı ara mı, vs. gibi... Haliyle daha 6 hafta var öyleysede, bir zahmet üstat. :D

NOT: Bu arada turnuvaya katılma şansınız var ise, kesin katılın abi. Malum olabildiğince kalabalık bir etkinlik olsun diye Tepekule'de yapılıyor. Heh.
A man who carries a cat by the tail learns something he can learn in no other way.

- Mark Twain

stalth

• E-Posta
« Yanıtla #3 : Temmuz 06, 2012, 04:55:08 ÖS »
Ağustos'da Finaller mi var abi? Biraz açarmısın yaz okulu finalleri, vs. olayını. Herkesin aynı ara mı, vs. gibi... Haliyle daha 6 hafta var öyleysede, bir zahmet üstat. :D

NOT: Bu arada turnuvaya katılma şansınız var ise, kesin katılın abi. Malum olabildiğince kalabalık bir etkinlik olsun diye Tepekule'de yapılıyor. Heh.

13 ağustos haftası ege yaz okulu finalleri, 9 eylül'ün bir hafta önce sanırım da başka ayrıntı bilmiyorum

blackwinter

« Yanıtla #4 : Temmuz 06, 2012, 05:46:05 ÖS »
Selamlar,

Şu anda netleşti diyebileceğimiz tarih bunlar gibi görünüyor. Tepekule Aylin'e OK vermiş. Gene geçen seneki aynı yerde (Girdikten hemen sonra sağ taraftaki) yapılacak gibi görünüyor.

Format olarak TÜSOT çalışmaları bitirme noktasına gelmiş. Gelecek hafta gibi formatları açıklayacak. Daha önce de sohbet etmiştik, hani bu organizasyon TÜSOT parçası olarak yapılırsa hoş olur diye. Bir aksilik çıkmaz ise öyle de olacak.

Şimdi etkinlik için haliyle gönüllülere ihtiyaç var.

NOT: Bu arada, malum TÜSOT formatı belli olmasa da boyalı mini konusunda ısrarcı olacaklardır diye tahmin ediyorum. Hani fırçalara kuvvet.

selamlar,

bu turnuvaya çok katılmak isterim ama TÜSOT fantazidede 40 k gibi WYSIWYG ile ilgili çok ısrarcı ve boyama konusunda da katı olursa bir çok kişi(bende dahil) bundan olumsuz etkilenir. 40 k gibi 50-60 modelle oynanmıyor sonuçta.

Bu konunun yumuşatılması (proxy kullanamamak yada ordunun %50 sinin boyalı olması gerekliliği vb.) konusunda TÜSOT ile bir görüşme yapılması gerektiğine inanmaktayım.
Sigismund replied.'"Are we going to scrap about it now. Argue which Legion is the toughest?
The answer always is, the Wolves of Fenris" Torgadon put in "because there clinically insane."
-1st captain of the imperial fists and Captain of the 2nd Company of the luna wolves.
"Horus Rising"

burock

• War, war never changes...
    • Hobi Blogum - Garganthar
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Temmuz 06, 2012, 06:03:06 ÖS »
Rehberlik etmesi acisindan gecen seneki turnuvanin kural dokumanlarini buraya kopyalayabilecek bir arkadas var mi?
War, war never changes...

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Temmuz 06, 2012, 09:39:07 ÖS »
Bulmaya çalışayım ama hatırladığım kadarıyla ordunun min %75'i boyalı olmalı ve toplamda max 2 ünite boyasız olabilir gibi bir olay vardı.
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Temmuz 06, 2012, 11:07:58 ÖS »
Yok artık on sıra boyalı hepsi astarli idi yoksa ben nasıl katılırsın bilmiyom
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

DNA Maniac

• E-Posta
« Yanıtla #8 : Temmuz 07, 2012, 12:03:37 ÖÖ »
ben katıldığıma göre bi düşünün :)
“Almanlıktan aldığım tadı hiç bişeyden almadım.. Belki bilardo.. Ama yok lan Almanlık daha güzel” Adolf Hitler

Barbar139

• YK GM
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Temmuz 07, 2012, 01:26:48 ÖÖ »
Ya esneklikler olmuştu tabi ;D Uygulama esnekti ama kurallar o kadar değildi diye hatırlıyorum.
"If you're going through hell, keep going."

althar amadeous

• Grimgar Nadir Keski
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Temmuz 07, 2012, 01:39:35 ÖÖ »
he şimdi olsa rahat katıltım minoşları ve giant boyadığımı düşünürsek arada bi bikaç model daha boyuyorum bide centigorları bitirsem 3000 boyalı bile çıkarım :D
Beastmen - 5000 pts
Space Orcs - 3100 pts
Gothic Chaos - 1000pts
BB-Orc team - Dwarf team
Stompa - Looted Shadow Sword

burock

• E-Posta
« Yanıtla #11 : Temmuz 07, 2012, 09:42:25 ÖÖ »
Tusot olursa esneklikler olmaz ama :)

Bu arada hakem kim olacak? Sadece ertugrul var fantezi hakemi diye biliyorum.

Ruhi

• E-Posta
« Yanıtla #12 : Temmuz 07, 2012, 09:49:09 ÖÖ »
Sohbetten yanlış anlamış olabilirim ama; Gelecek hafta bir toplantıları varmış. Tüm WHFantasy ile ilgilenenler beraber hani kuralları açıklıyoruz ve başlıyoruz tadında bir toplanacaklarmış. O gün kurallar ve hakem, vs. belli olur diye tahmin ediyorum.

NOT: 40K gibi olsa boyalı zorunluluğu; 3 renk oluyor yav. Daha haftalar var ayrıca.

NOT 2: Pazar, Halil burada. 40K turnuvasına katılacak. Hani, sohbet edilebilir.

- Mark Twain

vace

• Üye
  • My will be done!
« Yanıtla #13 : Temmuz 07, 2012, 11:18:50 ÖÖ »
2 gün mü olacak turnuva?
Tomb Kings
2189+

burock

• E-Posta
« Yanıtla #14 : Temmuz 09, 2012, 10:12:45 ÖÖ »
frpnetteki eski linkten buldum bunu ama kuralların son hali mi bilmiyorum. ekte...